Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou Brosware (v prohlížeči) hru ?


Black

Recommended Posts

hral jsem bitefight-byl jsem i 2 na serveru, ale casem nebyl cas ani chut, ale dobra hra, ktera me zabavila na nejakou dobu

gladiatus-hral jsem hlavne kvuli kamosum, nebyla to taky spatna, na cas zabavila, ale kradlo to taky cas, a cas jsou penize..:)

dale jsem hral i hry jako:monstergame,ogame,knightfight,ikariam,travian, battleknight, pak nejaky ty vesmirny hry (byli to jen chvilkove zalezitosti)...the west jsem nezkousel, takze nemuzu soudit

jinak tyhle hry nejsou spatny, ale je to strasnej zrout casu, casto jsem si kvuli tomu privstal(trvalo to asi tak mesic) treba o hodku driv, jen abych nalovil a nesel poradim dolu, a navic pokud se chtel clovek udrzet na dobrych pozicich, tak musel pouzivat premko atd, ktere samozrejme nebylo zadarmo :-(

takze byla to pro me prijemna zkusenost, ale jsem rad, ze uz to nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak já hrál taky bitefight, ani mi to nebralo moc času, protože když jsem šel do školy, dal jsem pracování na 8 hodin, když sem přišel dal jsem lovení na 2 hoďky a když jsem šel spát, tak jsem dal zase práci na 8 hodin... dohromady mi to vzalo asi 20 minut(+boje, atd...)

Přestalo mě to bavit, jako všechny tyhle blbý hry... jsou to hovadiny, zahrajte si radši nějaký hry v Arcade :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu