Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LIPS a pisne z Microsoft Live


pinkpiggy

Otázka

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nechnapu..premyslim o tom,ze bych si stahnul prave nejake pisnicky..dneska jsem si konecne to lips koupil a tech songu co se mi libi tam moc neni..tak jestli bys mohl nejak dat navod ako na to..:) aby to jelo..a kolik si za to zaplatil..:) a kdybys mel treba i nejaky seznam..:) dik:)

EDIT: tak ted jsem nasel,ze se to plati MS bodama..lamersky dotaz..kde zjistim kolik MS bodu mam??pres internet nehraju a na internet to ani zapojene nemam (jen kdyz jsem stahoval update na video) tak se omlouvam za takovou kokotinu,ale nejak jsem linej to hledat kde to najdu..a jak jsem tak koukal tak songu tam na stahnuti moc neni co??mel bych zajem hlavne asi o ten balicek od coldplay a o the rasmus..a jestli tam jsou nejake podobne pisnicky nebo tak neco..treba i neco popovyho nebo tak neco..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu