Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nemužu se pripojit k xbox live


Marinn

Otázka

zdravím vas poprve jsem se chttel pripojit xbox live nastavil jsem si vsechno jak jsem mel zacalo to delat test ten probihal dobre ale nakonec me to napsalo -Your NAT type is Moderate.skousel jsem i restartovat modem ale tak nic.tak potrebuju poradit kde je problem protoze jsem hledal vsude a nemohl jsem na jit nic:cry:.mam internet pres kabelovku a jsem pripojenej pres modem

diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nastav si ručně IP, MAC atd...

mě to taky nešlo, pak sem to nastavil a vualá...

tak tedka ti nejak nerozumim?nemohl bys me to nejak popsat?!?prosim te!ake kdyz ti to reknu takhle tak jsem pred dvema dny pripojoval u kamose na xbox live a to slo noramlne a kamarad ma internet od stejny spolecnosti jako ja jen ja ho mam o neco drasi tak pro to me to taky zarazi ze u me to nejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

me to taky neslo, musel jsem restartovat modem ale jeste predtim nastavit parametry manualne, automaticky mi to naslo leda prd :D proste to co to chce si najdi na pc ke kterymu je pripojenej router, dej START - spustit - napis cmd a enter, nabehne ti prikazovy radek a zadej: ipconfig /all a vybehnou ti parametry a udaje potrebne k manualnimu pripojeni, pokud bude neco v teto tabulce chybet neni nic tezkyho najit je potom nekde v nastaveni pripojeni

EDIT: dokonce mam krabicku COMTREND nebo-li zapojim do normalni elektricky zasuvky jednu, nekde na druhy strane bytu druhou a z jedny krabicky vede sitovej kabel do modemu a z druhy kabel do xka, neveril jsem ze to vubec pobezi :D ale opak byl pravdou takze tve jednoduche pripojeni musi taky fachat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
me to taky neslo, musel jsem restartovat modem ale jeste predtim nastavit parametry manualne, automaticky mi to naslo leda prd :D proste to co to chce si najdi na pc ke kterymu je pripojenej router, dej START - spustit - napis cmd a enter, nabehne ti prikazovy radek a zadej: ipconfig /all a vybehnou ti parametry a udaje potrebne k manualnimu pripojeni, pokud bude neco v teto tabulce chybet neni nic tezkyho najit je potom nekde v nastaveni pripojeni

EDIT: dokonce mam krabicku COMTREND nebo-li zapojim do normalni elektricky zasuvky jednu, nekde na druhy strane bytu druhou a z jedny krabicky vede sitovej kabel do modemu a z druhy kabel do xka, neveril jsem ze to vubec pobezi :D ale opak byl pravdou takze tve jednoduche pripojeni musi taky fachat

tak tedka uz to nechapu vubec:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Marinn: jednoduše řečeno...

PC>Start>Spustit>vepiš ,,cmd''>vepiš ,,ipconfig/all''>zobrazí se ti informace

Následně:

XBOX360>Nastavení (asi :D nevlastním ho), a do něj vepsat informace, co se ti zobrazí v příkazovém řádku

to co mi vyjede v tom prikazoivem radku vsechno mam dobre napsany i na xboxu ale nikdo mi konretne nevysvetli proc mi to pise ze jsem NAT kdyz jak uz jsem tady psal ze jsem se pripojoval od kamarada a vsechno slo v pohode a pritom mame internet od stejnyho poskytovatele jen ja ho mam rychlejsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu