Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Warhawk - online pařby pro všechny


Daxter

Recommended Posts

jj, boostery jdou, ale například samotný Warhawk stažený z PSN nejde

napadlo mě že bych mohl nechat je stahnout raholce, abysme mohli dát i mapy z boosterů:)

jinak včerejší hra byla dobrá, jen nás bylo málo a já musel celou dobu hrát proti vám, ale i tak dost dobrý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

napadlo mě že bych mohl nechat je stahnout raholce, abysme mohli dát i mapy z boosterů:)

jinak včerejší hra byla dobrá, jen nás bylo málo a já musel celou dobu hrát proti vám, ale i tak dost dobrý:D

jj, dobrej nápad, já mu je stáhnout nemůžu dát, protože je sám mám stažené od krystofa, tudíž je nemám v download listu. Je fakt, že na boosterech jsou dobrý mapy + nový vehicly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak hra byla super,ale fakt nás bylo málo.Další hra by mohla být zase ve středu ne?Já osobně bych držel hraní každou středu vždy v osum hodin:wohow: a v zakládání her bychom se střídali.Co vy na to pařani 8) ? Zkusím sehnat ještě někoho do klanu.A na těch b.packech se dohodneme na ps3 chatu ne? Tak zatím zdarec kluci,už teď se těším na další pařbu:bash::wohow::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak hra byla super,ale fakt nás bylo málo.Další hra by mohla být zase ve středu ne?Já osobně bych držel hraní každou středu vždy v osum hodin:wohow: a v zakládání her bychom se střídali.Co vy na to pařani 8) ? Zkusím sehnat ještě někoho do klanu.A na těch b.packech se dohodneme na ps3 chatu ne? Tak zatím zdarec kluci,už teď se těším na další pařbu:bash::wohow::cheesygrin:

Tuhle středu nebudu moct-jsem až do cca 21:30 v práci:( jinak můžu kterýkoliv den v tom týdnu.... další členi clanu by byli super:)

ok, na těch boostrech se ještě dohodnem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mohli by jsme dávat pravidelně ve středu ve 20:00 a třeba sem tam někdy i odpoledne, záleží na tom, jak to komu vy¨jde, každopádně, tuto středu bych dal taky

EDIT: dopsal jsem to na první stranu, škoda, že nemůže zluda, ale můžem pak dát ještě třeba ve čtvrtek, pátek nebo sobotu.

BTW: od příští neděle tu šest dní nebudu, tak hrejte beze mě :)

Jo a ještě jedna drobnost, název serveru bude od teď vždy Czech Unit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky zludovi už mám konečně B.Packy a můžeme to pořádně rozjed:bash::bash::bash::bash::bash::bash: a příští měsíc kupuju headset a samozřejmě Vás rád usliším :wohow::wohow: Tak zdarec pařani ve středu na bitevním poli8)8)8)

supeer, tak dneska zabušíme :D už se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zitra asi nebudu moct já, jedu na pohřeb a nevim kdy se vrátim a jestli bude nálada na hru:( snad to stihnu, protože v neděli odlítam na dovolenou a 14dní se k PS3 nedostanu:(

To je jasný, kdybych já jel na pohřeb, tak bych asi neměl na hru náladu ani v nejmenším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu