Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

jakého máte poskytovatele internetu?

edit: volal jsem na XBL, podle nich mají vše o.k.

chyba je prý na straně poskytovatele nebo možnému update FW modemu

takže z XBL potvrzeno!

problémy mají osoby s poskytovatelem O2

proběhl od O2 update FW, který se měl týkat pouze settopboxu pro O2TV - tak to asi není pravda

Výjimkám může pomoci povolení DMZ pro IP konzole

Upraveno uživatelem Pietro Fofista
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

spíše jak sleduji tak problém zaznamenali lidé co mají O2 a comtrend (předpokládám že všichni jedou na VDSL technologii, na které funguje i O2TV) a O2 dělalo update údajně jen settopboxů, ale asi se to týkalo něčeho jiného.

pomohlo někomu povolení DMZ ????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

wopiczak: a jakej máš modem (router), já mám Comtrned....jinak se to pokuším řešit i přes O2, prý se na to mrknou, ale moc jim nevěřím...

Pietro Fofista: DMZ taky nepomohlo

bylo by asi dobry bombardovat tímto dotazem ty jejich O2 guru, aby viděli, že je to opravdu problém, který netrápí jednoho člověka, dají se kontaktovat přes facebook, mají tam přímo aplikaci O2 Guru

Upraveno uživatelem Nunina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě mi volali z O2, že chyba na jejich straně není, nebo že alespoň o ničem neví, čím by to mohlo být. Asi by bylo dobry, kdyby sem napsal každej, kdo má tento problém, podrobnosti o tom, jakého má poskytovatele připojení, popř. jakej má modem (značku/model), kód chyby, který vám to vyhazuje atd. No a asi by to chtělo znovu kontaktovat přímo Microsoft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, když se chci přihlásit na Xbox Live tak mi to píše DNS error a nevím co stím, dokázaly by jste poradit?

Doufám, že nevadí, že nemám připojený router k pc, ale jenom k Xboxu, protože k pc mi vede kabel s a komína :)

IP, DNS atd. mám určitě napsané správně, jsou totiž přímo z cmd-ipconfig/all, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak ono se už ví že chyba je na straně O2, s největší pravděpodobností nastal problém aktualizací settopboxů, které využívají VDSL technologie.

o tom se můžeme ujistit, když si tady napíšeme značku modemu a zda máme VDSL nebo ADSL.

asi tím nic nevyřešíme, ale bude jistota kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu