Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otázky ohledně flashe samsungu,koupi mechaniky,záruční plomby


muhaha

Otázka

Chtěl jsem se zeptat...

Hledal jsem, tak mě neukřižujte.

1.)Nikde jsem tu nenašel, jak flashnout mechaniku samsung. Je to stejný postup jako u benq? Jestli by popř. někdo mohl dát odkaz.

2.)Dá se koupit ještě mechanika benq? Popř. kde? Já jsem našel jenom samsung

3.)Nynější plomba u Xboxů se dá odstranit? Za pomocí fénu a voskového papíru? Jak jsem to viděl na videu?

4.) Když cokoliv vytáhnu z xboxu... HDD,Mechaniku .. Tak musím plombu odstranit,správně?

Dík,hrajte blaze.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Proč by to měla být blbost když můžu ušetřit 500kč? Neřikám ,že ten profi flasher to nemá už x-krát odzkoušený,ale co jsem tak četl, tak to není takové těžké..

Mechaniku chci samsung(flash) a liteon tam narvu zpátky, když se xbox pokazí.) Rozdělat xbox snad taky dokážu,ještě když je na netu spousta návodů. A k flashnutí ssamsungu ,stačí pouze software a běžné věci, žádné převodníky. Teda co jsem se dočetl v přes rok starém článku. Proto jsem se ptal. Je super,že najdu nějakej topic se 2 roky starou informácí,když teďka to může být úplně jinak. Já jinak asi nechápu vaši logiku. Neřikám, že je chyba na vaší straně... Jen prostě nechápu, proč nemůžete poradit, ikdyž víte. Místo toho raději odkazujete na na SEARCH. Přitom tyhle otázky,co sem tak pročital forum nejsou v té vrchní hranici stále-se opakujících otázek. tečka.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mého názoru si myslím, že to není tak těžké. Navíc.. Kolik věcí se může pokazit? XYZ... A když budu postupovat podle návodu, tak se snad nic nepokazí. Jenže ten návod tady není. Vůbec, dost podstatných informací tu chybí. Jen "velké huby" odkazují na tlačítko "hledej". NO FLAME

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl jsem se zeptat...

Hledal jsem, tak mě neukřižujte.

1.)Nikde jsem tu nenašel, jak flashnout mechaniku samsung. Je to stejný postup jako u benq? Jestli by popř. někdo mohl dát odkaz.

2.)Dá se koupit ještě mechanika benq? Popř. kde? Já jsem našel jenom samsung

3.)Nynější plomba u Xboxů se dá odstranit? Za pomocí fénu a voskového papíru? Jak jsem to viděl na videu?

4.) Když cokoliv vytáhnu z xboxu... HDD,Mechaniku .. Tak musím plombu odstranit,správně?

Dík,hrajte blaze.)

1) samsung je trosku jina nez BenQ

2) BenQ se kopit da, mam jeste 2 posledni a nevyuziju je,

3)ano

4) nejak nechapu, co jsi tim myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) Ale pořád je to jenom softwarová záležitost,že? Nepotřebuji žádné převodníky,že?

jen esata/sata výstup. A "jiná" v čem to zpočívá? Kterou mechaniku je vůbec lehčí flashnout?

2.) A kvalitativní rozdíl mezi benq a samsung je? myslím tím,jestli je rychlejší,pomalejší,míň se kazí? (už to čtu,že to má lepší ochranu proti banu)A je to pravda? Nebo jak to tvrzení můžeš podložit/vysvětlit?.). Za kolik by si ji prodal? Nebo kde bych jí mohl koupit v českém obchodě? Právě že jsem nikde nenašel. Tak jestli to vozíš ze zahraničí

3.) Nahřát fénem a lehce podebrat tím voskovým papírem,aby se to pak dalo nalepit zpět,že?

4.)Jako když budu chtít vytáhnout mechaniku a flashnout jí,tak budu muset porušit plombu. Nebo když budu chtít vytáhnout HDD a upravit ho, tak taky,ano?

Takže nejlepší varianta před BANem je si flashnout mechaniku benq a mít nejnovější firmware,ano? Tak je potencionální riziko nejmenší.. ANO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) na flash BenQ ti staci pouze sata radic

2) co jsem drive daval samsungy, tak spousta jich odeslo, u BenQ zatim ani jeden, to s tou ochranou proti BANU netvrdim ja, ale autori iXtreme FW, vsak si precti jeji readme, tam to popisuji, tady na foru jsem to taky uz jendou postoval

v českém obchodě nevím, kde bys ji sehnal, ja to mam ze zahranici

3)ano

4)u flashe BenQ se do mechaniky lezt nemusi

ale porad zapominas na jednu hlavni vec a to na vycteni klice z puvodni Liteon mechaniky, na to uz prevodnik potrebujes, kazdopadne da se udelat a vyjde te to cca na 100 kc kdyz moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak to jestli je jedno, jakou mas mechaniku neni v zadnem pripade pravda, moc tomu asi nerozumis, s BenQ mas lepsi ochranu proti banu a taky vetsi pravdepodobnost, ze se ti mechanika nevys...., jak tomu i samsungu casto byva.

pravda, o tuhle problematiku se nezajimam, ale myslel jsem to ze je jedno jakou mas mechaniku v pripade,ze si ji chces nechat u nekoho flashnout. spatne jsem se vyjadril, my bad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu