Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prepojenie notas psp


piksi

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nvm co je na tom pravdy ale slyšel jsem a asi to tak i bude že integrovane wifiny v notasu neumi vytvořit Sít respektive AP... Ona jenom přijima data do notasu třebas z nějakeho AP (np. Router)
wifi mam zabudovane v notebooku neviem preco mi to nejde ale ak zapnem nejaku hru a dam v nej multipl tak sa notas spoji s pspckom bez problemov ale inac ich spojit neviem nemoze mi niekto s tymto pomoct alebo ak by niekto vedel stranku kde by bol navod ako nato ????
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejde to.. jak se tu pise notas neumi vytvorit acces point... to ze to de ve hrach je fat pac to faka podobne jako p2p sit.. ale kdyz chces lozit na net potrebujes "server" proste PSP a notas nepripojis ani kdyby ses mlatil do hlavy.. to same jako 2 notebooky :(

Přesně ták... zláty wifi router... Mam na něho připojeny 3 notasy(1trvale a ty dva občas), pc a psp.Výboná věcička....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejde to.. jak se tu pise notas neumi vytvorit acces point... to ze to de ve hrach je fat pac to faka podobne jako p2p sit.. ale kdyz chces lozit na net potrebujes "server" proste PSP a notas nepripojis ani kdyby ses mlatil do hlavy.. to same jako 2 notebooky :(

Přesně ták... zláty wifi router... Mam na něho připojeny 3 notasy(1trvale a ty dva občas), pc a psp.Výboná věcička....

uplny suhlas! Piksi, ak mas teda notebook s WiFi a PSP, tak investuj este do WiFi routra a budes moct behat po celom byte aj s notebookom aj s PSP a pripajat sa na NET z jedneho i/ci druheho kedykolvek.

xetron: ja si WiFi router tiez neviem vynachvalit, mam k nemu pripojene kablom PC a cez wifi 1 notebook trvale a 1 notebook prilezitostne + 2 x PSP. Vsetko funguje krasne... kvalitny signal v celom byte (a to mam router v kute bytu, takze rovnaky signal chyta aj sused :lol: , ale mam to blocknute na MAC aj WEP TKIP, takze sa nechyta... 8) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu