Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Airsoft


M0tion

Recommended Posts

tak a sem docela na****** - uz sem si koupil tu G36C,jeste pred koupi mi ten capek ukazal esli funguje,dones sem si ji domu,nabil baterku,naladoval zasobnik priblizne 60 kulickama,zacvaknul ,stisk spoust a nic,jenom se ozval motor ale kulicka nevyletela,tak mackam dal jak dement,nic ... tak sem to ruzne zkousel,nejak sem zatocil tim koleckem pod zasobnikem a konecne to vystrelilo aspon dve kulicky,pak azse nic,pak zase po nejaky delsi dobe asi 9 kulicek a pak zase nic...ani zmena modu strelby nepomaha.... - cim to je ? proc ta zbran skoro nestrili a proc porad kdyz vytahnu zasobnik tak ty kulicky sou mimo tu komoru zasobiku a vypadnou ? co delam spatne ?

Hele nasip tam ty kuličky toč s tim kolečkem a až uslyšíš že ty kuličky v tom nerachotěj...tak přestaň ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo uz je to v pohode - ten manual je tak retardovanej ze ukazuje ze se maj kulicky sypat do otvoru kudyma lezou do hlavne zbrane,to ze se da otevrit ta zaklopka od toho velkyho prostoru , to ten manual neukazoval :D jo btw,budu vypadat hodne jak debil v holandskym maskovani ? :lol: uz sem skoro zdravej a brzo uz chci zahrat nakej match :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo uz je to v pohode - ten manual je tak retardovanej ze ukazuje ze se maj kulicky sypat do otvoru kudyma lezou do hlavne zbrane,to ze se da otevrit ta zaklopka od toho velkyho prostoru , to ten manual neukazoval :D jo btw,budu vypadat hodne jak debil v holandskym maskovani ? :lol: uz sem skoro zdravej a brzo uz chci zahrat nakej match :D

Pokud se řídíš vždycky pouze podle manuálu....tak se moc daleko v životě nedostaneš!!!

!!BAF!!

:thanks::ok::thx:

Tyjo co naní říkáte??G36K-všude samý dobrý komenty až...na jednoho "kluka" vod nás ze třídy.... to je tak trochu retard ....:) ten jedinej tvrdí že je to zbraň na ho*** ...co vy na ni??:idea:

http://airsoftpro.cz/eshop/popup_image.php?pID=275

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v manuálu scorpion vz.61 je mrtě good gun ! můžu potvrdit protože ho mám!! a dostřel je opravdu těch 40-50m a někdy i víc...já můžu jenom doporučit!! navíc ho mám už víc jak rok a ani jedna závada!!!

No já zrovna mysel elektriku!! :roll:...:)

No a AK nemo M4 apod. to se mi moc nelíbí ptže to má skoro každej! :)

ale jinak jako jo sou to dobrý zbraně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s trojnásobným zvětšením :cheesygrin::cheesygrin:

to jsem ani nevedel !

Mi se osobne G36 nelibi , pripada mi jako nejaka krabice :cheesygrin:

Taky se mi nelibi AKcka , neda se snimi poradne rychle zamirit a zadne prislusenstvi / kolimec ,.../ mu neslusi

Nejvic se mi libi M4 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taky se mi G36 nelibi ale je dobra... a co? jak jste s tim z maskovanim? maskujete zbrane? ja si koupil prirodni jutu(pytlovinu a ovazal jsem tim svoji zbran)

Na snipach se mi maskovani libi ale že bych chtěl G36K obarvit na zeleno to asi ne:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem ani nevedel !

Mi se osobne G36 nelibi , pripada mi jako nejaka krabice :cheesygrin:

Taky se mi nelibi AKcka , neda se snimi poradne rychle zamirit a zadne prislusenstvi / kolimec ,.../ mu neslusi

Nejvic se mi libi M4 :roll:

Jestli G36 je krabice tak co je pak P90???:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem M16A1 od stii +upgrade na 110 pružinu a nějáké úpravy v mechaboxu

ale už jsem ji prodal protože airsoft nehraju.Měl jsem tam kolimátor a maskování vz.95 +2 zásobníky

tedka už mám jen sekundárku manuálku od tokyo marui Mk. 23 SOCOM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Srpnu bude G36K nebo G36E :cheesygrin:

budu dělat Upgrade:

Pružina: 170 (airsoftpro)

Píst: Polykarbonový píst s polovičním ozubením

vodící trn pružiny: Rotační vodící trn pružiny s ložiskem typ 3

a este hop up ale nwm jakej :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...má to bejt zábava a né ublížení na zdraví :D hoši proč si to tak tunit ?? stejně si myslim že nepotřebuješ dostřel 100m :) podle mě bych dal tak 150 max...víc ani ťuk

Koukni se na Big Combat III:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: tam abys nekoho trefil tak potrebujes takovejch 60m dostrel (myslim tim pevnej kdy ti kulička nelítá po větru:cheesygrin:)

proto 170 verim ze i mensi je v pohode ale chci ke G36C kupovat kolimator a to je pak nahovno kdyz mas kolimator na 50m a kule ti leti jen na 45m (no 5m neni saz takovej rozdil ale mam rad dlouhy dostrely:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:)

Jo a PLS ohodnodte zbran kterou nakonec budu kupovat:cheesygrin: surfoval jsem po netu asi 3h:cheesygrin: než jsem se rozhod pro tuhle tak mi radsi ani nerikejte ze je na hovno :blink:

http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_267&products_id=3491

EDIT: Pro tuhle zbran tu pruzinu este hodne zvazim podle toho jakej dostrel bude mit uz po koupi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu