Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Pokud má lcd(led) televize full hd rozlišení dá se použít i jako klasickej monitor k pc ? těch 1920 x 1080 je nativní rozlišení ? jde o to jestli televizi s full hd např. 22 palcovou připojím k pc dá se to použít např. k prohl. internetu psaní atd. a co instalace winů ta instalace probíhá při malém rozlišení mám pocit 800 x 600 podle toho by to na té televizi ani nešlo vidět:-)

zapojíš to přes DVI (přes VGA by to byl analog sinal a zbytečně se okradeš o možnost, která se ti u LCD nabízí) u DVI zachováš plnohodnotný digital v plném rozlišení... jinak ke tvé poznámce - při 800x600 by to bylo hodně veliké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud má lcd(led) televize full hd rozlišení dá se použít i jako klasickej monitor k pc ? těch 1920 x 1080 je nativní rozlišení ? jde o to jestli televizi s full hd např. 22 palcovou připojím k pc dá se to použít např. k prohl. internetu psaní atd. a co instalace winů ta instalace probíhá při malém rozlišení mám pocit 800 x 600 podle toho by to na té televizi ani nešlo vidět:-)

Notas s HDMI vystupom na 42" LCD FullHD normalka v nativnom rozliseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim no...hodne se to vsude resi. Pisou ze nejhorsi jsou na to LED TV. Problemem je, ze ja ten input lag nedokazu nikde vycist a kdyz jde clovek do obchodu, tak ti prodejci kolikrat taky neporadi spravne...prece jen chteji prodat a vic je nezajima...chci taky nejakou LEDku, zitra se na ne pojedu podivat, tak nechci vzit neco, co pak bude stat za pendrek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LED LCD je těžce v pohodě a na herní konzole luxux...sám jsem tuto otázku nedávno řešil a nechtěl jsem šlápnout vedle takže jsem se všude ptal a docela jsem to nastudoval... :) nakonec jsem narazil na člověka, který se žíví v tomto oboru a ten mi vše ujasnil...pro herní konzoli jedině LCD (plazmu nee!) 100Hz (kvůli tv programům a filmům-pro konzole stačí 50HZ) a jedničkou ve značkách je prý SAMSUNG...dělají to prý nejdéle a potom co koupili Pioneer nemají konkurenci...já si to vzal k srdci a samsung LED LCD je opravdu luxux

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nazdar,

vlastním starší verzi xbox 360 bez hdmi výstupu. Chtěl bych vědět, jestli existuje nějaký kabel, kterým bych mohl propojit A/V výstup na xboxu a HDMI vstup na monitoru. Díky za odpověď.

To nema vyznam/opodstatnenie - z analogu na digitalny vstup. Z tvojho Xboxu bez HDMI mas moznost pripojenia vo vysokom rozliseni pomocou kabla: VGA, a Component.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nazdar,

vlastním starší verzi xbox 360 bez hdmi výstupu. Chtěl bych vědět, jestli existuje nějaký kabel, kterým bych mohl propojit A/V výstup na xboxu a HDMI vstup na monitoru. Díky za odpověď.

přes několik redukcí by jsi to dokázal, ale A/V dá jen analog signál, takže tento kabel bude levnější varianta http://www.playcentrum.cz/vga-hd-av-cable-ms-xbox-360-306702.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to už starší kus že? pokud nemá DVI vstup tak to taky pujde jen přes hodně zminovaný kabel http://www.playcentrum.cz/vga-hd-av-cable-ms-xbox-360-306702.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim všechny, vim že to sem nepatří ae nevim kde se mám ptát...mám plazmu a např. FIFA 11 jde spustit pouze na PAL 60, ale to mám rozmazanej obraz. Nemáte prosím někdo nákou radu jak na to?? Pomohl by HDMI propojovací kabel?

Akym kablom mas plazmu pripojenu? Nedajboze AV kablom (kompozit).

Plazma je FullHD (1920x1080)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj Panasonic Viera a je to AV kabel no...pomuže HDMI kabel?

Samozrejme! AV kabel jedine na starych CRT TV! Ze ho vobec mas pichnuty vo fullHD plazme....jaaaj, ludia. AV kabel je obycajne SD rozlisenie, tak sa necuduj, ze to mas rozmazane. HDMI kablom budes mat obraz ovela krajsi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim, chci potom co mi odešla telka připojit xbox na LCD monitor ale nevim jak je to tam se zvukem, jak se to dá připojit na bedničky se subvolfrem ? Diky za odpověd

To hlavne si neuviedol a pritom chces poradit!

Akym kablom mas pripojeny monitor s konzolou?

Aky vstup mas do reprakov? Je to vstup "jack samec 3,5" na kabliku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To hlavne si neuviedol a pritom chces poradit!

Akym kablom mas pripojeny monitor s konzolou?

Aky vstup mas do reprakov? Je to vstup "jack samec 3,5" na kabliku?

timhle http://aukro.cz/item1284306361_kabel_vga_xbox_360_gold_plated_pouze_145kc_hit.html

do repráku vstup nemam , jen z nich do subvolfru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu