Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LCD + xbox


LoCo99

Otázka

Caw, zítra mi přijde xbox a chci ho připojit na svuj lcd monitor , jenže ten je moc malej tak mám pár dotazů

1. byl sem někdě v praze v elektru a tam měli xbox zapojený do asi 22" monitoru , ale obraz byl strašně neostrej a hnusnej - stane se mi to taky ? (zapojovat budu přez ten VGA kabel)

2. asi budu pořizovat novej monitor , nechci plasmu kvuli ceně , takže lcd - jaký ? tip na nějakej obchod nebo monitor

hledal sem tady na foru ale našel sem jen topic ohledně PS3 což je podle mě něco jinýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.Takže rozmazané to mít nebudeš, je to jen o nastavení a dá se to nastavit.

2. Monitor bych ti doporučil tento: Je to asi tak nejlepší poměr/cena/výkon

http://aukro.cz/item610985817_benq_lcd_g2220hda_black_21_5_wide_5ms_40000_1.html

Budu si ho taky kupovat, známý ho má a spokojenst. Jinak pokud by se ti nelíbil, tak tento:

http://www.warlock.cz/cpuman/index.php?stav_menu=detail&id_produktu=25197

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem teďka něco hledal. Momentálně mám Samsung T260HD, z postele na hraní je to malý, pořádně na to nevidím a u stolu je to zas moc velký, musel bych pořád otáčet hlavou. Tak přemýšlím o nějakým 22" na stůl. Našel jsem 2 favority.

LG W2261V-PF - LCD 22"

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62397

Je poměrně novej na trhu. Ty parametry jsou super. Full HD, 2 ms odezva, HDMI podpora HDCP, DVI-D.

I cenově je super za 5 tisíc. Ale.... co jsem četl názory, tak s LG jsou starosti, hodně poruchový atd. Navíc někdo u tohodle modelu píše, že v něm "praská". Hodně lidí si ho naopak pochvaluje.

Samsung SyncMaster 2233SN černý - LCD 21.5"

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62381

Dalším favoritem je pro mě tenhle Samsung. Hojnou většinou chválená značka Samsung. Taky Full HD. Sice odezva 5 ms, ale myslím, že to člověk nerozezná. Cena 4300,-.

Jediný co je škoda, že nemá HDMI vstup. Takže to chce k xku koupit ještě VGA kabel, kterej origo stojí 750

Cenově tyhle monitory vyjdou nastejno. Spíš bych se přikláněl k tomu Samsungu, ale zas ten LG má 3 vstupy, což je praktický např. na připojení xka a pc najednou. Ještě budu chvíli uvažovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam Samsung T260HD a je to teda dobry pokoukáníčko...když se ted bavím o filmech..čučím na to z postele..Xbox hodlám pořídit tedka po výplatě..tak jsem zvědavej. Pojedu přes HDMI :)

urcite to bude parada, ja jedu na T240HD (mensi braska :D) pres HDMI a ten obraz je naprosto vybornej, zrovna vcera jsem hral na Xku a pak se sel divat na DVDcko ktery mam jeste connectly pres SCART a ja jelikoz proste hroznej puntickar co se tyce kazde nejasnosti v obraze sem se malem pos*al kdyz sem videl tu hruzu :D

jo mimochodem piggy, neni moc dobry srovnavat monitory podle doby odezvy, je znamo ze monitory s 5 ms muzou byt a vetsinou jsou mnohem lepsi nez-li s 2 ms. Samsung je hodne osvedcena znacka co se tyce LCD a vseobecne monitoru/TV a tak bych rozhodne sel do Samsungu i kdyz nemuzu vybirat za tebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
urcite to bude parada, ja jedu na T240HD (mensi braska :D) pres HDMI a ten obraz je naprosto vybornej, zrovna vcera jsem hral na Xku a pak se sel divat na DVDcko ktery mam jeste connectly pres SCART a ja jelikoz proste hroznej puntickar co se tyce kazde nejasnosti v obraze sem se malem pos*al kdyz sem videl tu hruzu :D

jo mimochodem piggy, neni moc dobry srovnavat monitory podle doby odezvy, je znamo ze monitory s 5 ms muzou byt a vetsinou jsou mnohem lepsi nez-li s 2 ms. Samsung je hodne osvedcena znacka co se tyce LCD a vseobecne monitoru/TV a tak bych rozhodne sel do Samsungu i kdyz nemuzu vybirat za tebe :D

Jasný, je to doba odezvy daná výrobcem na papíře, v reálu to může být úplně jinak. :) Asi půjdu do toho Samsungu, škoda že nemá to HDMI, jsem zvědavej, jakej to bude rozdíl připojení přes VGA mezi HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasný, je to doba odezvy daná výrobcem na papíře, v reálu to může být úplně jinak. :) Asi půjdu do toho Samsungu, škoda že nemá to HDMI, jsem zvědavej, jakej to bude rozdíl připojení přes VGA mezi HDMI.

osobne doporucuju T240HD

http://www.softcom.cz/produkt/samsung-mt-lcd-24-t240hd-tuner-tco03-dvihdmiscart-black-5ms-100001/?flist=1

rozdil takhle nepoznas pokud nemas v jedno byte rozdilne TV rozdilnych zobrazeni, kazdy si zvykne na to na cem hraje. I lide si zvykli na hrani na CRT televizich pres SCART. Pak je ale problem je odtrhnout od LCD kdyz si to tam nedejboze jednou zapoji, tam pomuze uz jen nasilne odstraneni od TV :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
osobne doporucuju T240HD

http://www.softcom.cz/produkt/samsung-mt-lcd-24-t240hd-tuner-tco03-dvihdmiscart-black-5ms-100001/?flist=1

rozdil takhle nepoznas pokud nemas v jedno byte rozdilne TV rozdilnych zobrazeni, kazdy si zvykne na to na cem hraje. I lide si zvykli na hrani na CRT televizich pres SCART. Pak je ale problem je odtrhnout od LCD kdyz si to tam nedejboze jednou zapoji, tam pomuze uz jen nasilne odstraneni od TV :D

Koukni vejš, já mám T260HD. :) Na stůl je to velký jak kráva. Tak chci obyč monitor. Ten T240HD je taky dobrej, ale bude mi stačit 22" a bez tv tuneru.

Je tu někdo, kdo by měl doma Full HD LCD a zkusil to zapojit jak přes VGA tak přes HDMI a viděl znatelný rozdíl? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koukni vejš, já mám T260HD. :) Na stůl je to velký jak kráva. Tak chci obyč monitor. Ten T240HD je taky dobrej, ale bude mi stačit 22" a bez tv tuneru.

Je tu někdo, kdo by měl doma Full HD LCD a zkusil to zapojit jak přes VGA tak přes HDMI a viděl znatelný rozdíl? :)

to ze mas 260ku sem si nevsiml a mas pravdu na stul k PC je to fakt velky ja to mam na skriny a pouzivam to jako televizi. Taky bych si to nemohl dat k PC, fakt jako kdyz jedu mysi zavrit okno a kroutil pritom porad hlavou tak bych si za chvili tu palici vykroutil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já už taky dlouho řeším výběr 22" monitoru... asi tak do 4000 kč

celkem mě teď zaujal výšu uvedený Samsung SyncMaster 2233SN, jenže nemá DVI nebo HDMI - to by nebyl zas takový problém já mam vga kabel...

-pak mě zaujal taky výše uvedený BenQ G2220HDA (3500kč), který taky má jen VGA

-pak tu je jeho bráška BenQ G2220HD, který je stejný jen má HDMI a DVI(4000 kč)

-ještě ASUS VW221D (3500kč) nebo Samsung SyncMaster 2243NW(3800kč)

Tak teď jsem zamotaný a nevim z čeho si vybirat...

Docela se bojím toho VGA kabelu(mám NEoriginální za 300kč), protože je tu hodně lidí co si stěžuje a já nechci kupovat "zajíce v pytli"... Jako, že to koupím a zjistím, že přes ten VGA kabel je to nepoužitelné... Ale na mé stávající 17" CRT je obraz výborný... Tak ocením jákékoli rozumné návrhy... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nevím... chtěl bych, aby se to opravdu zkusilo... protože ten VGA vede analogový a DVI popř. HDMI vede digitalní signál... Nejradši bych si to chtěl ozkoušet na vlastní oči,zjistit jestli tam je opravdu rozdíl a podle toho koupit monitor :-) Jinak jak jsem řekl, já mám VGA Kabel do Xka a na mé 17" CRT je obraz super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já nevím... chtěl bych, aby se to opravdu zkusilo... protože ten VGA vede analogový a DVI popř. HDMI vede digitalní signál... Nejradši bych si to chtěl ozkoušet na vlastní oči,zjistit jestli tam je opravdu rozdíl a podle toho koupit monitor :-) Jinak jak jsem řekl, já mám VGA Kabel do Xka a na mé 17" CRT je obraz super...

Přesně tak, googlil jsem o tom hodně. Došel jsem toho závěru, že mezi tím propojením kabelů na Full HD je rozdíl 1080i a 1080p. Taky bych to chtěl vidět na vlastní oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne dobry...šaq to nemusíš mít..to byla takova menší vložka :) jinač co se tyče toho monitoru to bych nepodcěňoval...pro mě to je třeba zaležitost dlouhodobá, protože minulej monitor jsem měl Viewsonic CRT 19" a ten jsem měl 8let dokud se nerozbil a nikdo ho nedokazal opravit. tu T260HD jsem vybral protože byl jako jeden z mala v cenové hranici kolem 10 000,- rozlišení 1920x1200 dobrej poměr kontrast x odezva a HDMI s možností HD a taky dobře vypadal :) Jinak mám klasickej rohovej pc stolek a normálně se mi na stul vejde..dokonce mám ještě vedle repráčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu