Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

On má délku kabelu 15m, ne 5m. Pokud jsi se tedy nepřeklepl a nezapomněl napsat jedničku. Nejde o rychlost kabelu, ta je víceméně pořád stejná, jde o útlum použitých vodičů. Tedy odpor celkové délky kabelu, který snižuje sílu signálu. Takže na druhý konec nedorazí všechny pakety s informací o obrazu a tak se obraz "rozpadá".

Kvalitní nízko útlumové kabely jsou při takových vzdálenostech velice drahé a i tak je vzdálenost 15m víceméně hraniční pro kvalitu přenosu. Nejlevnější řešení je použití toho repeateru, který signál zesílí a tak je možno ho přenést na mnohem větší vzdálenosti, někde kolem 50m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak za tuhle odbornou odpověď moc děkuji, poučné. Koupím repeater jen by mě zajímalo kam ho mám vlastně připojit když u něj píšou nazapojovat přímo u zdroje signálu. takže bych to viděl na 5 m hdmi z xboxu na konec kabelu repeater a pak to poslat po tom 10 metrovém mám 10ti metrový kabel ne 15ti ale je to určitě o té délce, ten xbox to prostě nezvládne na takovou dálku. Tady je znovu odkaz http://www.alza.cz/hdmi-v1-4-hdmi-m-hdmi-m-zlacene-konektory-stineny-ethernet-10m-d170642.htm . ještě doplním že jsem na tuhle vzdálenost dostal maximálně 1080i což je fakt hrozné.

Upraveno uživatelem Mikeq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ono 1080i není až tak hrozné, ale jde o to, že je to prokládaný režim a to pro oči není moc příjemné. Co se týče toho zapojení, udělal bych to přesně jak píšeš 10m repeater a 5m. Podle mě ale budeš muset k němu připojit externí zdroj, ale třeba to bude fungovat dobře i bez něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus, chystám se koupit nějakej new monitor jak k pc, tak aby sem na něm mohl hrát i z xka nebo ps3. Rád bych kdyby ste mi mohli doporučit nějaký aktualní s cenou max kolem 5-6k.

Díky za každý návrh :).

Já jsem koupil 3D monitor LG D2342 na Alze za nějakých 4200 kč, 3D je pasivní technologie ale jede mi na tom úplně všechno xbox 3D i pc hry ve 3D, je full hd, obraz úplně v pohodě pokud nejsi nějak náročný na monitory, jsem docela vášnivý hráč a často hraju a mám rád super vyhlazování a takové hovadinky, ale bohatě mi stačí tenhle a ke všemu je i 3D s brýlemi, je na něm trošku vidět řádkování ale pokud od toho nesedíš 20 cm, nic nepoznáš. Jediná nevýhoda u pasivní technoligie 3D u tohohle monitoru je že přicházíš o poloviční rozlišení obrazu u PC neva tam to vyladíš zvýšením textur na max a pak je obraz perfekt, u xboxu už je to horší tam přijdeš fakt o polovinu už tak nižšího rozlišení a musíš od toho sedět dost daleko aby se ti ty kostičky spojili :), ale to je jen 3D jinak jako klasickej monitor bohatě postačí a pojede Ti na tom i xbox pěkně, pokud to budeš chtít zapojit obojí najednou doporučuji nějaký se dvěmi konektory HDMI to je strašná výhoda, jinak musíš potom přrepojovat a nebo použít redukce a tam už zase přicházíš o zvuk když to pojede přes redukci třeba na VGA nabo DVI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravíčko, starouš dotáhl fullHD smart tv od panasonicu nevim přesně tip.. inu chtěl jsem připojit přez toto http://cdn.overclock.net/2/2a/2aaab156_XBOX360VGACABLE.jpeg a zvuk sice jde ale obraz ne... musí se někde něco nastavit? U kamaráda na samsungu to šlo hned ale nevyřešil jsem tam zvuk a tady mi to nejde přesně naopak :D neví někdo? HDMI bohužel dotáhnu až během tejdne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak poprosil bych o radu, jaký televizor nebo monitor koupit?

Mé požadavky FULL HD, HDMI, 3,5mm jack na sluchátka, velikost 27" - 32", dobrý obraz abych neviděl jenom kostičky ;)

Cenový limit 8 000,-, pokud by šlo za méně tak bych byl jenom rád. Kdyžtak napište v čem je ta televize dobrá apod.

Koukám po této, ale lepší jsou osobní zkušenosti no ;)

Upraveno uživatelem skiz- u suck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak poprosil bych o radu, jaký televizor nebo monitor koupit?

Mé požadavky FULL HD, HDMI, 3,5mm jack na sluchátka, velikost 27" - 32", dobrý obraz abych neviděl jenom kostičky ;)

Cenový limit 8 000,-, pokud by šlo za méně tak bych byl jenom rád. Kdyžtak napište v čem je ta televize dobrá apod.

Kupoval jsem kamarádovi tuto a za ty penize je to fakt paráda, za 7500 dostanes 99cm uhlopricku a full hd rozlisení.. Luxusně se na tom hraje! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sorry, ale pročítat celé téma, abych se dověděl odpověď je na dlouho, takže..

Plánuju pořídit xbox a k tomu i novou TV. Nějaké tipy? Například "čím větší, tím lepší" apod.? Budu sedět asi 2-3m od TV, uvažuju o 40", nejspíše samsunga, ale o dané TV se bavit nechci, HDMI konektor mají už všechny, tu si vyberu sám. Zajímá mě úhlopříčka a případně věci, na které by jste si po zkušenostech dali pozor, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

42" na tu vzádelnost stačí ideálně.. Já mám Panasonica ( http://www.alza.cz/42-panasonic-viera-tx-l42e5e-d312503.htm ) a jsem spokojen :) na normální TV nečumim, přez HDMI je obraz krásnej.. jen škoda horšího zvuku ale to se dá vyřešit reprákama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samsung UE32EH5000

HODNOCENÍ KVALITY dobře (62 %)

plus-small.gifobraz dobře (60 %)

plus-small.gifzvuk uspokojivě (53 %)

blank.giftunery a připojení uspokojivě (54 %)

plus-small.gifspeciální funkce dobře (70 %)

plus-small.gifobsluha dobře (64 %)

plus-small.gifspotřeba elektrické energie velmi dobře (100 %)

Upraveno uživatelem macikcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu