Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nezobrazuji se iso hry


eKo

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Lidi, me by jen zajimalo, z jakeho duvodu si davate takove neoverene srajdy, jako je GEN. Z jakeho duvodu nemuzete mit M33?? Pak tu brecite... Ne, tohle rozhodne neni prvni (ani posledni) pripad.

Abych ale nebyl lehce OT - ja doporucuju hellcatuv recovery flasher, anebo proste flash pres pandoru na klasickej M33.

jj tohle me dostava, kazdej machri s geneme ze je odlisnej od nas M33 chlapcu:) a pak ani nezapne hru ale hlavne ze tam ma GENa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi, me by jen zajimalo, z jakeho duvodu si davate takove neoverene srajdy, jako je GEN. Z jakeho duvodu nemuzete mit M33?? Pak tu brecite... Ne, tohle rozhodne neni prvni (ani posledni) pripad.

Abych ale nebyl lehce OT - ja doporucuju hellcatuv recovery flasher, anebo proste flash pres pandoru na klasickej M33.

Souhlasim, všichni so tam daj GEN a pak se divejej, nehorší je, když si nainstalujou jenom LITE :lol: a ptaj se proč jim nefunguje ISO :D.

A je jich desítky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ted jsem zjistil, ze se mi nezobrazuje karta u her jen na save jinak se nezobrazi. jinak vsude jinde jo, fotky jdou atd ale nezobrazi se mi karta. Co s tim?

kdyz najedes do games tak se ti zobrazi jen save data, polozka memory stick ne??? esli nezobrazi tak se psp chova jako neflashly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj diky moc za rady hodil jsem to na 5.00 M33-4 a jede to akorat jsem v recovery menu musel nastavit sonyNP9660... ale jeste mam dotaz kdyz vypnu psp a zapnu tak se zpusti ale je cerna obrazovka a na nic nereaguje kdyz vyndam baterku a znova ji zandam tak se samo zapne a problem se opakuje co s tim? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu