Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

Chci se zeptat mam na noťasu hdmi výstup když ho propojím s xboxem tak nevím jak to zprvoznit zda to vůbec jde ?? Mohl by mi někdo prosím poradit ? Notebook mám tady ten http://interlink.tsbohemia.cz/dell-inspiron-se-7720-n-7720-n2-701s-_d148880.html Díky. Nechce se mi sebou na dovču tahat i monitor tak zda by to šlo na tom ntb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

Chci se zeptat mam na noťasu hdmi výstup když ho propojím s xboxem tak nevím jak to zprvoznit zda to vůbec jde ?? Mohl by mi někdo prosím poradit ? Notebook mám tady ten http://interlink.tsbohemia.cz/dell-inspiron-se-7720-n-7720-n2-701s-_d148880.html Díky. Nechce se mi sebou na dovču tahat i monitor tak zda by to šlo na tom ntb.

Jak sam pises ntb maji HDMI vystup (output). tzn signal jde z notasu ven. Ty potrebujes zarizeni s HDMI vstupem (input) a pokud se nemylim, tak to jsou jen monitory a televize. Xbox ma HDMI vystup, NTB ma HDMI vystup - to nejde dohromady. A pokud jedes na dovolenou, tak nevim proc si chces brat xko (?) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobry den

Detem jsem koupil konzoli xbox a nenapadlo me resit pripojeni k TV, momentalne pouzivam standarni kabel ktery je soucasti baleni (3xcinch) a a starsi LCD TV ktery neni "HD ready" natoz :) "Full HD"... xbox pozaduje nastaveni PAL-60 coz

na obrazovce pusobi rozmazane, muzete poradit zda vymenit kabel za HDMI (TV ma HDMI vstup) nebo vymenit televizor. Diky predem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, i já mám dotaz. po prázdninách si chci koupit tv. mám vybranou tuhle: http://www.alza.cz/32-philips-32pfl3406h-d333092.htm

a chci se zeptat jestli nevadí že televize má zobrazovací frekvenci jen 50Hz, a jestli je nějakej rozdíl mezi 60Hz. v telkách se moc nevyznám, doteď valím na 66cm scart. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozdíl je ve snímkování, respektive v půlsnímcích za vteřinu. TV, nebo monitor, který podporuje oba režimy bude mít obraz stejný jak při 50 Hz, tak při 60 Hz. Většina evropských, nebo starších TV podporovala pouze 50 Hz, a proto při použití 60 Hz byl obraz buď posunutý a nepěkný, nebo v lepším případě nebyl posunutý, ale řádkování ujíždělo asi o půl řádku mimo, což obraz výrazně zhorší, záleží na použitých komponentech a obrazovce.

U televize co máš vybranou je to jedno, pokud použiješ HDMI. Pokud použiješ jakékoliv analogové připojení, musí být frekvence obrazu stejná jakou TV podporuje, ale nejspíš bude umět jak 50 tak 60.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mam tetka LG Flatron L197WH pripojeno pře vga kabel spokojenos,ale chtěl bych o něco větši co jsem koukal tak se da sehnat i kolem 3000..

ten muj jsem kupoval kdysi kolem 6000..a odezva je 2ms..

Ale co jsem koukal tak tetka je vše kolem 5ms..

Vim že telka je telka,ale u nas doma se k telce k pomalu nedostanu možna časem...bych o nějake uvažoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , vybírám televizi nejenom pro Xbox ale i na filmy atd.. , tak prosím o pomoc.. Rozmýšlím mezi dvěmi rozdílnými TV ( jedna 3d , druhá ne). Možnost 1. http://led-televize.heureka.cz/lg-32ls5600/ možnost 2. http://3d-televize.heureka.cz/lg-32lw4500/ .. Oplatí se ta "levná" 3d televize? Mám si teda připlatit cca 2 tisíce a koupit 3d? a ještě kdyby jsem náhodou našel jinou tak co by všechno měla mít ? ( vím že min. 100Hz ,odezva pod 5ms a pak by něco HDCP ? to je vše? ) sry za blbé otázky :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

koupil jsem xbox Elite s RGH. Chci připojit xbox k monitoru přes VGA kabel. Monitor píše out of range, to vím co znamená, ale jak nastavit rozlišení? Když připojím k TV přes scart tak nelze samozřejmě nastavit rozlišení, zkoušel jsem i na jiné tv připojit přes VGA a to vůbec nefungovalo. Zkoušel jsem resetovat nastavení pomocí Y + RT to nefunguje nebo to dělám špatně. :D Monitor mám tento : http://www.czc.cz/fujitsu-siemens-amilo-l-3190t-lcd-monitor-19-/67093/produkt a kabel je nějaká čína Xbox 360 HD Cable. Je ten kabel špatný? Nebo v čem je problém? Omlouvám se za možná stupidní dotaz, ale fakt si nevím rady...Doufám, že někdo poradí :) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam televizi Sony. Je to LED LCD. Chci se na jednu vec zeptat. Kdyz zvolim rezim "Hra", obraz neni uplne plynuly, obcas to zasekava a kdyz se kamera otaci, tak je vse jakoby rozmazane. Kdyz si zapnu funkce vylepseni obrazu a dam jiny rezim, treba "Zivy", tak se obraz znacne zlepsi, vse je hladke, jen obcas nejaky zadrhel ale vsiml jsem si, ze ovladac mi na televizi pak reaguje s docela velkym zpozdenim...je to normalni? Zavisi to nejak na tom kolik Hz ma TV???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam televizi Sony. Je to LED LCD. Chci se na jednu vec zeptat. Kdyz zvolim rezim "Hra", obraz neni uplne plynuly, obcas to zasekava a kdyz se kamera otaci, tak je vse jakoby rozmazane. Kdyz si zapnu funkce vylepseni obrazu a dam jiny rezim, treba "Zivy", tak se obraz znacne zlepsi, vse je hladke, jen obcas nejaky zadrhel ale vsiml jsem si, ze ovladac mi na televizi pak reaguje s docela velkym zpozdenim...je to normalni? Zavisi to nejak na tom kolik Hz ma TV???

Mozno si pocul nieco o "Input lag" co znamena: vstupne oneskorenie. Preto je v televizoroch aj Game mode (resp. PC mode), aby ten input lag bol co najnizsi! A to je tym sposobom, ze v tychto rezimoch mas vypnute rozne vylepsovatka obrazu, pretoze prave ony ten input lag zpozduju, cize to spracovanie obrazu aj nieco trva ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mozno si pocul nieco o "Input lag" co znamena: vstupne oneskorenie. Preto je v televizoroch aj Game mode (resp. PC mode), aby ten input lag bol co najnizsi! A to je tym sposobom, ze v tychto rezimoch mas vypnute rozne vylepsovatka obrazu, pretoze prave ony ten input lag zpozduju, cize to spracovanie obrazu aj nieco trva ;-)

Takze je to normalni? Takhle to dela kazda TV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze je to normalni? Takhle to dela kazda TV?

Normalne je, ze so zapnutymi vylepsovatkami obrazu je Input lag vyssi, nez s vypnutymi! A je to rozdielne v znackach/modeloch aj pri zapnutom Game/PC mode...inak bez game modu je Input lag asi nad 100ms.

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu