Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DVD Imation


sk8ers

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zavidim!

Ja bral z Alfy tento spindl

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007I09F0B4ML4

Z 20ks se mi podelalo 12. V prubehu vypalovani chyba a konec. Zkousel jsem to i na vice PC = tedy vice paliren.

Alfu uvadim zamerne, nebot jsem se tam byl preptat na reklamaci a borec mi tvrdil, ze media do reklamace neberou... Respektive berou, ale jen ty, na kterych neni nic vypaleno.

Takze si koupim 10ks - 5ks zkazim, 5ks nevypalenych tam privezu, on mi za ne vyplati zustatkovou hodnotu a budem vsichni spokojeni :roll:

Dokladal jsem jim logy, screeny a vse marne.

Takze osobne radim jedine, priplatit si na Verbatim, precijen DL DVD porad nestoji par kacek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Heady: Na cem si to palil? Co vim, tak na tohle jsou nejlepsi palirny LG. Já vlastnim dva roky starou a v poho ;-)

Obe notas, jeden HP, druhy muj FSC.. tam je prave nejake LG tusim... Proste ve vsech pripadech 48% cca (jakoby to melo preostrit na druhou vrstvu) a chyba.. rychlost klesne, prestane se tocit a error.. S Verbatimem (doposavad 33 vypaleni :cheesygrin:) bez problemu...

Nicmene i DVD, ktera jsem vypalil v pohode (tech osm) tak maji v xku problemy... obcas necitelne, hlasky o vymene disku atd. Takze za sebe soudim, ze to co mela Alfa, nebylo uplne koser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Heady:Tak to teda nevím. Zásadně vypaluji hry na PC. Jednu hru sem zkoušel i na 2,5let starém ACERu a taky v pohodě...

Zkusil bych jeste jinej program - já mám IMGburn

Tak ja na to hodil bobka, kupuju Verbatimky a Imation (to same mi udelal i Philips) mi nesmi pres prah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu