Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravíčko.

Předem se omlouvám za mou stupidní otázku,ale nevím si rady.

Před pár hodinama jsem si pořídil Xbox..vše zapojil jak mám,přes ten klasický kabel,co byl v krabici.

Všechno šlape ok,až na obraz...

Pořídil jsem si k tomu hru Just Cause...voda ve hře,obloha atd. je barevně ok (možná až přepálené),ale zbytek je šíleně tmavý...hlavní figura je skoro celá černá a když stílím na někoho,kdo je ve stínu,střílím do totálně černého místa.

Nastavení barev na TV to nevyřešilo:o(

Můžete mi někdo poradit,jestli by tento problém spravil HDMI kamel,nebo nějaký jiný systém co by mi pomohl?

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Nenapsal si ani co mas za TV , a ani co za kabel , v arcade baleni je composite kabl a v premium nebo elite component kabl.

Pokud si to zapojil pres composite na lcd telku (zluty cerveny a bily cinch) tak se nediv ze je obraz hnus , to je nejhorsi zpusob jak to zapojit . Lip to popis a poradime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Televizi mám LCD 102cm.

Je to premium verze.

Ten kabel má právě jen ty tři barvy (žlutá,bílá,červená)

Dal jsem to tak přímo do TV a zkoušel jsem i druhou možnost zapojit to do SCARTu a výsledek je stejný.

HDMI kabel tam připojit jde (zdířka by tam byla),ale nevím,jestli díky toho pak v tom obraze bude nějaké změna?

A ještě jedna věc (pokud mi poradíte hdmi kabel)..jak je to pak se zvukem???

Jak se na to tak koukám,tak když tam píchnu hdmi kabel,tak už vedle něj nevleze ten klasický xboxový kabel.

Nebo ten hdmi pustí do TV obraz i zvuk?

Opravdu jsem v tom lajk,tak promiňte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK,děkuju...

Jen je škoda že tím pádem si k tomu nepřipojím reproduktory.

Sice by to nebyl 5,1 zvuk,ale mám Geniusy home theater a díky toho základního kabelu by mi fungovaly.

No nic,hlavně ať se zlepší ten obraz...celkem mě to šokovalo,jak je to škaredé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK,děkuju...

Jen je škoda že tím pádem si k tomu nepřipojím reproduktory.

Sice by to nebyl 5,1 zvuk,ale mám Geniusy home theater a díky toho základního kabelu by mi fungovaly.

No nic,hlavně ať se zlepší ten obraz...celkem mě to šokovalo,jak je to škaredé...

HDMI + na zvuk: http://www.playshop.sk/xindex.php?page=xinfo&item=2321

Alebo komplet: http://www.playshop.sk/xindex.php?page=xinfo&item=1886

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0
  • 0

Ano, presne tak ako to sam chces - je DOBRA, cize trojka v ziackej knizke :cheesygrin: Ked mas financny limit, tak potom musi byt pre teba aj tato plazma dobra. Ja osobne uprednostnujem obrazovky s antireflexnou upravou, plazmy maju sklo ako bolo aj pri CRT TV. Zrkadlo, pre mna rusivy moment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jáký kabel budu potřebovat abych moch hrát xka když mám tenhle monitor http://www.alza.cz/benq-g2020hda-cerny-d115206.htm

Potrebujes toto. Pres VGA povedes obraz a pres ty dva cinche povedes zvuk do nejakych repraku..

rozmejšlím se mezi těmito dvěma tv co by bylo lespší cenová relace do 15k uhlopříčku 82 max 94cm

Mam Samsunga LE32B450, takze zrejme nizsi model nez mas ty vybranej. Nemuzu si na nej stezovat, vsechno je super. Takze myslim ze se Samsungem chybu neudelas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak som sa rozhodol ..

Beriem tento monitor a k nemu asi tento HDMI kábel ..

Čo si myslíte o tom HDMi , bude dobrý , máte s ním niekto skúsenosti ?

Ako som už písal , budem mať tento monitor a hdmičko ..

Lenže zvuk - chcem sa opýtať , keď zapojím tieto slúchatka , do toho monitoru , pôjde zvuk v pohode ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu