Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Několik měsíců jsem hrál na CRTčku přes AV cinch, nedávno jsem si pořídil mnohem kvalitnější monitor (info v podpise) přes VGA a rodíl v detailech je ohromnej ... třeba v Dirt 2 nebylo vidět jak jsou škrábance na oknech od kamínku, to bych ještě přežil. Horší bylo, že se na tom nedal přečíst ani menší text ...

Určitě musim souhlasit s trezzorem, že to hodně ovlivní zažitek ze hraní, ale dá se s tim poprat, kdyžtak si ušetříš na monitor :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vim co myslíš, je to Arcade balení, tam je kabel AV - 3 cinche. Podle fotky, tam SCART kabel není, a redukce taky ne, ale já jsem jí tam měl. Takže jak říkám, počej si na odpověd ještě někoho jinýho, jestli jí měl nebo ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=xbox+av+kabel když koupím tenhle kabel a nebo lépe místo AV hdmi do xka a do monitoru klasický VGA a připojím ho k monitoru a tam nastavím rozlišení HD ready pojede to skutečně v 720P a nebo to bude jenom 420p jako u CRT Tv.... jedná se o to že sem dostal od kámoše starší CRT monitor od Dell a nechám ho na chatě i s PC a občas bych tam chtěl vzít Xko a zahrát si třeba hokej v coopu s kámošema :D a rád bych věděl jestli to pojede i na CRT monitoru v tak vysokém rozlišení jako u Plazmy co mam doma Thks :D Popřípadě existuje jiný kabel jak propojit xbox s monitorem zatím jen CRT který bude na chalupě audi sem vyřešil připojením HIfi věži která umí pracovat i jako domácí kino :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
měl jsem tim namisly jestli v krabici budu mít vše co potře buju k pripojeni

Jasně že tam budeš mít všechno co potřebuješ k připojení , jen si myslím to že k Arcade verzy nedávaj HDMI kabel ale klasickou a zakladní VGA kabel ... takže jediny co musíš dokoupit pokud máš HD televizy tak kabel HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
měl jsem tim namisly jestli v krabici budu mít vše co potře buju k pripojeni

Záleží na tom jakej máš vstup u TV ...

http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=xbox+av+kabel když koupím tenhle kabel a nebo lépe místo AV hdmi do xka a do monitoru klasický VGA a připojím ho k monitoru a tam nastavím rozlišení HD ready pojede to skutečně v 720P a nebo to bude jenom 420p jako u CRT Tv.... jedná se o to že sem dostal od kámoše starší CRT monitor od Dell a nechám ho na chatě i s PC a občas bych tam chtěl vzít Xko a zahrát si třeba hokej v coopu s kámošema :D a rád bych věděl jestli to pojede i na CRT monitoru v tak vysokém rozlišení jako u Plazmy co mam doma Thks :D Popřípadě existuje jiný kabel jak propojit xbox s monitorem zatím jen CRT který bude na chalupě audi sem vyřešil připojením HIfi věži která umí pracovat i jako domácí kino :D

Přečet jsem si to 15x, ale pořád to nechápu :D. Jakej vstup má ten CRT monitor? Rozlišení bude podle toho, jaký má ten CRT monitor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Záleží na tom jakej máš vstup u TV ...

Přečet jsem si to 15x' date=' ale pořád to nechápu :D. Jakej vstup má ten CRT monitor? Rozlišení bude podle toho, jaký má ten CRT monitor.[/quote']

Nejde mě op vstup na monitoru ale na xko ... u xka je tam je HDMI port a klasický VGA a mě jde o to zda li se de sehnat kabel kde by byl vystup z xka veden přes HDMI portu a vstup do monitoru klasicky , u monitoru nemam HDMI vstup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a jakej vstup mas u monitoru..? Pokud "klasicky" ma znamenat DVI tak napr. tady mas kabel http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62221

Ten mě je k ničemu nemá audio výstup proto bych měl jen obraz ale ne zvuk ... přes klasiku co sem postnul vejš jede hra i ve Full HD rozlišení http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=xbox+av+kabel na tomhle kabelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejde mě op vstup na monitoru ale na xko ... u xka je tam je HDMI port a klasický VGA a mě jde o to zda li se de sehnat kabel kde by byl vystup z xka veden přes HDMI portu a vstup do monitoru klasicky , u monitoru nemam HDMI vstup

Po prve: Konzola ma vystup HDMI, to nie je vstup...takisto ma vystup "xbox port" do ktoreho pichnes AV cinch kabel, VGA kabel, komponentny kabel, alebo zvukovy adapter pre externy zvuk.

Aky je to klasicky vstup do monitora? VGA? Tak mas predsa kabel VGA s 2xcinch audio, ktore pichnes do externeho audio zariadenia. http://www.xbox.com/cs-CZ/hardware/x/xbox360vgahdcable/

Ani ja nerozumiem, ze o co ti vlastne ide...

EDIT: Fenix napisal: "a rád bych věděl jestli to pojede i na CRT monitoru v tak vysokém rozlišení jako u Plazmy co mam doma Thks :D "

No ja neviem...keby to pisal 10 rocny fagan, ale 23 rocny! Logicky: ako mozes porovnavat stary analogovy CRT monitor, obrazovka 4:3 s Plazmou, co mas doma prepojenu HDMI kablom????? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Po prve: Konzola ma vystup HDMI, to nie je vstup...takisto ma vystup "xbox port" do ktoreho pichnes AV cinch kabel, VGA kabel, komponentny kabel, alebo zvukovy adapter pre externy zvuk.

Aky je to klasicky vstup do monitora? VGA? Tak mas predsa kabel VGA s 2xcinch audio, ktore pichnes do externeho audio zariadenia. http://www.xbox.com/cs-CZ/hardware/x/xbox360vgahdcable/

Ani ja nerozumiem, ze o co ti vlastne ide...

EDIT: Fenix napisal: "a rád bych věděl jestli to pojede i na CRT monitoru v tak vysokém rozlišení jako u Plazmy co mam doma Thks :D "

No ja neviem...keby to pisal 10 rocny fagan, ale 23 rocny! Logicky: ako mozes porovnavat stary analogovy CRT monitor, obrazovka 4:3 s Plazmou, co mas doma prepojenu HDMI kablom????? :D :D :D

Nejdřiv se nauč číst pak něco piš , nikdo se neptal na tvůj názor a nic neporovnávám ...

Za prví : vím že xko má Vystup na HDMI a mam to tam i napsaný citace u xka je tam je HDMI port a klasický VGA a mě jde o to zda li se de sehnat kabel kde by byl vystup z xka veden přes HDMI portu a vstup do monitoru klasicky takže tam chybu nemam za

druhý : nic nikde neporovnávám a kde si přišel na to že je ten monitor 10let starej je to monitor od dell 22palců z roku 2007 s maximálnimím rozlišením 1600x1200 což je v přinejmenším v rozlišení víc jak HD READY , rozlišení :D neříkam že je to stejné jako u LCD kde jsou jiné kontrasty a i jinak pojaté barvy ale na chatu to bohatě stačí ...

ZA 3 : asi normální kabel kterej vede do monitoru tím mam na mysli DSUP vstup , prostě kabelem kterej vede do monitoru , to je logický že je to vstup ... Nevím kolik ti je ale Asi do první třídy nechodíš a za to že neumíš pořádně číst já bohužel nemužu ... a nikdo se neptal na tvůj názor v tomto podání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu