Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim.

Mam Xbox 360 slim 250gb, kupoval jsem ho na konci letních prazdnin roku 2010.

Ted, posledni dobou, se mi stava že ho chci zapnout, xbox se spusti, jede tak 2 sekundy a pak se vypne a takhle se to třeba stane 3-4 zasebou a pak jede v pohodě.

Dnes se mi stalo, že jsem zapl xbox a na trafu se mi ukazalo červene světlo, nevite někdo co s tim je ? Mam to reklamovat nebo se to da nějak vyřešit ? popř kde jsem udělal chybu ?

Diky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Oprava RROD (e74) REBALL za litr ! Měl by někdo zájem, přidat se do hromadné objednávky na IR BGA REBALL? Profesionální překuličkování na IR stanici by zajistil autorizovaný servis www.servisvbrne.cz Máme už sehnáno šest xboxů a čtyři nám stále ještě chybějí, aby jsme se dostali na cenu 1 000 za kus !!! Takže pokuď má někdo zájem a leží mu doma hladem xbox, tak ať se ozve přes PM nebo na Hrubeec@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud se jedná o originální hry, je chyba v konzoli. Vyzkoušej vymazat cache, když nepomůže tak nejspíš reklamace, pokud je konzole ještě v záruce. Pokud se jedná o zálohy her, pročti si forum, je zde toho dost co by mohlo způsobovat nefunkčnost od starého flashe až po tichý update z xbox live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdárek, snad jsem v dobré sekci. Potřebuji poradit! Připojil jsem xbox na live,začala se stahovat aktualizace. Potom bílá obrazovka s nápisem SYSTEM UPDATE FAILLED-STATUS CODE:23EF-396B-B380-0402-C000-016B. Dál mě to nepustí. Po každém vypnutí se to začne stahovat tak to půlky a se stesným výsledkem. Xko má flash ale nevím jaké. Bude starý tak určitě 3roky. Prosím o pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ZdravÍm.

PotŘeboval bych prosÍm poradit.kdyŽ si pustÍm xbox tak se normÁlnĚ spustÍ naČte hru a spustÍ ji.

Ale po nĚkolika minutÁch hranÍ se sekne. A to tak,Že jej musÍm vypnout a znova spustit. No pak naskoČÍ

ČervenÝ kruh a nic. Ale za nĚkolik hodin to zas jde,a to zas na chvilku.

MuŽe te mĚ prosÍm poradit.

JestĚ jednou dÍk za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím co by jsi chtěl slyšet, ale dobré zprávy to nebudou. Tvoje konzole se bohužel odebírá do křemíkového nebe. Lze to opravit pouze odborným zásahem obvykle kolem 1500 Kč. Bylo by dobré zvážit spíše nákup nové konzole, nebo staršího kusu s revizí Jasper, který je spolehlivější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, v poslední době mě xbox zlobí s připojením ovladačů. Prostě se nemůžou chytit a trvá to hrozně dlouho. Někdy se to naopak chytí hned ale nepřišel sem na nic co by to nějak ovlivňovalo. Navíc mi nesvítí ta zelená ikonka když je xbox zaplý. Nevíte co by se s tím dalo dělat nebo případně jestli by to šlo nějak opravit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý dem. Mám upravovaný XBOX Lite - RGH a standartně zakázaný přístup na XBOX live a jedna hra myslím si, že APACHE (vrtulník) mě způsobil, že jsem omylem dal 2x OK na nějaký dotaz a XBOX se na live dostal. To se stalo v pátek. V pondělí ráno vstanu, zapnu XBOX a po pár minutách se sám, bez varování vypnul. Po opětovném zapnutí udělal to samé a pok po dalším následovalo to, že se mi rozsvítila prostřední kulatá dioda červeně. Žádné čtyři sektory, jak se všude řeší. Jen ta prostřední. Zůstane svítit a XBOX musím pak manuálně vypnout. Pokud jej zapnu a koukám na teploty, tak ani jedna nepřekoná 45 stupňů a přesto se vypne. Ví někdo co to znamená, co s tím? Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám prosbu.Mám flash LT 2.0 UFC 3 my jdou,Snipe Elite 2 taky jde.Ale James Bond,Gears of war 3 a nejaky další hry nejdou.Píše to furt nejakej eror nebo co,proste jako že to nepřečte ten disk.Muže my prosím někdo poradit co s tím?nejsem extra počítačovej a xboxovej mág ...kamarad říkal že k tomu potřebuju nějaky updaty,kde se daj sehnat nebo tak něco?moc díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, Xko nefunguje, zkoušel jsem objednat servis na xbox.com, ale nejde mi stáhnout UPS štítek - ani když si ho nechám poslat na email. Mail sice dorazí, ale na odkazu, kde by měl být štítek je hláška: Error: Label Delivery system is currently unavailable. Please try again later.

Je to normální? Objeví se tam štítek později, nebo jim to prostě nefunguje? Asi se informuju emailem na supportu, ale nereklamoval jste někdo v poslední době? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, zajímá mě Vaše zkušenost z XBOX servisem. Objednal jsem servis online, SLIM byl ještě v záruce (mám ho z druhé ruky, ale registrován na webu nebyl, takže jsem si ho regnul já na sebe), včera přijel kurýr z UPS a odvzel ho do Prahy do servisu (Jazlovice??), dneska jsem obdržel email, že konzole do servisu dorazila a asi za 2 hodiny jsem obdržel další mail, že je oprava bylo dokončena a je odesílána pomocí UPS zpět.

Docela mě to zarazilo, že by to bylo takhle rychlé.

Může se stát, že by z nějakého důvodu odmítli vyreklamovat? Ale to by mi snad oznámili a nabídli možnost placeného servisu ne?

Reklamoval jsem to na vadné HDMI a ethernet port (bylo to po bouřce - xko bylo ale vyplé a za přepětovkou, nicméně přímý zásah mi vzal i router). Jinak mám standartní záruku do 21.října 2012.

Dík

Ještě pro doplnění k předchozímu příspěvku - xbox jsem poslal do Prahy, a podle záznamu od UPS mi jde balík z Německa, takže asi jede nové xko, v pondělí dorazí, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednoduchá otázka: DIsc not supported? Nějaké hry frčí(Red Dead Redemption, nějaké ne(Just Dance,Forza) Vše páleno stejnýn způsobem...

FOrza předtím šla na lt2.0 a teď na 3.0 nejde....Red Dead Redemption je páleno cca před 3 dny stejným způsobem jako forza a funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pravidlo číslo 1. Vždycky kontrolovat v ABGX360 ! Proč ? Protože když jsi přešel na LT+ 3.0, je potřeba do ISO doplnit topologická data. Pro LT+ 2.0 se nic takového nedělalo, ale když tam nejsou, nemůže ti to nikdy fungovat !

Všechno už se zde na fóru mnohokrát psalo a řešilo, ale stále jsou lidi, kteří nečtou a pak se diví, že je něco nové a nejde jim to. Nechápu to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu