Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows XP na PSP !!!


cejdap

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo tak já jsem vůbec nepochopil,co to po mně na těch stránkách vlastně chtějí :cry: .V tomhle jsem fakt super lama a asi jsem se měl přihlásit do kurzu angličtiny :oops:

Asi mám smůlu a nikdy se nedovím,co všichni tak opěvují. :(

Je to v poho pokusim se ti to vysvětlit. Stáhneš si ten zip máš tam složku pspwinxp bo něják tak dáš jí do rootu paměťovky a pak odpojíš kabel deš do browseru a místo adresy tam dáš: file:/pspwinxp/index.htm a pak dáš enter a měli by ti tam naběhnout ty windowsi. Snad to z toho pochopíš :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Jo tak já jsem vůbec nepochopil,co to po mně na těch stránkách vlastně chtějí :cry: .V tomhle jsem fakt super lama a asi jsem se měl přihlásit do kurzu angličtiny :oops:

Asi mám smůlu a nikdy se nedovím,co všichni tak opěvují. :(

Je to v poho pokusim se ti to vysvětlit. Stáhneš si ten zip máš tam složku pspwinxp bo něják tak dáš jí do rootu paměťovky a pak odpojíš kabel deš do browseru a místo adresy tam dáš: file:/pspwinxp/index.htm a pak dáš enter a měli by ti tam naběhnout ty windowsi. Snad to z toho pochopíš :lol:

Spustis Install.exe....

2Malcolm: neni to HB, melo by to jit i na 2.70, je to vec browseru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Hele jak to funguje to když dám do psp tag budu mít takovej vzhled jo? a dá se vrátit z5 ten co byl když sem to zpustil(jako když sem koupil psp)

?

Coze?? To je aplikace pro browser ve stylu X5, ne zadnej skin do PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ja uz to mam 1000 let a jako fakt mi to prijde..docela dost na hovno..nevim no..jako to xp je docela k nicemu..sice dalsi ukazka ze PSP je fakt MASAKR hracka a umi hafo veci..ale ty XP sou fakt shit..je to proste na nic..blbost..a ty hry na tom..hehe lol..jinak peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
ja uz to mam 1000 let a jako fakt mi to prijde..docela dost na hovno..nevim no..jako to xp je docela k nicemu..sice dalsi ukazka ze PSP je fakt MASAKR hracka a umi hafo veci..ale ty XP sou fakt shit..je to proste na nic..blbost..a ty hry na tom..hehe lol..jinak peace

:lol: Jenze to nema s Win XP nic spolecnyho, jenom skin, proto ten nazev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz to mam 1000 let a jako fakt mi to prijde..docela dost na hovno..nevim no..jako to xp je docela k nicemu..sice dalsi ukazka ze PSP je fakt MASAKR hracka a umi hafo veci..ale ty XP sou fakt shit..je to proste na nic..blbost..a ty hry na tom..hehe lol..jinak peace
Ja uz to mam taky dlouho ale na to že to má pár MB tak je to dobrý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz to mam 1000 let a jako fakt mi to prijde..docela dost na hovno..nevim no..jako to xp je docela k nicemu..sice dalsi ukazka ze PSP je fakt MASAKR hracka a umi hafo veci..ale ty XP sou fakt shit..je to proste na nic..blbost..a ty hry na tom..hehe lol..jinak peace
Ja uz to mam taky dlouho ale na to že to má pár MB tak je to dobrý

jj, presne. A ted ta nova verze - muzes otevrit 3 wokna......krasa :shock: (nemyslim to ironicky :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky dík, sem si stahnul verzi 2.0

Zdar hele já sem si stáhnul taky tenhle sw ale nevim kam to nainstalovat aby mi to šlo poraď díky

Installing pspWxp

Download from here

Unzip to an empty folder on your hard drive

Plug in the PSP using the USB cable

Start install.exe and follow the instructions

Unplug the USB cable after it has finished copying

Go into the internet browser of the PSP

Type in the address "file:/pspWxp/index.htm" (without quotes)

Press enter

Press Triangle to hide the browser's toolbars (press triangle again to show it)

You should now be at the Windows XP desktop. If not, go to troubleshooting.

Kdyz si to stánes tak tam mas 2 soubory klikni na instal a nainstaluj, soubory by se ti behem instalace mely kopirovat do psp az to bude hotove odpoj USB kabel, di do web browseru a do položky kam zadavas adresu zadej tohle : file:/pspWxp/index.htm klikni na enter a mělo by se ti zobrazovat uz loadovaci obrazovka, jestli to tak mas tak je to v poho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu