Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Jojo, je to stříbrná ... novější revize maj trošku jinou. Pokud je tam nějaká skvrnka, tak je to v pohodě ... ono když jí odlupuješ, tak z ní jde ta stříbrná barva dolu a pak je na těch místech průhledná. Takže zkus nejdřív reklamačku :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No sakra... Ono ty skvrny... Když na to teď koukám tak jsou průhledný a pod nima je ta stříbrná barva .... Flasher tam zřejmě nedal novou samolepku, ale dal tam zpátky tu odlepenou (jde to vůbec?) .... Na krajích je fakt v pohodě ale ty skvrny no nevim... Čistě teoreticky by se to mohlo stát i stářím... Flash byl tak před dvěma lety (asi)... Zkusim to vyfotit, ale nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Žádnej obchod kde by se jen tak prodávala neznám ... neni to nějakej normální díl do Xka, takže se budeš muset porozhlídnout po bazarech a na foru, tušim, že piggy jednu nedávno nabízel. http://console-forum.net/member.php?u=1521

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo a myslíte, že vadí když od toho nemám originální krabici? Jen aby chlápkům v MS nevadilo, že jim xko přijde v krabici od banánů xD

Edit: Mimochodem jak to MS opraví? Taky mění základovku a upravujou chlazení? Nebo dělaj to co se dá sehnat i tady na fóru a RRoD je do měsíce zpátky?

Praveze ked sa konzola reklamuje, tak ju nemas balit do orig. krabice, ale do takej co najdes doma a to uplne bez ziadneho prislusenstva - iba cisto konzola, dokonca aj bez mriezky na strane HDD :D Oni to naspat posielaju v ich normovanej krabice s vyliskami na ochranu konzoly a to do nejakych 10 dni.

Mne (pred 15 mesiacmi) pri chybe E74 menili zakladnu dosku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cus mam poruchu RROD uz jsem ji jednou mel a nechal ji opravit u nakyho kluka asi mesic fungovala a pak se zas porouchala myslite ze mi to vezmou do reklamace. a jeste k tomu nemam zarucni list. diky za odpoved. prosim o odpoved do PM nebo na mail kubacek8@seznam.cz

Ked si ho uz prvykrat nechal opravit u "nakyho kluka", tak budes musiet to urobit znova, alebo rovno kupit novu konzolu. Pretoze RRoD dat robit amaterovi a nie do servisu MS, tak to aj tak dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podívej se na X360 ze zadu na štitek na MFR date, je to datum výroby ve tvaru ROK/MĚSÍC/DEN. Na plombu se mrkni podle příspěvku tady:

... Vyndej všechno co máš zepředu připojený v USB a slotech na MU. Pak nacpi ukazováček tam kde jsou vstupy na USB' date=' palcem to chyt ze vnějšku a pak přitáhni k sobě, sundáš ten přední faceplate a tam je plomba ...[/quote']
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hey tak on to neni amater. bylo to v nejakem autorizovanem servisu. zjistil sem to tady na cosnole forum. jmenuje se to playservice nebo tak nejak

ja newm jak to mam zjistit.

Ked pri RRoD sa nevymiena zakladna doska, ale sa robi iba X-Clamp ako je to zname aj z youtube, tak to inak nazvat nez amatercinou nejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Že jsi dostal nějakej papír je fajn, ale je to tvůj probém, ne můj, ty se začni starat, protože tobě nefunguje X360, já jen odpovídám na dotazy, nebudu ti řešit reklamaci. Pokud je Xko z roku 2008, máš na RROD ještě záruku ... ban nemá, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hey sory ale ban nema a prosim reknes mi jak to mam reklamovat??? prosím (a mam jeste dotaz potrebuju k tomu zarucak??)

Koukám, že jsme kolegové. Mám stejný problém.

Reklamace je jednoduchá. Ostatně jak se dočteš a pár stránek výše, stačí zavolat na zákaznickou linku k MS a tam ti všechno řeknou -> http://www.xbox.com/cs-CZ/support/contact/

Edit: Žádný papíry k tomu nepotřebuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu