Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Airsoft


M0tion

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kamoš si koupil za 14 000Kč mp5.Je to teda kalibr.:cheesygrin: A jeste si bude kupovat granatomet za 5 000Kč.Nevím, ale do snipy bych asi nešel.Moc by me to nebavilo furt kempit.

Já mam snipu, je to moje jediná pořádná airsoftka, jinak sou to šunty. Kempit mě baví, ale když jsem sám proti 5ti, jednoho trefíš, oni se rozejdou a si v řiti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dívám se na BAS a koukám že si tam nějakej borec koupil Snipu za 6000,- a píše tam 2 body z 5 že je na Prd a že se mu po Upgradu rozsypala. Na to bas napíše, cituji: "říkámě že upgrade mauálů nejde - ale nikdo nám nevěří"

Otázka zní myslíte že nejde upgrade manuálů ?

Já osobně si myslím že když se vyrábějí upgrade díly na snipi tak by se měli dát upgradovat. Jen bych to nechal na profikovi.:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus pls kterou si mám koupit airsoftku... odkazy níže... pište u každý plusy a minusy a co nejvíc o nich..a taky hlavní rozdíli...díky moc http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_275&products_id=2643

http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_240&products_id=2876

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta první: je kratší,tudíž bude menší dostřel protože i hlavěn je zkrácená,ale bude se s ní dobře manévrovat v CQB

ta druhá: hodí se do lesů,vypadá lépe a cenový rozdíl není zase tak vysoký,navíc k této zbrani je hodně příslušenství než k té zkrácené verzi takže já osobně bych bral tu druhou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus pls kterou si mám koupit airsoftku... odkazy níže... pište u každý plusy a minusy a co nejvíc o nich..a taky hlavní rozdíli...díky moc http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_275&products_id=2643

http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_240&products_id=2876

Já mam tu první (AK-47 BETA SPECNAZ) a jestli ti můžu doporučit, bral bych spíš tu, délka hlavně s doletem moc společnýho nemá a STTi není moc kvalitný výrobce, přečti si komentáře a podle toho se rozhodni

//EDIT: jj s tim souhlasim, hop a kule jsou důležitý :)

jenom jak jsem nad tim přemejšlel, tak by zrban s delší hlavní měla být hlavně přesnější (teda zase záleží na kvalitě výrobce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych řekl že čím delší hlavěn tím delší dolet,ale záleží na kvalitě hlavně a seštelování hop upu a použití vhodných kuliček

a nejen na tom , zalezi na sile pruziny , pouzite vzduchotechnice , .... je toho dost

cim tesnejsi hlaven tim mensi rozptyl ( + presnost ) . lepsi hlaven => lepsi kule ale to je asi jasne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vite co o tom se toho da napovidat spousta např:jakej je dosah střely na čem to zavisi,přesnost zamnerovace atd...

nejlepsi je koupit si dobrou airsoftku a hlavne nejakou drahssi a nebo si ji sestavit z co nejkvalitnejsiho matroše....

přemejšlim o tom že bych si ji koupil a tak vam radim abyste jenom tak nešetrili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to máš pravdu...ale ne každý má na drahej gun a tak jediná možná volba je china...navíc chiny značek cyma,double eagle,JG,Well a další se vyrovnají značkovým elektrikám !! Sice někde jsou trochu horší materiáli,ale díky shodnosti se značkovými zbraněmi jde lehce udělat upgrade nebo oprava !!!

A prosimtě kenny ty máš přesně tuhle ?? nebo od jiný značky ?? A je to cm.037 ?? Pls poradte ještě nějaký info k nim...ono totiž na basu píšou něktrerý lidi uplný kecy a nebo si tam vymejšlej...to tady na foru se dá si myslim většině věřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to máš pravdu...ale ne každý má na drahej gun a tak jediná možná volba je china...navíc chiny značek cyma,double eagle,JG,Well a další se vyrovnají značkovým elektrikám !! Sice někde jsou trochu horší materiáli,ale díky shodnosti se značkovými zbraněmi jde lehce udělat upgrade nebo oprava !!!

A prosimtě kenny ty máš přesně tuhle ?? nebo od jiný značky ?? A je to cm.037 ?? Pls poradte ještě nějaký info k nim...ono totiž na basu píšou něktrerý lidi uplný kecy a nebo si tam vymejšlej...to tady na foru se dá si myslim většině věřit :)

no jestli to je cm.037 , tak bacha na tu patku kterou prikryvas baterku - casto upadava (=> ztratis ji a uz to neni ono :-D)

jinak byt tebou ( postava (myslim) 165 ) tak bych sel do te bety.Kamos ma tu od TM (starsi) a strili "normalne"(=prumerne).

Jinak kdo rika ze je moc mala , tak je vetsi nez MP5 -> podobne vlastnosti jako MP5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dostřel je menší než u toho ak 74 ?? nebo je stejný ?? jinak je t omyslim cm.037

no dostrel , jak se to vezme ... jestli chces hrat na dostrel tak si kup snipu :-D

to AK BETA je spis do CQB , pouzivaji ji ruska jednotka SPECTNAZ (( nvm jak se to pise))

jako u teb CM.42B , bych se kvality a dostrelu nebal .. .. .. Vsak si precti recenze , a neco si o ni vygoogli ;-). Prece jenom CM.42 byla a je hooodne dobra as zbran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá hra ( ve smyslu jako zábavy ) no a co máte za zbraně? Já osobně od CyberGun devítku a rozbytou MP 44 :(

ja mam M4A1 od firmy D|BOYIS . K tom tlumic , kolimator (GP121) , novou hop-up gumu a cele poutahovane :-D. Jako sekundarni zbran mam CM.121 - Desert Eagle (AEP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já mám Scorpion vz.61 od TM manuál,potom brokovnici M47 od DE , a měl jsem USP Stainles od UHC a taky sem měl Colt double eagle od TM...Všechno to byli manuáli a ted budu kupovat eletriku od Cymy a to cm.031 což je AK 74 používaný v Afgánu roku 1979 :) Už se těšim :D

A mě by zase zajímalo co používáte za kule... já používám jako 0.12 od TM, .020 od BLS , a dřív sem používal warior ale ty sou blbý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já mám Scorpion vz.61 od TM manuál,potom brokovnici M47 od DE , a měl jsem USP Stainles od UHC a taky sem měl Colt double eagle od TM...Všechno to byli manuáli a ted budu kupovat eletriku od Cymy a to cm.031 což je AK 74 používaný v Afgánu roku 1979 :) Už se těšim :D

A mě by zase zajímalo co používáte za kule... já používám jako 0.12 od TM, .020 od BLS , a dřív sem používal warior ale ty sou blbý...

no , warrior jestli je dobry nebo ne , to fakt nvm .Asi ne , ptz ho neprimo nedoporucuje ani sam BAS ( jednou byla akce na kule warrior , " doprodej skladu.Uz nikdy nebudou" ). Ale ty drazsi Elite Force (?) a ...nvm - jsem liny to zjistit... , jsou uz lepsi , to vam rekne kazdy.Ale porad to neni zadna slava:-).

Jinak , ja pouzivam GUARDER (dale jen GD)0.25 . Jestli nekdo chce at mi posle PM , znam stranku kde je hoodne dobre porovnane kulicky od TM a GD.Celkove vysly lip GD , cena/kvalita ,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu