Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Prosím jaký HD monitor na XBOX 360 abych na něm mohl používat PC se starým vstupem(ale mam i redukci na DVI). Xbox má i HDMI výstup. Díky

A nebo alespoň co má takový monitor mít.(jaké max rozlišení, doba odezvy a zda widescreen ? )

Co třeba ten ? -> http://lcd-monitory.heureka.cz/lg-w2261vp/specifikace/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím jaký HD monitor na XBOX 360 abych na něm mohl používat PC se starým vstupem(ale mam i redukci na DVI). Xbox má i HDMI výstup. Díky

A nebo alespoň co má takový monitor mít.(jaké max rozlišení, doba odezvy a zda widescreen ? )

Co třeba ten ? -> http://lcd-monitory.heureka.cz/lg-w2261vp/specifikace/

Jasne, ze moze byt...ma aj HDMI, tak konzolu pripojis HDMI kablom. Ale kedze nema repro (aj tak by ten zvuk nebol najlepsi), tak na reprozostavu, domace kino atd. pouzijes AV kabel, co je v baleni X360. Z neho pouzijes audio cinche (cerveny a biely) a podla potreby este redukciu a spojku. Navod rozlusknutia, aby sa vosiel popri HDMI:

Ak mas X360Slim a zariadenie na zvuk s optickym vstupom, tak mozes pouzit rovno z konzoly aj opticky kabel (toslink-toslink)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dokáže někdo prosím napsat nějaký tip na televizi (uhlopříčka 94-102 cm), která bude vhodná k Xboxu (vzhledem k odezvě) a bude mít hezké podání barev ? Líbí se mi ta LG 42LE5300 jen nevím jestli neudělám chybu..TV budu samozřejmě používat hlavně pro sledování TV (hlavně sport), bohužel signál bude z UPC (SD)...Pozorovací vzdálenost 2.5 - 3m.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi, snad tu budu něco platnej.... před necelým měsícem jsem koupil FULL HD TV od SAMSUNGU LE37C550. Dlouho jsem řešil, jestli bude nebo nebude input lag a další blbosti. Tuhle telku mám a mohu ji DOPORUČIT. Pařím Bad Company 2, Call of Duty a s žádným input lagem jsem se nesetkal. Také mám Guitar Hero a vše v pořádku. Snad jsem pomohl. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj lidi, snad tu budu něco platnej.... před necelým měsícem jsem koupil FULL HD TV od SAMSUNGU LE37C550. Dlouho jsem řešil, jestli bude nebo nebude input lag a další blbosti. Tuhle telku mám a mohu ji DOPORUČIT. Pařím Bad Company 2, Call of Duty a s žádným input lagem jsem se nesetkal. Také mám Guitar Hero a vše v pořádku. Snad jsem pomohl. :-)

Také jsem o této TV uvažoval, akorát mě zarazilo že na webu výrobce v parametrech mají obnovovací frequenci napsanou 50 Hz, jak to tedy je, když paříš na xboxu tak to to jede normálně na 60 Hz? Respektive, šlape ti to normálně na 1080p rozlišení?

Link na stránku s TV: http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE37C550J1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification

Edit: tak nic, už jsem si to našel, 1080p by mělo jet i na 50 Hz :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj lidi, snad tu budu něco platnej.... před necelým měsícem jsem koupil FULL HD TV od SAMSUNGU LE37C550. Dlouho jsem řešil, jestli bude nebo nebude input lag a další blbosti. Tuhle telku mám a mohu ji DOPORUČIT. Pařím Bad Company 2, Call of Duty a s žádným input lagem jsem se nesetkal. Také mám Guitar Hero a vše v pořádku. Snad jsem pomohl. :-)

Ahoj, jasně, jede to i na 50HZ, akorát já nemám na xku ještě HDMI konektor (jsem ze starý gardy :-D), ale jinak velké procento her stejně jede v 720p, tak bych řekl, že je to jedno :-) Jinak jsem tuto TV kupoval na mall.cz + osobní odběr, takže můžu doporučit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdavím,

Chci koupit televizor a mám rozpočet něco okolo 13tisíc maximálně. Jediný požadavky co mam je aby byla Full HD a měla 37-42 palců. Chci jí používat hlavně pro připojování Xboxu a taky na zapojování notebooku přes HDMI a samozřejmě na sledování TV :D . Nemůžu se ale rozhodnou kterou koupit jestli LED,LCD, nebo Plasmu a která je lepší pro moje požadavky :D jakou by jste mi doporučili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdavím,

Chci koupit televizor a mám rozpočet něco okolo 13tisíc maximálně. Jediný požadavky co mam je aby byla Full HD a měla 37-42 palců. Chci jí používat hlavně pro připojování Xboxu a taky na zapojování notebooku přes HDMI a samozřejmě na sledování TV :D . Nemůžu se ale rozhodnou kterou koupit jestli LED,LCD, nebo Plasmu a která je lepší pro moje požadavky :D jakou by jste mi doporučili?

nebo tato: http://www.cybex.cz/Audio-a-Video/Televize/Televize-Sony-KDL-40BX400-LCD/produkt=860376484/kategorie=18565/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdavím,

Chci koupit televizor a mám rozpočet něco okolo 13tisíc maximálně. Jediný požadavky co mam je aby byla Full HD a měla 37-42 palců. Chci jí používat hlavně pro připojování Xboxu a taky na zapojování notebooku přes HDMI a samozřejmě na sledování TV :D . Nemůžu se ale rozhodnou kterou koupit jestli LED,LCD, nebo Plasmu a která je lepší pro moje požadavky :D jakou by jste mi doporučili?

Za 12.000,- CZK jsem koupil na mall.cz tuto: SAMSUNG LE37C550. FULL HD TV :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za 11600 kup tu plazmu vieru co mam v podpisu,barvy a obraz jsou lepší než LCD ve stejné ceně jednoznačně.hodně lidí říká že na xku lepší obraz neviděli než na plazmě vieře,na full hd se vyser,od dvou metru sledovanosti oko nepozná rozdíl.přečtěte si tady ten nový článek z živě.cz kdo chce koupit telku.je to tam dobře napsané

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Za 11600 kup tu plazmu vieru co mam v podpisu,barvy a obraz jsou lepší než LCD ve stejné ceně jednoznačně.hodně lidí říká že na xku lepší obraz neviděli než na plazmě vieře,na full hd se vyser,od dvou metru sledovanosti oko nepozná rozdíl.přečtěte si tady ten nový článek z živě.cz kdo chce koupit telku.je to tam dobře napsané

Tos mu moc neporadil kdyz si chce propojit pc s televizi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu