Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Airsoft


M0tion

Recommended Posts

Ale má i kovový tělo ;-)

hele hele klidek :-)

firma D|BOYS dela jako zbrane v tzv. "celokovovem" provedeni tak v "celoplastivem" ( plast mech i telo )

ano verte mi , celoplast se u nas ani neprodava

Jde vlastne o to, jakou verzi zbrane mate - kdyz mate BI-3681 tak uz kovove telo mate a je v tom taky i kov. mech. .Ale kdyz naopak mate BI-3181 (videl jsem pouze na US webech ) tak to je celoplast , utesujici na tom je ze se vlezete cca do 2000 CZK a dostanete k tomu opravdu haaafo prislusenstvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Popravdě všechny chiny který maj kovové tělo maj zároveň i kovovej machabox a dotyčný to myslel nejspíš tak že stejně většina lidí která si koupí chinu tak vyměňuje střeva. No G36 a AUGa neseženeš s kovovým tělem už z toho důvodu že i ostrý verze těchto zbraní maj plast tělo.(teda pokud se nepletu)

AUGéčko se jinak neprodává!!!ani nevirábí ....to už by musela bejt domácí úprava na celokov....a to by bylo na hovno kůli váze! (takže máš pravdu!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUGéčko se jinak neprodává!!!ani nevirábí ....to už by musela bejt domácí úprava na celokov....a to by bylo na hovno kůli váze! (takže máš pravdu!)

Pmatuješ na Linharta jak řekl že Thompson váží 45 Kg :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Myslel jsem že se poseru smíchy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pmatuješ na Linharta jak řekl že Thompson váží 45 Kg :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Myslel jsem že se poseru smíchy :D

Hej no to tak to si už nepomatuju ale věřim že ten idi**** to fakt řekl!! :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak s timhle tim budu po letních prázkách hrát :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

71hn1imiqbzkhznmkp7fg.jpg

V zakladu ma 150 pružinu pste mazec vetsi upgrade na snipu seženete už jen 190 :cheesygrin:

zbozi_6_24x50e_311.jpg

Optika:

Přiblížení: 6-24x50 (největší přiblížení na českým trhu co jsem našel :) )

:cheesygrin: posledni patro nejvišího panelaku v Pardubicích a přečtete si poznavaci značku auta :cheesygrin:

1319.jpg

Nesmi chybět sekundarka ke snipě:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: (kratka elektrika)

000487.jpg

A ke snipě Samozřejmě nesmí chybět Hejkal :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: o prazkach bych to měl mít sem natěšenej jak malý dítě:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyyyyjoooooo :D hej tak sluný vybavení no :) proti tobě bych nechtěl hrát :D Ale ze sniperkou musíš umět , protože mužeš mít to nej vybavení a pokud seš lama tak nic netrefíš a naopak když seš dobrej a nemusíš mít ani nějaký super vybavení tak si to můžeš taky celkem dávat :) ale když seš dobrej a se super vybavením :D Nebezpečná kombinace !!! :D Ale nwm jestli ta optika neni až moc :D airsoftka nemá zas takovej dostřel nato,abys tu optiku upotřebil a navíc nablízko bych to spíš bral jako nevýhodu no...ale od toho je ta sekundárka žj...softu zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyyyyjoooooo :D hej tak sluný vybavení no :) proti tobě bych nechtěl hrát :D Ale ze sniperkou musíš umět , protože mužeš mít to nej vybavení a pokud seš lama tak nic netrefíš a naopak když seš dobrej a nemusíš mít ani nějaký super vybavení tak si to můžeš taky celkem dávat :) ale když seš dobrej a se super vybavením :D Nebezpečná kombinace !!! :D Ale nwm jestli ta optika neni až moc :D airsoftka nemá zas takovej dostřel nato,abys tu optiku upotřebil a navíc nablízko bych to spíš bral jako nevýhodu no...ale od toho je ta sekundárka žj...softu zdar

Optika je 6-24x50 takže v pohode si to mužu hodit na bližší že jo hodim to jen 6x50 :D ale prdel na ty optice je že se dá odmontovat jedna čočka takže když bude malej les stači 1 čočku odělat :D

zbozi_puskohled_6_24x50e_3_311.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím prodávám AS zbraň M15A4 Carbine od Classic Army.

Je to celokov, střílí báječně. K ní bych přidal kolimátor ACOG, zásobník + origo krabici. Je jak nová, zásobník na 300 kuliček + přihodím asi 3000 kuliček od Guaredu 0.20. Pokud by byl zájem můžu zaslat foto!

Díky předem, pište PM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s timhle tim budu po letních prázkách hrát :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

V zakladu ma 150 pružinu pste mazec vetsi upgrade na snipu seženete už jen 190 :cheesygrin:

[

Optika:

Přiblížení: 6-24x50 (největší přiblížení na českým trhu co jsem našel :) )

:cheesygrin: posledni patro nejvišího panelaku v Pardubicích a přečtete si poznavaci značku auta :cheesygrin:

Nesmi chybět sekundarka ke snipě:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: (kratka elektrika)

A ke snipě Samozřejmě nesmí chybět Hejkal :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: o prazkach bych to měl mít sem natěšenej jak malý dítě:cheesygrin:

Tak ty si dobrej magor,ja bych teda do snipy nesel,campeni me vazne nebavi a pokud budes hrat CQB tak to asi bude dost o hovne jen s tou pistoli :D

Ja osobne si myslim ze je lepsi mit utocnou pusku s optikou a nebo hodne dobrym kolimatorem - "ses pak univerzalni " a muzes strilet jak na dalku tak celkem i na blizko,ale tak asi chces vylozene snipit coz ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi rozbilo usp od uhc manuál a budu kupovat novej gun :)

rozhoduju se mezi temahle gunama :

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1061

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1063

Poradte kterej je lepší ?? a kdyžtak výhody a nevýhody dííík :)

ja bych asi bral USP - od pohledu mi prijde ze lip padne do ruky,min vazi a ma stejnou ustovku...navic k ni mas tlumak ( ok,tlumic v airsoftu zas tolik asi neznamena :D )

BTW: poradi zase nekdo me : jakej popruh k G36C abych ji moh nosit na krku ? A taky - nevi nekdo jestli se da koupit delsi hlaven a vymenit za ten stupidni flash hider ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi rozbilo usp od uhc manuál a budu kupovat novej gun :)

rozhoduju se mezi temahle gunama :

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1061

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1063

Poradte kterej je lepší ?? a kdyžtak výhody a nevýhody dííík :)

no já si myslím že je to jedno páč sílu to má stejnou akorát co máš radši jestli delší nebo kratší , a navíc to má skoro stejnou váhu takže to je hlavně a vzhledu já bych si vybral to G18C AEP protože je to kratší a praktičtější. Tlumič je ti u airsoftu skoro na nic jenom třeba u MP5 SD5 (mám ju) je na něco.(je to dvoukomorový tlumič takže to "celkem tlumí"):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych asi bral USP - od pohledu mi prijde ze lip padne do ruky,min vazi a ma stejnou ustovku...navic k ni mas tlumak ( ok,tlumic v airsoftu zas tolik asi neznamena :D )

BTW: poradi zase nekdo me : jakej popruh k G36C abych ji moh nosit na krku ? A taky - nevi nekdo jestli se da koupit delsi hlaven a vymenit za ten stupidni flash hider ? :D

No na airsoft.cz/shop jich mají hodně, ale speciální na G36 sem jeětě neviděl. Zkus koupit popruh Pro podobnou zbraň. Třeba pro nějakou MP5 ty sou podobný . (délkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi rozbilo usp od uhc manuál a budu kupovat novej gun :)

rozhoduju se mezi temahle gunama :

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1061

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1063

Poradte kterej je lepší ?? a kdyžtak výhody a nevýhody dííík :)

ber toho glocka , da se na nej snadneji koupit delsi zasobnik atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si myslím že je to jedno páč sílu to má stejnou akorát co máš radši jestli delší nebo kratší , a navíc to má skoro stejnou váhu takže to je hlavně a vzhledu já bych si vybral to G18C AEP protože je to kratší a praktičtější. Tlumič je ti u airsoftu skoro na nic jenom třeba u MP5 SD5 (mám ju) je na něco.(je to dvoukomorový tlumič takže to "celkem tlumí"):)

No nwm nwm ale ty a Enemy se v tom moc asi nevyznate :D tlumic se nekupuje kuli ztlumeni vystrelu u airsoftu :D ale kuli prodlouzeni hlavni :D ptze jak je znamo cim delsi hlaven tim presnejsi rana.......takze tlumic u USP je tam opravdu proto kdyz ss ni dete v lese i na delsi ranu kdy potrebujete presnost:!:

EDIT: Enemy k ty G36C rozhodne nekupuj 3point popruh je to vec upe nahovno nemuzes vetsinou moc dobre nastavovat delku popruhu a ten třeti point na popruhu tam akorat vlastne prekazi ja ho mam k M4 a sere me to tak ze ho tam radsi nenosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu