Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Kluci, mam další dotaz. Jak funguje MyGamerCard.net? Když nemám Gold účet, tak bude se mi to tam psát, jako co hraju a tak :) ? A stačí když nebudu mít kabel od internetu pořád zapojenej v xku, ale zapojim ho do xka cca jednou za týden, z aktualizuje se to na mygamecard? Děkuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, stala se mi zajímavá věc - po připojení xboxu na live je vše v pořádku, občas se však stane, že se najednou celý router "zblázní" - svítí, zhasne, svítí, zhasne v intervalech 1s a hra v xboxu se začne sekat (nehraju ji live).. po odpojení LAN kabelu od xboxu z routeru je vše ok, router funguje v pořádku dále a hra se neseká... ne že by mě to trápilo, live nehraju, ale docela by mě zajímalo, čím to je ...

P.S: při nastavování live mi to psalo něco o NAT, ale jinak live funguje bez problémů - výše uvedená situace nastane jen občas a z ničeho nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nazdárek,xbox mám asi dva měsíce a chci se zeptat jestli mi hrozí ban když mám flash 1.2.LT+ chtěl bych si stáhnout nějaké kodeky tak nevím jestli je to dobrej nápad???

ještě jedna otázka....registraci na xbox live musím provést přes xbox nebo stačí se registrovat přes pc???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím lidi potřeboval bych poradit . tady u nás je prodejna kde mají nové i bazarové xka. chtel sem tam jeden koupit ale nejdriv zjistit jestli nema ban. a problem je tu kdyz sem to zkousel poprve psalo to neco s portem na foru sem nasel ze se muze jednat o ban at to projedu podle kodu 000 bla bla , podle toho je cisty a podle xvalu taky. ale nejde pripojit na live ani nenabizi update dashe ale internet do nej de jen na live nejde podle test conection. zkusili jsme jine hdd jestli to neni tim jine profily a nic proste na live nejde. a kdyz na ten net zapojil jiny xko hned byl na live. netem to neni a podle infa co tu byl ban nematak cim to muze byt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar, asi blby dotaz, ale: mam xbox, hravam vyhradne offline, ale napr by som si chcel stiahut updaty do hier, co mam urobit? musim zalozit xbox live ucet? musim si kupit tie body ci co, ci zlate konto? alebo ako to funguje? (to aj za to,ze chcem stahovat updaty musim platit mesacne??? - to snad nie, to by ma celkom hnevalo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Účet samozřejmě musíš vytvořit na Live, tj. se tam registrovat, ale GOLD potřebuješ k hraní online a hlasové komunikaci... Ke stahování demoverzí, updatů, arcade her apod. stačí SILVER účet, který je zdarma... Některé demoverze může akorát stáhnout GOLD dříve, než SILVER. Ještě upozorním, že po registraci máš zdarma jeden měsíc členství GOLD, můžeš tedy vše vyzkoušet v plné parádě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim - mam dotaz :

Chcem zacat hravat Xlive po nete. Kupil som si dake originalky. Takze to mi pofici.

Xbox mam flashnuty [momentalne na 1.6]. A obavam sa ze mozem lahko osat ban. Je velke riziko, ked hram originalky na fleshnutom xboxe? Ak ano, je daka moznost ako si odflashnut xboxa? pomoze to ?

- P.s. uz sim hral aj dake gamesky pred realese dejtom. Zastihne ma ban dakedy ?

zavisi na tom ked hram na jednom ucte vyhradne offline a druhy ucet mam cisto pre life, kde budem hrat len originalky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím o odpověd, jen jestli jsem to dobře pochopil: Ban nemužu dostat když mám LT+. Silver je navždy a zadarmo a při registraci dostanu měsíc GOLD.A hrát s tím LT+ bych mohl i pálené hry vše? :bash: dík za pomoc :)

Aby jsi se mohl vůbec připojit na live , tak by jsi si musel dát nejnovější DB a tím se ti zruší flash :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Potom už je zbytečné dávat LT + , ale rovnou nejnovější 1.9 - s tím už to při dodržení dalších pravidel bezpečné je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem si vytvořil nový účet na XBOX Live UK oproti svému prvnímu CZ (nastavil jsem při jeho vytváření locale UK). Říkal jsem si, že díky tomu budu mít větší výběr obsahu ke stažení a hlavně za nižší ceny, ale koukám, že ty hry stojí výrazně více, než normální krabicové verze (myšleno v GBP oproti cenám například na thehut)... Je to normální? A dá se na Live už platit kreditkou nebo stále jsou nutné MS points?

Díky za opověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu