Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Airsoft


M0tion

Recommended Posts

Ještě potřebuju sehnat nějakej dobrej Kolimator takovej do 1600,-

a aby byl takovej jako ja nwm jak to řict proste aby to nebyl nejakej Shit:cheesygrin:

a aby mel priblizeni neco malo pod optiku

skus ebaybanned.com nebo uncompany.com <<< sice ze zahranici ale vcelku super ceny a na ebaybanned.com jsou i u nekterych zdarma postovne !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

skus ebaybanned.com nebo uncompany.com <<< sice ze zahranici ale vcelku super ceny a na ebaybanned.com jsou i u nekterych zdarma postovne !

Mno nechce se me to posilat ze zahranicí pak záruka na hovno pste v pici uvazuju nad touhle

http://www.morriscz.cz/index.php?headerMenu=detaildily&produkt=0200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč jenom 2v2 ?? ve více lidích to je lepší ne??

tak ve vice lidech by to bylo lepsi..... jenze to by se nekdo musel ozvat ze :)

chce hrat 2vs2 , reknu ti , je to celkem mazec , zvlast v lese kdyz jdou oba tymy proti sobe :-) => MA TO SVOJE KOUZLO :-)

Jinak vidim ze se nam to tu celkem rozjelo

jo, uz jen 1on1 je peklo. ty nervy kdo koho uvidi driv a kdo driv vystreli...... dost velky nervy.

Takze nikdo neni????? Haloooo....... porad shnanime s kamosem alspon 2 dalsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ve vice lidech by to bylo lepsi..... jenze to by se nekdo musel ozvat ze :)

jo, uz jen 1on1 je peklo. ty nervy kdo koho uvidi driv a kdo driv vystreli...... dost velky nervy.

Takze nikdo neni????? Haloooo....... porad shnanime s kamosem alspon 2 dalsi...

proc nejdete na vapenku,tam prej hraje hafec lidi o vikendu :-) jinak ja bych bejval dal,ale nemam boty,jeste mi neprisla vesta a helma a nemam jeste druhyho kamose :D a hrat v powerkach se mi nechce :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chce hrat 2vs2 , reknu ti , je to celkem mazec , zvlast v lese kdyz jdou oba tymy proti sobe :-) => MA TO SVOJE KOUZLO :-)

Jinak vidim ze se nam to tu celkem rozjelo

Hele a jak jinak by mohli hrát než proti sobě???:cheesygrin: spolu by si asi moc nezahráli!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sejmeš s manuálkou,ale s uzinou z tržnice...nwm no :D myslim že by to chtělo manuál tak za 1000kč a pak si je už celkem dáváš když seš dobrej :) aspoň se naučíš hrát takticky a nebudeš jenom kropička :) protože mrtě lidí si koupí elektriku a jenom valí automat,vystřílí 5000 kulí a nic netrefí...s manuálem to chce hold umět hrát :)

Jinak my máme tým jenom manuáli,a sme ssuk bohužel z pardubickýho kraje...blízko ústí nad orlicí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sejmeš s manuálkou,ale s uzinou z tržnice...nwm no :D myslim že by to chtělo manuál tak za 1000kč a pak si je už celkem dáváš když seš dobrej :) aspoň se naučíš hrát takticky a nebudeš jenom kropička :) protože mrtě lidí si koupí elektriku a jenom valí automat,vystřílí 5000 kulí a nic netrefí...s manuálem to chce hold umět hrát :)

Jinak my máme tým jenom manuáli,a sme ssuk bohužel z pardubickýho kraje...blízko ústí nad orlicí :)

No tak ja jsem z Letohradu, ale tam ted uz moc casu netravim. Ted uz jen Praha :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem velitelem AS týmu o počtu 8 členů. Hrajeme to asi 5 let a máme zaměření na AČR - výstroj a výzbroj ruského původu (AK - 47, 74, AKM, RPK, Dragunov atd..)

Máme buginu s RPK i UAZe.

Já mám AK - 47 se 130 pružinou, vzduchárna NBU (airsoftpro), Hlaveň Systema 6,04 mm, novej hop, motor, kola, píst s celokovovým ozubením, mosfet (kvůli 12V akumulátoru)

4x Zásobník AK na 600BB

Vyrábím i mosfety tak kdyby měl měl někdo zájem tak napište :-)

Namontuju je kompletně se vším všudy (pojistka, kabeláž o větším průměru vodiče) atd..

A jak každý řeší co si má koupit jestli čínu nebo CA popř. GaP, Marui atd.. Je to jedno hlavně aby čína měla kovové tělo a mecháš se pak doladí. Nidky bych si nekoupil CA nebo marui (strašně peněz za málo muziky)

Už mi prošlo rukama dost zbraní a asi fakt nejlépe na to jsou v poměru cena/výkon CYMA. Kvalitně provedený a úsťovka se pohybuje okolo 125 - 130 m/s.

No nic hlavně, že to střílí! Zdar softu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně aby čína měla kovové tělo a mecháš se pak doladí.

Rofl tak to mě teda nedochazí právě že mechabox je na zbrani nejduležitější když budeš mít slitinu ABS a Polymon tak to je sice furt plast ale Výdrž to má v podstate stejnou jako Hliník. Furt mi příde inteligentnější běhat s

3 Kg - ABS s tim že to co tam váží je Mechabox kovovej

něž abych chodil hrát

5 Kg - Hliník a upe "šit" poloplastovej mechabox

To sorry ale když kupuju zbran vždy se dívám na mechabox a jeho vlastnosti :cheesygrin::bash::bash::bash:

Ne na to z čeho je vyrobený Tělo

EDIT: Chci vydět jak seženeš Čínu s kovovym tělem třeba G36C, AUG nebo M4A1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rofl tak to mě teda nedochazí právě že mechabox je na zbrani nejduležitější když budeš mít slitinu ABS a Polymon tak to je sice furt plast ale Výdrž to má v podstate stejnou jako Hliník. Furt mi příde inteligentnější běhat s

3 Kg - ABS s tim že to co tam váží je Mechabox kovovej

něž abych chodil hrát

5 Kg - Hliník a upe "šit" poloplastovej mechabox

To sorry ale když kupuju zbran vždy se dívám na mechabox a jeho vlastnosti :cheesygrin::bash::bash::bash:

Ne na to z čeho je vyrobený Tělo

EDIT: Chci vydět jak seženeš Čínu s kovovym tělem třeba G36C, AUG nebo M4A1 :D

Popravdě všechny chiny který maj kovové tělo maj zároveň i kovovej machabox a dotyčný to myslel nejspíš tak že stejně většina lidí která si koupí chinu tak vyměňuje střeva. No G36 a AUGa neseženeš s kovovým tělem už z toho důvodu že i ostrý verze těchto zbraní maj plast tělo.(teda pokud se nepletu)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu