Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP VSH menu


pyty

Otázka

Zdravim,

mel jsem v PSP vsh menu ale nepuzival jsme ho takze jsme ho smaz...ted sem si ho tam dal...Vse mam dobre udelane i aktivovane...PSP ale pri zapnuti na to neraguje(po zmacknuti select se nic nedeje) a nwm jestli to je ale i kdyz sem ho tam nemel tak tam nebylo ani to zakladni menu po zmacknuti select...PSP proste neraguje co s tim???Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj tohle zakladni funguje ale kdzy si tam dam to stazeny z netu(rozsireny) tak to nejde...nefunguje mi ani ¨PSPlugin Info v0.7 kdyz zmacknu eco aby se to ojevilo tak nic jen se treba prida zvuuk kdyz zmacnku u toho vol+ a start...Jen me zajima proc to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

trivialita ale stejne: funguje ti tlacitko SELECT? radsi to zkontroluj jelikoz mi prislo ivny ze ti to nefacha ze sem si ho tam dal taky a me facha v pohode...

plugin do pluginu slozku do game aktivovat v r.menu a po select to tam vse mam...

jen se chci zeptat: jd enak nastavit aby mi delaly schreeny i z her a nastavit adresar? dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

screeny z her jdou...tlacitko select mi funguje(na druhe karte funguje to VSH) ale na Photofastu ne a na zadne me karte nejde ten Psp plugin info

Program:http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008090007

Bude to chvili trvat to pres to recovery flasher nemam baterku nabitou na 50% :-/ zitra dam vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
screeny z her jdou...tlacitko select mi funguje(na druhe karte funguje to VSH) ale na Photofastu ne a na zadne me karte nejde ten Psp plugin info

NAjdu ten program a dam ho sem...

Bude to chvili trvat to pres to recovery flasher nemam baterjku nabitou na 50% :-/

ohledne baterky... prdni to do eletriky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu