Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Chci se zeptat, mám v plánu si pořídit tento monitor

, jak na něm bude vypadat obraz z xboxu? Jde o to rozlišení 2560x1440, monitor chci v první řadě na práci...Roztáhne se obraz na úkor kvality? Nebo budou černé okraje? Děkuji za názor.

Upraveno uživatelem Vincenzooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam dotaz ohledně LCD TV http://www.mall.cz/lcd-televize-uhlopricky/philips-42pfl3605h kterou vlastním Jak na ní pojede xbox? poradi si s fulhd

mám taky 107cm LED LCD od LG fullHD a Xko na tom jede uplně v pohodě... tak že s FullHD si rozhodně poradí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat, mám v plánu si pořídit tento monitor

, jak na něm bude vypadat obraz z xboxu? Jde o to rozlišení 2560x1440, monitor chci v první řadě na práci...Roztáhne se obraz na úkor kvality? Nebo budou černé okraje? Děkuji za názor.

X360 take rozlisenie hadam ani neponuka (max.1080p), takze bude zalezat na monitore, ake ma moznosti formatov obrazu. Ci to budes mat roztiahnute na celu obrazovku, alebo okolo obrazu cierne plochy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, jsem úplný laik, tak možná můj dotaz bude pro někoho hloupý. Koupili jsme s manželem xbox na inzerát, asi čtyři roky starý. Než jsme ho zaplatili, převedli nám ho a fungoval. Doma jsme ho zapojili přes HDMI a obraz jde jen asi na třetině televize a zbytek jsou čáry.

18687355

Máme LG 42PX2RV. Hledala jsem na netu a všude píšou, že přes HDMI kabel se všechno nastaví samo. V manuálu k televizi jsem vyčetla "Jestliže zdrojové zařízení podporuje Auto HDMI, automaticky bude výstupní rozlišení upraveno zdrojovým zařízením na hodnotu 640x480p. Pokud se tak nestane upravte rozlišení manuálně." V nastavení xboxu jsem našla asi šest možností rozlišení, ale tohle tam není. Prosím poradil by někdo, jak to zapojit, aby to fungovalo? Děkuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, jsem úplný laik, tak možná můj dotaz bude pro někoho hloupý. Koupili jsme s manželem xbox na inzerát, asi čtyři roky starý. Než jsme ho zaplatili, převedli nám ho a fungoval. Doma jsme ho zapojili přes HDMI a obraz jde jen asi na třetině televize a zbytek jsou čáry.

Máme LG 42PX2RV. Hledala jsem na netu a všude píšou, že přes HDMI kabel se všechno nastaví samo. V manuálu k televizi jsem vyčetla "Jestliže zdrojové zařízení podporuje Auto HDMI, automaticky bude výstupní rozlišení upraveno zdrojovým zařízením na hodnotu 640x480p. Pokud se tak nestane upravte rozlišení manuálně." V nastavení xboxu jsem našla asi šest možností rozlišení, ale tohle tam není. Prosím poradil by někdo, jak to zapojit, aby to fungovalo? Děkuji

Upraveno uživatelem oow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aspon obycajnym AV kablom dodavanym ku konzole (+ redukcia na SCART, ak TV nema kompozitny vstup - zlty cinch) ste to skusali? Pretoze takato chyba obrazu hlasi bliziaci sa RROD, resp chybu E74, co znamena kaput konzoly. Zial, take stare X360 so starsimi reviziami (ako napr.Falcon a starsie), su nachylne na RROD, E74. Od revizie Jasper je to uz lepsie....

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus, mám takový problém sháním TV k mýmu xboxu 360 (maximální cena 9,500,- a min. uhlopricka 94cm). Mám teď takový problém už jsem měl jednu TV objednanou , ale pak sem se dozvedel od známého, ať si nekupuju 50hz TV, že se mi nějaké hry budou/můžou sekat (jako assasin creed apod.), ale ať si koupím 100Hz. Tak potřebuju poradit kdo s tím máte zkušenosti jinak dopředu říkám že sem spíš na hry jako LOTR, Naruto, závodní, Sportovní... Co byste doporučili 50hz/100hz (hledám celý den a 100Hz s 37" + se do 10k těžce shání :D) http://led-televize.heureka.cz/philips-40pfl3107h/recenze/

http://led-televize.heureka.cz/lg-42ls3400/recenze/

Upraveno uživatelem senseicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus, mám takový problém sháním TV k mýmu xboxu 360 (maximální cena 9,500,- a min. uhlopricka 94cm). Mám teď takový problém už jsem měl jednu TV objednanou , ale pak sem se dozvedel od známého, ať si nekupuju 50hz TV, že se mi nějaké hry budou/můžou sekat (jako assasin creed apod.), ale ať si koupím 100Hz. Tak potřebuju poradit kdo s tím máte zkušenosti jinak dopředu říkám že sem spíš na hry jako LOTR, Naruto, závodní, Sportovní... Co byste doporučili 50hz/100hz (hledám celý den a 100Hz s 37" + se do 10k těžce shání :D) http://led-televize.heureka.cz/philips-40pfl3107h/recenze/

http://led-televize.heureka.cz/lg-42ls3400/recenze/

50 Hz TV LCD maju uvadzane pri PC rozliseniach 60Hz...takze tak, aj toto je potrebne si vsimnut, nie iba pocuvat znameho :D PC/ herne konzoly ti idu na 60 Hz, aj keby si mal na TV 800 Hz.

Tie vyssie Hz su dobre na sledovanie napr. sportovych prenosov atd.

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do 10.000,- si dovolim tvrdit, ze je to uplne jedno. Mela by byt hlavne fullHD, aspon 2 hdmi a to je asi vse :) Plazmu za tyhle penize nesezenes a pokud ano, tak to bude shit s 1024x720 rozlisenim takze LED je jasna volba. Velikost 32" min. a znacka... no tady do ty ceny je to asi fakt vsechno stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, chci si poridit novou TV, nejlepe LED o velikosti 40"-42"(102-107cm) na hrani Xboxu a sledovani filmu a serialu ve full hd kvalite, zajimaly by me nazory na urcite TV s cenou v rozmezi 11 - 15 000, cim levnejsi bude tim samozrejme lepe, ale kdyz uz do toho jdu tak bych si za kvalitu priplatil, 3D bych vyzkousel, ale nvm jestli to je nejaka velka bomba takze mi na nem zas tolik nezalezi, smart tv bych bral pokud jsou nejake zajimave funkce ci dobra podpora internetu, pripojim si ji i k PC takze se chci aji dozvedet jestli mi smart tv vubec k necemu bude, kdyz bude pripojena na "smart" PC :D, jen u netu napr ze bych nemusel mit zbytecne zaple PC, predem si vazim jakychkoliv rad i kdyz jsem to napsal tak kostrbate, ze nvm jestli se nekdo vyzna v tom co vlastne chci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdary, možná se to tu někde řešilo ale nic sem nenašel...mám problem s tim že když zapnu xko, v televizi přepnu na HDMI tak to nenačte hned obraz, napíše to jen že neni signal...musim restartovat xko, nebo televizi, někdy i víckrat, aby se to chytlo a obraz naskočil...čim to muže být?děla to na 3 ruznejch kabelech...xbox mam s RGH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám jenom takový dotaz, mám TV Thomson 30LB120S4 a připojenou k Xboxu přes klasický cinch kabel .

Teď jsem zakoupil kabel pro zapojení do VGA portu s redukcí .

Jaký bude výsledek - bude to lepší ?????

Podle toho co jsem našel tak jo.

Musí se něco nastavovat v konzoli ?????

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdary, možná se to tu někde řešilo ale nic sem nenašel...mám problem s tim že když zapnu xko, v televizi přepnu na HDMI tak to nenačte hned obraz, napíše to jen že neni signal...musim restartovat xko, nebo televizi, někdy i víckrat, aby se to chytlo a obraz naskočil...čim to muže být?děla to na 3 ruznejch kabelech...xbox mam s RGH...

--------------------------------------------------------------------------------

To je normální když máš RGH. Bohužel se ta konzole prostě pouští dýl... nemusíš restartovat xbox, jen čekej a ono to najede.

: Teď mám xbox přes domácí kino, a obraz najede hned.

Upraveno uživatelem STEALZOR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pojede ti to na všem pokud tam máš hdmi, cinch nebo SCART

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu