Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Máte někdo zkušenosti s levnými HDMI - DVI kabely jako tenhle či tenhle? Nebo je pro Xko nutné mít nějaký kvalitnější a drahý kabel typu HAMA, které stojí skoro 800,-. Je mi jasné, že koupí dražšího člověk neprohloupí, ale já si na značky nepotrpím a nechce se mi zbytečně vyhazovat prachy navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máte někdo zkušenosti s levnými HDMI - DVI kabely jako tenhle či tenhle? Nebo je pro Xko nutné mít nějaký kvalitnější a drahý kabel typu HAMA, které stojí skoro 800,-. Je mi jasné, že koupí dražšího člověk neprohloupí, ale já si na značky nepotrpím a nechce se mi zbytečně vyhazovat prachy navíc.

Levný se nevyplatí kupovat, taky se ti může stat, že obraz nebude zrovna nej. Je lepší si připlatit. Konečně, nekupuješ tenhle kabel každý den, ta investice je dlouhodobá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky. Já bych ale radši nějakou odpověď bez "taky se může stát" od někoho, kdo tyhle (nebo srovnatelné) kabely přímo zkoušel / porovnával. Ať je to investice sebedlouhodobější cenový rozdíl pětistovky je pro mě docela důležitý.

Vyhazovat za HDMI kabel na krátkou vzdálenost (zde uváděné 2m) více než 300kč je naprostá kravina. Pokud se jí někdo snaží obhajovat, tak buď nechápe jak ten kabel funguje a nebo je prodejce těch kabelů :)

Více viz

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=14223

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mohl by mi někdo říct (i přesto že se o tom mluví furt) zda-li z pohledu čistě hraní xka je lepší pořídit HD ready nebo Full HD, tím chci říct jestli poznám nějakej markantní rozdíl v grafice zobrazení??? Díky

Markantny nie. Staci HD Ready. Samozrejme zalezi na velkosti obrazovky. Na takej 50" uz radsej FullHD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a chtel bych se jeste zeptat kdyz pripojim VGA HD kabel k FULL HD televizi jestli dostanu s toho 1080p. Dik za odpoved.

http://www.playshop.sk/index.php?page=info&item=891&xbox360-vga-hd-cable-optical-output-hq

http://sk.wikipedia.org/wiki/VGA

HDMI je digital...ostatne analog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

mam problem s pripojenim Xboxu k LCD TV pres HDMI. Mam 23" LCD ASUS s HDMI vstupem a Xbox na nem funguje bez problemu 1080p. Ted jsem si poridil 46" LCD TV Sony a na HDMI vtupu ani tuk (vstup na TV je v poradku). Ptal jsem se Microsoftu a bylo mi receno ze mam Xbox s HDMI verzi 1.2 a ta TV ma HDMI 1.3. Mel jsem dojem ze je to zpetne kompatibilni. Nicmene mi to nefungovalo ani na dvou starsich HD ready TV Sony a Samsung.

Nesetkal jste se nekdo s necim podobnym ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim,

mam problem s pripojenim Xboxu k LCD TV pres HDMI. Mam 23" LCD ASUS s HDMI vstupem a Xbox na nem funguje bez problemu 1080p. Ted jsem si poridil 46" LCD TV Sony a na HDMI vtupu ani tuk (vstup na TV je v poradku). Ptal jsem se Microsoftu a bylo mi receno ze mam Xbox s HDMI verzi 1.2 a ta TV ma HDMI 1.3. Mel jsem dojem ze je to zpetne kompatibilni. Nicmene mi to nefungovalo ani na dvou starsich HD ready TV Sony a Samsung.

Nesetkal jste se nekdo s necim podobnym ? Dik

To je co za hlupost.

Bud si vybral iny vstup HDMI na TV, alebo zle zapojil. Ine zariadenie, nez X360 si vyskusal? Iny HDMI kabel si vyskusal?

Ked sa prehadzuje kabel HDMI medzi konektormi na TV, medzi zariadeniami, je potrebne resetnut TV, zariadenia vytiahnutim zo zasuvky (elektrickej siete), pretoze moze pripojenie blbnut.

Doporucujem ti odpojit TV zo siete, tak isto na zdroji konzoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je co za hlupost.

Bud si vybral iny vstup HDMI na TV, alebo zle zapojil. Ine zariadenie, nez X360 si vyskusal? Iny HDMI kabel si vyskusal?

Ked sa prehadzuje kabel HDMI medzi konektormi na TV, medzi zariadeniami, je potrebne resetnut TV, zariadenia vytiahnutim zo zasuvky (elektrickej siete), pretoze moze pripojenie blbnut.

Doporucujem ti odpojit TV zo siete, tak isto na zdroji konzoly.

HDMI vstup mam nastaveny spravne a kabelu jsem testoval vic. Pripojil jsem DVB-T set top box pres HDMI a ten fungoval a PC pres DVI-HDMI kabel take. Zkousel jsem vse odpojit a znovu pripojit, ale stale nic. Uz jsem toho zkousel docela dost a uz me nenapada v cem by mohl byt problem. Zvazuju i reklamaci xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HDMI vstup mam nastaveny spravne a kabelu jsem testoval vic. Pripojil jsem DVB-T set top box pres HDMI a ten fungoval a PC pres DVI-HDMI kabel take. Zkousel jsem vse odpojit a znovu pripojit, ale stale nic. Uz jsem toho zkousel docela dost a uz me nenapada v cem by mohl byt problem. Zvazuju i reklamaci xboxu.

Takze si odpojil zo siete TV aj konzolu, pripojil HDMI kabel, zapol TV aj konzolu, na TV manualne vybral spravny vstup pomocou dialkoveho ovladaca a tam na obraze tma? Z monitora mas normal obraz, ako si pisal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze si odpojil zo siete TV aj konzolu, pripojil HDMI kabel, zapol TV aj konzolu, na TV manualne vybral spravny vstup pomocou dialkoveho ovladaca a tam na obraze tma? Z monitora mas normal obraz, ako si pisal.

Ano presne tak. Na TV kdyz prepinam vstup tak dokonce vidim ze je pripojene nejake zarizeni na HDMI2 vstupu, ale tma. Pripojim to k monitoru zapnu a jede to bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aj napr. DVD prehravac s HDMI, alebo nieco ine, nejde? Nechce sa mi verit, ze ti to nejde na TV, ked na LCD monitore ano. Ten 46" Sony je fullHD?

Zapoj ho na monitor, na konzole vyber 720p (ak mas 1080p) a potom ho vyskusaj na TV.

Ja si myslim, ze konzola nebude na vine...nieco zle robis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aj napr. DVD preh ravac s HDMI, alebo nieco ine, nejde? Nechce sa mi verit, ze ti to nejde na TV, ked na LCD monitore ano. Ten 46" Sony je fullHD?

Zapoj ho na monitor, na konzole vyber 720p (ak mas 1080p) a potom ho vyskusaj na TV.

Ja si myslim, ze konzola nebude na vine...nieco zle robis.

Ano uz jsem psal ze DVB-T set top box pres HDMI fungoval a PC pres DVI-HDMI kabel take. Rozliseni xboxu jsem uz taky menil presne jak pises se zapnutou i vypnutou autodetekci LCD.

Nejvic me dostala ta reakce Microsoftu kde mi behem par minut rekli ze mam Xbox s HDMI verzi 1.2 (datum vyroby pred 09/2008) a ta TV ma asi HDMI 1.3 a ze to fungovat nebude. A hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak se chci zeptat, vybral jsem tento monitor http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71627 .. má odezvu 5 ms, není to moc pro hraní her? A ted jeste resim jaky kabel.. hdmi to hdmi nejaky kvalitni.. bude stacit tenhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62201 nebo radsi kvalitnejsi jako tenhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61922 . A ted vubec nevim jak vyresit zvuk.. jak zapojit repraky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu