Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Dlaha: kdybys tenhle topit četl od začátku a nepsal až na poslední stránku,tak bys pochopil že jsem už dávno radil atd.co píšeš není pravda,nebudu to tu psát dokola.uvař si kafe a čti topic od začátku.čus bus

Poněvadž je tady 60 stran, tak pochybuju, že kdokoliv si přijde pro radu, si nejdřív všechno pročte, takže jakákoliv tvá rada se málokomu dostane.

A jestli jsi někde psal bludy jako že Full HD nemá smysl, tak nemá ani cenu, abych to četl, když vím, že pravdu nemáš ty. To že Xbox 360 většinu her do 1080p stretchuje je pravda (a s těma arkádovkama jsem se spletl), ale taky je to pár let stará konzole a teď už se HD ready používat přestává. Schválně jsem si pročetl pár článků, abych tady nevařil z vody a i česká televize, když už má nějaký pořad v nativním HD, tak je to Full HD.

Je zbytečný doporučovat lidem HD ready, přijde nová generace konzolí (jasně, že se pak bude hodit i podpora 3D), či onLive, budou si chtít k tomu připojit počítač, digitální televizi, bluray přehrávač a nebudou mít kvalitu, jakou by mít mohli, když dají na nějakou podobnou špatnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo v klidu.já nedoporučuju hd ready.jen nesouhlasím s tím že hd ready už není in.já televizi vybíral hooodně dlouho a hodně jsem toho viděl a vím že ten můj panasonic plazma hd ready má pěknější obraz než většina lcd (o led lcd se nebavím) ve stejné cenové relaci.hodně to dělá samozřejmě tím že plazma od panasoniku je fakt luxus.možná tomu věřit nebudeš ale vyzkoušej si to co hodně lidí píše a je to pravda,že od dvou metrů když se díváš na tv tak už rozdíl mezi hd a full hd nepoznáš ale samozřejmě že musíš to srovnávat se stejnýma značkama.já mám blueray přehrávač a filmy jsou stejně krásné jak u kamarádů co mají taky plazmy panasonic ale full hd a mají taky ty samé blueray přehrávače,taky pak změnili názor na hd ready když to u mě viděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...

To asi jo, nad rozlišovacíma schopnostma lidských očí u různých vzdáleností jsem zase moc nepřemýšlel a věřím tomu. I když ty 2 metry se mi zdají trochu málo. Chtěl bych to vidět vedle sebe.

Takže bude hodně záležet na úhlopříčce monitoru a hlavně způsobu použití. Znám třeba lidi, kteří si dali televizi nějakej metr od sebe a používají to jako normální PC monitor.

Každopádně pořád je podle mě lepší mít Full HD, když v něm všechno nový zařízení pracují a budeš mít krásnej obraz, ať už tu televizi budeš používat jakkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Caute, tak jsem po dlouhém hledání a čtení informací zmenšil můj okruh lcd tv. Jsou to tyto http://www.hshop.cz/lg-37ld450.htm , http://www.electroworld.cz/product/tv-dvd-video/televizory/lcd-televizory/KDL37EX402AEP/sony-37-lcd-full-hd-hd-dvb-t-c-tuner

může mi tady někdo poradit, která z nich bude lepší?? Váhám a vůbec nevím jaký je mezi němi rozdíl. díky za názory snad se zde najde nejaká dobrá důše a pomůže mi při rozhodování. zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau, mám dotaz.... Je nějak možný připojit xbox k noťasu ? Jako abych měl obraz na notasu z xka ? Mám tady výstup svideo a mám ke grafické kartě takovou krabičku kde jsou zdířky na : svidout , y, pr, pb/av a na druhým konci je svideo. Je možný to připojit přes to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je na xku rozdil kdyz ho hrajete prez FUll HD nebo prez HD ready ?? Vim ze kazde oznaceni ma jine zozliseni a FULL HD ma mnohem lepsi ale stejne se zeptam jesli to hraje velkej rozdil zatim totiz parim xko prez vga a setrim na LCD tv.....

Na hrach rozdiel nenajdes, ci je to v konzole nastavene 720p, alebo 1080p a pustane na FullHD panely. Hry su v drvivej vacsine aj tak 720p, niektore o nieco menej a na 1080p to konzola iba upscaluje, co nie je ziadna vyhra. Jedine o nieco lepsie je na 1080p Dashboard, ale vacsinu casu nestravis pozeranim na neho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj... plánuju koupit xobx ale teď začínam s monitorem respektive monitor s TV tunerem. Jen se nějak nevyznam v tom kontrastu: někde píšou 10000:1, někde 70000:1. CO je lepší? a je mezi ti vidět někjakej rozdíl? Moc díky za rady...

Při běžném provozu je změna minimálně viditlená, zaměřil bych se na to pouze tehdy, pokud hraješ v blízkosti oken a v letě např. výrazného slunečního záření. V praxi to znamená "jak moc monitor září a má výrazné barvy." Často se ale od tohoto kontrastu odvíjí použitá technoilogie displaye, např. plasma má vyšší kontrast, než LCD a pokud budeš kupovat LCD monitor (jako že dle tvého popisu asi ano), koupil bych s tzv. LED podsvícením. Ten má právě vyšší kontrast, ale hlavně podání barev je lepší, Důležité je např. to, aby černá byla skutečně černá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau, mám dotaz.... Je nějak možný připojit xbox k noťasu ? Jako abych měl obraz na notasu z xka ? Mám tady výstup svideo a mám ke grafické kartě takovou krabičku kde jsou zdířky na : svidout , y, pr, pb/av a na druhým konci je svideo. Je možný to připojit přes to ?

O tom pochybuji. Přiznám se, že přesně nevím, co myslíš tou tvojí "krabičkou," ale v drtivé většině mají notebooky pouze TV/VGA/HDMI výstupy, ale monitor notebooku se k extermínu zdroji připojit nedá. Jistou šanci bych viděl v USB/PCMCIA/ExpressCard TV tuneru, který svým způsobem často obsahuje TV vstup, ale kvalita bude více než mizerná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud chcete koupit něco super pro svého miláčka xboxe tak se v prve řadě dívejte na plazmice ... a to od Panasonicu. Buďto S nebo G verze. Obě nabídnou 600Hz, full HD, černou jako žádná lcd ani tolik opěvovaná LED ... a cena je taky dobrá. 42" S- 14tisíc cca a G- 19 ... a to je teprve hraníčko. jo LEDka v takové hodnotě vám nikdy neudělá takový požitek ze hry ( černá není černá a Hz jsou max na 100 ) Pouvažujte o tom ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud chcete koupit něco super pro svého miláčka xboxe tak se v prve řadě dívejte na plazmice ... a to od Panasonicu. Buďto S nebo G verze. Obě nabídnou 600Hz, full HD, černou jako žádná lcd ani tolik opěvovaná LED ... a cena je taky dobrá. 42" S- 14tisíc cca a G- 19 ... a to je teprve hraníčko. jo LEDka v takové hodnotě vám nikdy neudělá takový požitek ze hry ( černá není černá a Hz jsou max na 100 ) Pouvažujte o tom ;)

tak nemyslím si že plazma nabízí pro herní konzoli více než LED LCD, ale pravda je, že plazma je ted mnohem levnější (to ale jistě o něčem vypovídá že?) každopádně při srovnání spotřeby energie Ledky a Plazmy brzy zjistíte že o to co zaplatíte u LED technologie navíc o proti Plazmě brzy dostanete zpět právě ušetřenou energii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tááák a tom by se dalo diskutovat hodiny :-) panasonic G20 ma neo PDP panel a spotreba u modelu 42" je cca 150w v beznem rezimu...co nabidne LED, 120? no to neni az takovy kauf na to, ze G20 na infinite black, THX certifikat, 600hz , plno skvelych funkci a vlastnosti a LED v rozmeru 42" pri srovnatelne vybave koupite asi o 6tisic draz ( a to jsem jo optimista) jen bych chtel dodat, ze se nesnazim rozjet zadnou velkou diskuzi hadku nebo neco, ale vychazim z vlastnich zkusenosti, protoze jsem ve styku s televizema kazdy den. a LEDky me svym obrazem proste nepresvedcily ... uvedomte si, ze to je proste LCD telka s LED diodovym podsvicenim :-P ( a ted si uvedomte priplatek LED vs zbytek televizi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, vybírám mezi 2 TV na připojení Xboxu a sledování SD signálu. Jedna je 100 Hz LCD a druhá je LED LCD, ale 50 Hz. Který dát přednost? Díky za odpověď

http://www.mall.cz/lcd-televize-samsung/samsung-ue40c5000 - LED

http://www.mall.cz/lcd-televize-samsung/samsung-le40c650 - 100 Hz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele mam doma Samsunga LE40C650 ... telka je to na tu cenu dobrá ... jen ten input lag je vyšší v gamemodu je to 4ms a v běžném režimu je 6ms ... hrát se na tom dá v poho ale dají se sehnat i jiné tv s nižším Imput lagem ... ALe na sledování filmů je užasná :D :D Jestli zvolíš Samsunga dej si pozor na výběr panelu aby si nevzal AA čkovej panel který není samsung original ale BER JEN SQ Panely což jsou udeajně samsung panely ktetré se montují do 6 a 7serie lcd ve velikosti 40 palců ... Udajně nejlepší LCD panely od samsungu ... MAM C650 panel SQ1 doma a spokojenost zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele mam doma Samsunga LE40C650 ... telka je to na tu cenu dobrá ... jen ten input lag je vyšší v gamemodu je to 4ms a v běžném režimu je 6ms ... hrát se na tom dá v poho ale dají se sehnat i jiné tv s nižším Imput lagem ... ALe na sledování filmů je užasná :D :D Jestli zvolíš Samsunga dej si pozor na výběr panelu aby si nevzal AA čkovej panel který není samsung original ale BER JEN SQ Panely což jsou udeajně samsung panely ktetré se montují do 6 a 7serie lcd ve velikosti 40 palců ... Udajně nejlepší LCD panely od samsungu ... MAM C650 panel SQ1 doma a spokojenost zatím

díky za odpověď, je nějak možný identifikovat typ panelu před tím než tv vybalím? je to napsaný i na krabici na nějakým štíku? hry se na ní ale nekoušou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
díky za odpověď, je nějak možný identifikovat typ panelu před tím než tv vybalím? je to napsaný i na krabici na nějakým štíku? hry se na ní ale nekoušou?

Já sem telku kupoval v Planeo elektro šel sem pro konkretní model (takže sem neposlouchal žadné hlody od prodavačů , ) a měl sem kliku že sem bral poslední kus Tv který byl rozbalen tudiž sem viděl o jaký typ panelu se jedná ... nevím zda li je to napsano na krabici od tv ale na TV je štítek z boku ... i s informací o panelu a seriovím číslem ...

Hry se na ní nesekají ale , pokud tv neběží v Gamemodu ovladání není tak citlivé jako když je gamemod zapnutý ... přeci jenom 4 až 6ms je někdy znát u fps ale není to žádná hrůza, pokud ale přecházíš s CRT a nebo CRT monitoru kde je input lag 0 chvíly si to budeš zvykat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar myslim ze je zbytecny kupovat nejakou plazmu ktera ma 600 hz,je to jen marketingovej tah na lidi.lidske oko vic nez 100hz nepostrehne.mluvim o obnovovaci frekvenci, pred tydnem sem koupil sony bravia lcd 40" full hd a nemuzu si stezovat.obraz lepsi nez na plazme od panasonicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu