Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde vypalit


abanda

Otázka

Recommended Posts

  • 0

palim to na verbatin dl+..dvakrat jsem to zkousel na notebooku v programu IMGBURN a dvakrat tahle chyba..pak jsem to zkusil na pc, po osmnacti procentech se to vyplo a napsalo, ze nelze vypalit..na pc jsem to vypaloval ve CLONECD..tak co delam spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Iso jsi projel v abgx360 ? jestli neni vadne...

Taky je mozne ze mas spatny soubor .dvd , jak vytvorit tento soubor je v topiku pro zacatecniky ...

Posledni moznost je ta ze ti odchazi vypalovacka . Sam mam tu samou co ty a hry na xbox360 jsem palil bez problemu . Mohou byt take spatne media , jsou to verbatim ?

Duvodu je mnoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tohle mi to vyhodilo v abgx..takze iso je v poradku..na verbatiny palim..dvd decrypter 100procentne dobre nastaveny..asi bude problem v mechanice

thum_252274a031fe507864.jpgthum_252274a031fed4cd42.jpg

ale je zvlastni ze to neslo vypalit ani na notasu(acer)..jeste to zkusim vypalit na asusu, jinak uz fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu