Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Please reconnect controller


Thunder

Otázka

Zdravím, když hraju NHL 09 a pokusím se udělat cokoliv pravým analogem, vyskočí mi hláška: "Please reconnect controller". Tohle mi dělá pouze u NHL. U žádné jiné hry jsem se s tím nesetkal. Nevíte prosím jak to odstranit? Vážně mě to nebaví, každých 5 sekund zrovu startovat ovladač :ziped: Kábl k ovladači jsem bohužel někam založil, tudíž ho používám jako bezdrát, ale to je asi jasné. Předem děkuji za jakékoliv rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dělal jsem to podle tohohle údajného návodu od uživatelů, kterým to také dělalo a pořád nic - jen u NHL

1. Turn XBOX360 on

2. Press the sync on the XBOX360, green lights swirl

3. Hold the button the controller, lights swirl

4. Release the button the controller to press the sync on the controller, as soon as I release the ring of light on the controller green lights go off

4B If instead of letting go of the ring of light I hold it down AND press the sync on the controller I get a solid green in position 1

5 If I release after getting solid green both ring of lights go blank

tak nevím už fakt nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu