Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím herní komunitu Xbox360 :),

Předem bych se chtěl omluvit za to, že Vás ruším asi s banalitou, ale potřeboval bych se s vámi poradit ohledně postupu jak připojit Xbox360 ke službě LIVE..

Xbox360 – Premium už pár dní používám a asi jako pro většinu hráčů i pro mne je největší výzva hrát s jinými lidmi v multiplayerové řežbě apod..

Celý můj obytný "karavan" :roll: mám pokrytý bezdrátovou WiFi-nou a rád bych se poradil jak tedy lze manuálně připojit xbox do síte pomocí ethernetového kabelu..

CO jsem si pročítal jednotlivé topicy, narazil jsem na jistý web kde si musím zaregistrovat, abych se mohl připojit potom do té služby Xbox Live, ale nikde jsem nenarazil na přímý odkaz, neví ho náhodou někdo?:)

Předem děkuji za odpovědi a přeji Hodně štěstí v hrách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím herní komunitu Xbox360 :),

Předem bych se chtěl omluvit za to, že Vás ruším asi s banalitou, ale potřeboval bych se s vámi poradit....

Předem děkuji za odpovědi a přeji Hodně štěstí v hrách :)

Nejjednodušší způsob je se registrovat přímo v dashboardu v Xboxu. Strčíš kabel do routeru a do xka. A v Xku dáš Join Xlive. Nejlíp se registruj pod nějakým NEčeským e-mailem.

i kdyz mi da invite nebo mu ho poslu?

Pokud nemáš povolenej NAT, tak jseš dost omezen v tom, ke komu se připojíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takový "malý" problém.

Koupil jsem si Xbox Live na 12 měsícu. Bohužel jsem kód zadal do účtu, na který jsem asi před rokem dostal ban. Dělal jsem to jako vždy přes tyto stránky "https://live.xbox.com/en-GB/accounts/RedeemToken.aspx" a nevšimnul jsem si, že jsem tam byl přihlášený s původním gamertagem. Teď mám na ten gamertag(z banem) roční gold. Samozřejmě už mám xbox nový a taky nový gamertag. Nebylo by nějaké řešení, jak ten 12ti měsíční kod převést na ten nový? Na Xbox podpoře se nic vyřešit nedá, protože samozřejmě nemají podporu pro ČR. Hrozil by mi ban i na novou konzoli, kdybych na ní použil ten starý gamertag, na který byl tehdy ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám XBOX LIVE a v pohodě funguje, rychlý stahování, vše OK. Konzole je flashnutá. Ale když s kámošem zkoušíme multiplayer GTA IV nebo FIFA 2010 (oboje pálený), snaží se multiplayer připojit, například k té party nebo se to prostě snaži připojit, ale napíše to, že se to nemůže připojit. Nevím, normálně si píšem zprávy, stahujem apod, ale multiplayer nic. Máme zkušební verzi 1 měsíc LIVE. Nevíte, co s tím, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Plánujem si kúpiť xLive Gold .. ( na Vianoce )

Ale tak do Vianoc by som chcel xLive Silver ..

A moje otázky ohľadom xLive sú ˇ

1.Keď budem mať Silver konto , tak si budem môcť vytvoriť GC , sťahovať dema , videá , add-ony , atď ?

2.Keď už budem mať Gold , je treba robiť nejakú ochranu ( Stealth ) , aby som nedostal BAN ? ( Zatiaľ som nemal xLive , tak som to nesledoval .. )

Mám fw 1.6 ..

pozn. Neodkazujte ma na topic pre začiatočníkov , please ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, mám XBOX LIVE a v pohodě funguje, rychlý stahování, vše OK. Konzole je flashnutá. Ale když s kámošem zkoušíme multiplayer GTA IV nebo FIFA 2010 (oboje pálený), snaží se multiplayer připojit, například k té party nebo se to prostě snaži připojit, ale napíše to, že se to nemůže připojit. Nevím, normálně si píšem zprávy, stahujem apod, ale multiplayer nic. Máme zkušební verzi 1 měsíc LIVE. Nevíte, co s tím, prosím?

No... Může to být čímkoliv. Checkni Xbox internet settings a uvidíš, co Ti to napíše.

Plánujem si kúpiť xLive Gold .. ( na Vianoce )

Ale tak do Vianoc by som chcel xLive Silver ..

A moje otázky ohľadom xLive sú ˇ

1.Keď budem mať Silver konto , tak si budem môcť vytvoriť GC , sťahovať dema , videá , add-ony , atď ?

2.Keď už budem mať Gold , je treba robiť nejakú ochranu ( Stealth ) , aby som nedostal BAN ? ( Zatiaľ som nemal xLive , tak som to nesledoval .. )

Mám fw 1.6 ..

pozn. Neodkazujte ma na topic pre začiatočníkov , please ..

1. Jo, všechno tohle budeš moct dělat se silver accountem.

2. Pokud máš 1.6, tak se stealthem ani nezabývej, akorát si kontroluj hry ABGXem, aby byly celkově v pořádku, bys je ani nemusel třeba spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , k nikomu mu nejde připojit na party , a v GTAčku ani multiplayer nevíte čím to je ? možná routerem , jak ho kdyžtak nastavím ? (kdyžtak mám tento http://www.alza.cz/router-asus-rx3041-d81187.htm ) odměna 3K credits :) piště mi do Pm že ste odepsali dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím..nevím kde jsem měl tuhle otázku napsat,tak mě za to nekamenujte.

Potřeboval bych poradit:

Jde mi o G body a vše kolo toho.

Snad mě alespoň někdo pochopí.

V nabídce archievemet progres mám zobrazeno cca 7 her,které jsem tam měl nainstalvaných,ale např. ve hře HALo3 jsem splnil jen jednu misi a dostal jsem 10G...ta hra mě nebaví,zbavil jsem se jí a vím,že už se k ní nikdy nebudu vracet.

Nooo a problém je v tom,jestli z toho seznamu jde nějak odstanit.

Všiml jsem si,,že u her,kde nenám splněn ani jeden archievement se oběví volba delette history,ale jinak ne.

Je na to nějaká jina finta?

Prostě mě to tam štve,když se mi tam zobrazuje 10/1000G a vím,že už to nezměním,protože tu hru hrát nebudu.:roll:

A ještě jedna věc vpodstatě stejná.

Hrál jsem si Fable 2...maximum co šlo dosáhnout je 1000G,ale po připojení na live mi to něco stáhlo a už můžu nasbírat až 1350G..ale to jsou pouze Online ůkoly a ty se mi plnit nechce..takže vpodstatě stejná otázka..dá se toho nějak zbavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Som tak rozmýšľal , keď je teraz tá ban wave ..

Nikdy som nemal založený účet na xlive , ale chcel by som sťahovať nejaký obsah z live ..

Takže by som si založil účet , hneď sa odpojil .. a sťahoval by som z http://marketplace.xbox.com/en-US/ .. Mohol by som nejak dostať ban ? Hral by som hry iba offline , ale na xboxe by som sa nikdy nepripojil .. čo vy na to ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu