Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
to PJanis: daval si na hotmailu UK adresu? vcera jsem tohle resil u kamose, delal to same co ty, vytvoril jsem mu email na yahoo.com, zadal jsem tam londynskou adresu vcetne postal code (ve schrance) a vse funguje

Nedával, teďka hraji Batmana a ještě jsem to po piggyho radě nezkoušel, nicméně díky za radu, když to nepůjde zkusím tam nějakou zadat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Promiňte, že pořád spamuji a opakuji dotaz, ale vážně nikdo neví jak převést Gpointy a achi..? Mám offline účet a zaregistroval jsem se přez něj a přesto mám 2 učty kuwa :cry:. Pls poradte!! Jestli mi s tím někdo pomuže, nemine ho odměna!! Finanční!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Promiňte, že pořád spamuji a opakuji dotaz, ale vážně nikdo neví jak převést Gpointy a achi..? Mám offline účet a zaregistroval jsem se přez něj a přesto mám 2 učty kuwa :cry:. Pls poradte!! Jestli mi s tím někdo pomuže, nemine ho odměna!! Finanční!

2 účty nijak nepropojíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau, na xboxu uz mi delsi dobu nefunguje net ani sit, a pise mi to ze neni pripojenej zadnej ethernet kabel, zkousel sem ruzny a furt nic... chybu to pise tudle:

W:0000-0000

X:8000-0011

Y:0000-0000

Z:0000-0000

ID:FFFF-FFFF

Nevite nekdo co s tim?? Prosim o naky rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdar lidi potřebuji radu protože už vážně nevím co stím. Xbox mám asi rok live mi šlapal v pohodě ale asi po měsíci mě to začalo vždy tak po pětiminutách psát disconnectet from xbox live tak sem koupil router dlink dir 615 a bylo to v pohodě až do dnešních dnů kdy mě to zase vykopáva chvilku to běží a pak mě to zase kopne do ... ještě jsem kouk v xboxu na ip která je nastavená automaticky a ta se úplně změní když mě to vykopne. prosím o radu jestlivíte někdo co stím. jinak net mám přes wifi na střechu a kabelem do toho routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ahoj, prosim vas kdys se prihlasim na xbox live(nemam gold), a budu tam jen stahovat a kouikat na videa, da se nejak vystopovat ze mam flash, nebo to jde jen kdys bych mel gold a hral vypalovane hry? dekuji

Ban muzes dostat i za to ze ses nacerno pripojenej v CR , jako ostatne vsichni . Protoze CR neni oficialne podporovana zeme pro xboxlive :)

Takze to neres a neboj se .

Nazdar lidi potřebuji radu protože už vážně nevím co stím. Xbox mám asi rok live mi šlapal v pohodě ale asi po měsíci mě to začalo vždy tak po pětiminutách psát disconnectet from xbox live tak sem koupil router dlink dir 615 a bylo to v pohodě až do dnešních dnů kdy mě to zase vykopáva chvilku to běží a pak mě to zase kopne do ... ještě jsem kouk v xboxu na ip která je nastavená automaticky a ta se úplně změní když mě to vykopne. prosím o radu jestlivíte někdo co stím. jinak net mám přes wifi na střechu a kabelem do toho routeru.

A jiste si kontaktoval providera kdyz jsi si zmenil macku PC co ? :)

Vetsina poskytovatelu netu to ma blokovany na jediny pc , jedinou mac adresu . Ty jsi ji zmenil , protoze router ma jinou .

Ted jsi da se rict napojeny nacerno na cizi IP . Takze mu brnkni a domluv se s nim , on ti rekne co a jak nebo ti to prijde nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

caw lidi nevim jestli to sem patri ale zeptam se kdyz se chci k nekomu pripojit treba na party nebo na hru tak mi to nejde nevite proc ani po odhlaseni a po opetovnem prihlaseni nebo po restaru konzole.... nekdy se pripojim ale to ma xbox lepsi dny mam flash 1.6 pokud to s tim nejak souvisi a xbox mam asi 2 mesice za rady :thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu