Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s filmy


Petr M

Otázka

Prosím o radu. Jsem filmový fanda, a tak jsem si řekl, že si převedu seriál Ztraceni z Avi formátu do MP4, abych se mohl kukat i v PSP. Mam CFW 4.01M33-2. na převod jsem si pořídil zde hodně doporučovaný program Xvid4PSP, je super. První problém nastal s rychlostí mého notebooku, převod jednoho dílu trvá skoro 2hodiny, to by mě ani tak nevadilo, ale tímhle tempem bych si užil seriál až v důchodu, a tak jsem to zkusil na bráchově vymakaným PC, kde to trvá zhruba 20 minut. Jenže na to taky nemám čas otravovat s tím pořád bráchu, tak jsem se porozhlédnul po jiném programu a našel jsem VEMoDE. Taky dobrej program, ten mi to převede do MP4 formátu (a už se dostáváme k jádru problému) a složku pojmenuje např. M4V21599.MP4 + soubor skoncovkou THM. TAk jsem se juknul, kam to nakopírovat na kartě. Dal jsem do potřebný složky, ale nepřehraje se mi to. Ukazuje mi to ikonu "corupted data". Tak jsem zase pátral, vypínal nastavení v recovery menu, přejmenovával, ale prostě pořád nic. Nevím jak na to, aby mi to PSP vzalo. Jasně je tu ještě možnost převést si to na AVI a pžehrávat třeba v Ultimate PSP tube, ale kvalita obrazu nic moc. Napadá někoho něco. Uvítám jakýkoliv rozumný nápad. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu