Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den, mám problém, když dám v Settings otestovat připojení k xbox live tak se mi ukáže že je připojeno a že je vše v pořádku ale když si chci potom vytvořit profil tak mi to napíše že momentálně není možné se k live připojit, má s tím někdo zkušenost, nebo ví někdo jak na to? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JJ mě to dělá taky..registrovat se nemohu a přihlásit taky ne..když se chci přihlásit na vytvořenej učet přes počítač, tak mi to napíše, že v mojí Zemi není služba Xlive dostupná..tak jsem si změnil zemi na Německo, které je podporováno a píše to stejně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, pres net jsem si zadal kod gold karty, vse probehlo v pohode. Od MS prisel potvrzovaci email o clenstvi apod. ale kdyz si zapnu xbox a chci hrat pres sit, tak mi to pise ze musim byt gold clenem. Ale kdyz se prihlasim na svuj ucet na netu tak jsem gold clenem. nevite co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Všiml jsem si, že dominikkoval má tu gamecard...to jsi nahrál za tu chvilku tolik bodíku? A nebo si to nahrál offline a jak ses připojil, tak ti to tam naskočilo? Protože já se registroval přes muj učet a mám ted dva..jeden prázdný online a jeden s G pointama...kwua neví někdo jak to spojit? :'( Mám stejnou přezdívku atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám problém, chci si vytvořit Live účet, ale nemůžu, v Xboxu mám nastaven anglický jazyk a locale je také United Kingdom, takže v tom by to být nemělo. Jde o to, že když si ho nastavuji, zadám svůj email (mám hotmail), zadám heslo na ten email a vypíše se mi toto:(

"Xbox LIVE isn't currently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID."

Tak co dělám špatně?!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mám problém, chci si vytvořit Live účet, ale nemůžu, v Xboxu mám nastaven anglický jazyk a locale je také United Kingdom, takže v tom by to být nemělo. Jde o to, že když si ho nastavuji, zadám svůj email (mám hotmail), zadám heslo na ten email a vypíše se mi toto:(

"Xbox LIVE isn't currently available in the locale associated with this Windows Live ID. Please use a different Windows Live ID."

Tak co dělám špatně?!!!

Taky mám hotmail, stačí, když si nastavíš na svým mejlu anglickej jazyk. :)

Zdravim,chci si založit účet na xbox live ale když ho zakládam chce to po mě hned info mojí platební karty,to si nemůžu založit účet aniž bych něco platil?

Nemusíš mít vyplněnou kreditku a nic platit nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu