Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Patch na Wave 3 hry(Umožní hrát nové hry na FW 1.4X-1.5)


flY1

Otázka

Nerozumím tomu. Stáhnul jsem hru X-Men Origins:Wolverine, postupoval jsem podle návodu "Patch na Wave 3 hry (Umožní hrát nové hry na FW 1.4X-1.5)" a už jsem zk..vil 3 DVD, to samý u HAWX. XBOX radí po vložení DVD, abych ho očistil měkkým hadříkem !!! Proč to nejde???

Co to znamená "už mají FW 1.51+" ? To je firmware xboxu ? Někde jsem to stáhnul, ale nejsem si jistej.

Tomu taky nerozumím - "Tim opatchovanim se vymaze update Dashboard 2.0.7363.0 z ISO. Takze kdo nema nainstalovany NXE 2.0.7363.0 a neni pripojeny na LIVE, tak mu bude Xko hledat update a hru nespusti. Tim padem treba nejprve nainstalovat update NXE".

Pokuste se mi to někdo "lidsky" - dělám spíš počítače, XBOX mám jen pro děti. Na LIVE se nepřipojuju. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Taky to po me chtelo update na novej daschbord konkretne u hry : Wanted weapons of Fate po pouziti fixu to chtelo updatovat... tak sem to teda daschbort updetoval.... a pak to behalo bez problemiu

update daschbordu sem nalezl tady

http://console-forum.net/showthread.php?t=27134&page=19

treti od spoda od moderatora RAMENO sem to updatoval a hra bezele i s aplikovaným fixem mam fw 1.5 a hra je delana s 3wawe ochranou...

to samy u hawx ale tam to uadate nechtelo protoze sem ho mel jiz hotovy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Nerozumím tomu. Stáhnul jsem hru X-Men Origins:Wolverine, postupoval jsem podle návodu "Patch na Wave 3 hry (Umožní hrát nové hry na FW 1.4X-1.5)" a už jsem zk..vil 3 DVD, to samý u HAWX. XBOX radí po vložení DVD, abych ho očistil měkkým hadříkem !!! Proč to nejde???

Co to znamená "už mají FW 1.51+" ? To je firmware xboxu ? Někde jsem to stáhnul, ale nejsem si jistej.

Tomu taky nerozumím - "Tim opatchovanim se vymaze update Dashboard 2.0.7363.0 z ISO. Takze kdo nema nainstalovany NXE 2.0.7363.0 a neni pripojeny na LIVE, tak mu bude Xko hledat update a hru nespusti. Tim padem treba nejprve nainstalovat update NXE".

Pokuste se mi to někdo "lidsky" - dělám spíš počítače, XBOX mám jen pro děti. Na LIVE se nepřipojuju. Děkuji.

Asi neco delas spatne .

V cem vypalujes ? Soubor .dvd mas spravny ?

Na jake media vypalujes?

NXE update je jak uz pisu treba pro ty co nejsou pripojeni na live a tim padem nemaji nejnovejsi updaty.

1.51 ixtreme fw mechaniky ti umozni hrat tyto nove hry bez nutnosti je patchovat...

Jinak nevim proc to neresis v tom tematu a zakladas novy.

Pro tentokrat to necham tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi neco delas spatne .

V cem vypalujes ? Soubor .dvd mas spravny ?

Na jake media vypalujes?

NXE update je jak uz pisu treba pro ty co nejsou pripojeni na live a tim padem nemaji nejnovejsi updaty.

1.51 ixtreme fw mechaniky ti umozni hrat tyto nove hry bez nutnosti je patchovat...

Jinak nevim proc to neresis v tom tematu a zakladas novy.

Pro tentokrat to necham tak ...

Vypaluji v Clone CD, soubor .dvd mám správný, vypaluji na DVD Verbatim 8x DVD+R DL AZO (rychlostí 1x). Všechno ostatní běhá, tak si nejsem jistý, jestli mám updatovat "$SystemUpdate". Jak jsem říkal, v tomto tématu nejsem moc zběhlý a tak jsem vděčný za jakoukoliv nápovědu. Dík flY1.

P.S. Tak tomu: "Jinak nevim proc to neresis v tom tematu a zakladas novy.

Pro tentokrat to necham tak ..." -taky nerozumím. Ale seš hodnej, že ses ozval,

jsem v XBOX úplný začátečník, tak stále tápu - jsem rád, že jsem se to naučil stáhnout a vypálit. Tak se nezlob !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu