Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Pujde to dal s mim profilem? Mam na nem ucet jeste na rok, tak aby mi to nejak nepropadlo a aby mi nedali dalsiho bana... samozrejme bych chtel konzolu s fleshem..

Pokud budeš mít zas konzoli s flashem, tak dostaneš brzo banán znovu.

Som tak rozmýšľal , keď je teraz tá ban wave ..

Nikdy som nemal založený účet na xlive , ale chcel by som sťahovať nejaký obsah z live ..

Takže by som si založil účet , hneď sa odpojil .. a sťahoval by som z http://marketplace.xbox.com/en-US/ .. Mohol by som nejak dostať ban ? Hral by som hry iba offline , ale na xboxe by som sa nikdy nepripojil .. čo vy na to ? :D

Když budeš chtít třeba stáhnout DLC do Fable 2, tak to budeš muset stáhnout přímo do Xka z Xlive a jetsli máš flash, tak dost pravděpodobně dostaneš banán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když budeš chtít třeba stáhnout DLC do Fable 2, tak to budeš muset stáhnout přímo do Xka z Xlive a jetsli máš flash, tak dost pravděpodobně dostaneš banán.

Čo ? aj keď budem sťahovať z PC ? a na xku sa nebudem pripojovať ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj dneska jsem si založil účet na Xbox live , normalka se připojim a když jdu do Gamemarketu a chci si stáhnout demo tak dám download a vyskočí mi chybová hláška :

it says cant retrieve information from xbox live.please try again later...status code:8015400c

nevíte co s tim ? na Xlive se připojim v pohodě jen mi nejde z něj nic stahovat mám Gold účet na měsíc zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj dneska jsem si založil účet na Xbox live , normalka se připojim a když jdu do Gamemarketu a chci si stáhnout demo tak dám download a vyskočí mi chybová hláška :

it says cant retrieve information from xbox live.please try again later...status code:8015400c

nevíte co s tim ? na Xlive se připojim v pohodě jen mi nejde z něj nic stahovat mám Gold účet na měsíc zdarma

turn your xbox off

unplug your modem and router from the wall plugs wait 20 sec. plug everything back in

turn your xbox on

and try and sign in

a pokud to nepomůže, zkus tohle:

"Sign into LIVE (from within the game) > select the gamercard button > select Microsoft Points > select a points bundle > if user has no in contact information, they will be asked to provide it before being asked to enter credit card info. They should submit this information and then they can back out of the process. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:cry:Zdravim všechny,potřebuju poradi,mam net 10 mb,pres router napojenej do x boxu,nejsem chopnej se zaregistrovat přímo z x boxu,chyba NAT,registrace přes pc proběhla ůspěšně,ale ouha,novej profil a všechny archievmenty ty tam,slyšel sem že pokud si nechám dát veřejnou IP adresu a předělaj se porty,což by měl poskytovatel internetu zařídit,měla by se chyba odstranit.moc dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim.mam problem,nemuzu ani zaboha nastavit pc a xbox abych se mohl pripojit na internet.v pc mam vifinu,z pc me ze sitovky vede lan do xka a nedari se a nedari.v xku sem nastavoval ip a vse rucne nic,automaticky nic.mam xp prof. sp2.porad me xko pise nejaky nesmysly o ip.ale ve win mam 10.1.1.1. a v xku 10.1.1.2. to si myslim ze je dobre.ne?a ve win kdyz dam cmd a zkousim pingnout na ip xboxu tak to ani pingne.tak nevim...dekuju za rady!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim.potrebuju radu.nemuzu pripojit xko k internetu.do pc me vede wifi a z pc me vede ze sitovky lan do xka.v xku dam automatic ip a nic.nastavim rucne ip pc 10.1.1.1. xko 10.1.1.2. a nic.porad to pise nejakou chybu s ip.je problem mezi xkem a network.uz vazne nevim.kdyz dam cmd a zkusim pingnout na ip xka tak nic.prosim o radu.thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Muj kod: W- 0000-000b

X- 0000-F001

Y- 20A8-48E0

Z- 0000-0000

PROSIM POMOC!!!!!

Jendá se o chubné nastavení routru. Je potřeba zapnout NAT a UPnP. Pokud máš vlastní routr, tak pro nastavení použij manuál popř. si ho vygoogli . pokud máš routr od svého poskatovatele připojení, tak se obrať na něj.

Měl jsem stejný prolém a tohle pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čus chystam se ke koupi xka a rozhoduju se mezi flashnutym od kámoše a nebo novym...vzhledem k tomu že sem se zatim o xbox moc nezajímal měl bych pár dotazů co se týče připojení na net:

1.Mám internet od soukromníka bez veřejný ajpiny a potřebovl bych vědět jestli mi na tu sdílenou poběží livko...

2.Nemam žádnej wifi-klíč ani wifi router/modem....mam prostě jen staženej kabel do PC a do zásuvky(sorry za lamáckej popis ale v tomhle se moc nevyznam :D )....pude to napíchnout normálně ze switche přes kabel?

3.Dál bych se ještě rád zeptal jestli se s flashnutym xkem dají pařit po netu origo hry nebo se s flashnutym xkem na netu nesmim ani ukázat?

4.No a nakonec by mě zajímalo jestli existuje něco jako unflash(dotaz trochu offtopic ale snad nevadí...)

Předem díky za odpovědi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čus chystam se ke koupi xka a rozhoduju se mezi flashnutym od kámoše a nebo novym...vzhledem k tomu že sem se zatim o xbox moc nezajímal měl bych pár dotazů co se týče připojení na net:

1.Mám internet od soukromníka bez veřejný ajpiny a potřebovl bych vědět jestli mi na tu sdílenou poběží livko...

2.Nemam žádnej wifi-klíč ani wifi router/modem....mam prostě jen staženej kabel do PC a do zásuvky(sorry za lamáckej popis ale v tomhle se moc nevyznam :D )....pude to napíchnout normálně ze switche přes kabel?

3.Dál bych se ještě rád zeptal jestli se s flashnutym xkem dají pařit po netu origo hry nebo se s flashnutym xkem na netu nesmim ani ukázat?

4.No a nakonec by mě zajímalo jestli existuje něco jako unflash(dotaz trochu offtopic ale snad nevadí...)

Předem díky za odpovědi....

1.) Počítám, že jo, ale nemam s tim zkušenost

2.) Pokud ten kabel vypadá takhle, tak jo

3.) Tedka vyšel nový firmware LT, s tim na Live můžeš. S jinym firmwarem ne. Na tom jestli hraješ origo/pálenky nezáleží, jde o to jestli máš/nemáš flash. Takže když budeš mít firmware 1.6 a origo hru a vlezeš na live, tak banána s největší pravděpodobností dostaneš

4.) Ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak tomu řikam rychlost :D....Jo kabel je klasickej takže tenhleten....Takže by pro mě asi mohlo být to xko od kámoše přijatelnější chce za něj 3k(Arcade) a je v perfektnim stavu...Jestli sem to pochopil dobře když budu chtít přejít na online hraní existuje tu možnost unflashe po kterym můžu hrát bez obav z banána...Ještě se zeptam na ten LT firmware,je tu o tom někde podrobnější topic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak tomu řikam rychlost :D....Jo kabel je klasickej takže tenhleten....Takže by pro mě asi mohlo být to xko od kámoše přijatelnější chce za něj 3k(Arcade) a je v perfektnim stavu...Jestli sem to pochopil dobře když budu chtít přejít na online hraní existuje tu možnost unflashe po kterym můžu hrát bez obav z banána...Ještě se zeptam na ten LT firmware,je tu o tom někde podrobnější topic?

http://console-forum.net/showthread.php?t=79099

//EDIT: 3k je parádní cena, určitě bych do něj šel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu