Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdravím, zakoupil jsem tu xbox 360...v domění, že je funkční..

Bohužel mě vytočil, ukazuje mi chybu E 78, nevíte prosím co to znamená??

Koupil jsem ho od něj za 4500...

Ikdyby, jedná se jen o přestupek. Prosím o radu. Velice Vám děkuji.

Xbox dole svítí červeně a jakoby vibruje při startu...asi něco uvnitř...nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

romik:

když to já právě nevím...na obrazovce to ukazuje znaky..ale na konci je error E 78 ( asi..ty čísílka nejsou vidět celý na moji 32 palcovy TV ).

Jedná se o inzerát:

http://console-forum.net/tema/145962-xbox-360-jasper-flash-lt-3-0-cca-40-her?p=1271694&viewfull=1#post1271694

Ze zdejšího fora...nenapadlo mě, že by zde to někdo takhle prodaval...

Tak údajně se jedná o verzi jasper...poradil by mi někdo? jak to popřípadě zpravit? Jaká by mohla být cena??

Při zapnutí to vibruje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě mi napsal sms, že se ptal kamoše na ten kod, a že to znamená, že nejsou dotáhlé větráky v xboxu, je to možné??

Prý o tom nic neví...přijde mi to divny...nechce se mi běžet s tím do servisu hned, co koukám na ty ceníky, tak jsou to dva tisííce za opravu...jsem si pitomec rovnou mohl koupit novýho za lepší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosim vás poradte. Zdroj mi zničeho nic svítí červeně odpojil sem ho znovu zapnul do zásuvky a svítil oranžově připojim xbox svítí orandžově chci zapnout xbox cinkne to a nic a zdroj svítí červeně a už nic nejde ,mam flash a datum 2011-1-12 nevim co to je a jestli můžu reklamovat i když nemam od něj papíry je koupenej odtud. poradte co mam dělat děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím o pomoc jestli by si někdo nevěděl rady. Když chci zapnout Xbox takse chová normálně ale asi po 1-2 vteřinách se zelená kontrolka power změní na červenou a přitom nesvítí žádné postrní kontrolky jak už jsem tady různě četl byl bych rád kdyby mi někdo poradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

ty diody okolo znaci jestli mas sparovany (pripojeny) ovladac ke konzoli . To ze ti nejde obraz bude nejspis spatnym zapojenim , zkontroluj jestli mas vse dobre zapojeny a na TV zvoleny spravny video vstup . Popripade nam napis jak a k cemu xbox mas zapojeny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj nevíte někdo radu mám divný druh rrod, po zapnutí mi blikají tři červené diody ale větráky se vzadu nezapnou vůbec, jen trošku v nich škubne a chladiče se vůbec nezahřívají, jen to bliká..co vím tak klasicky rrod se po spuštení aspoň zapnou větráky a jedou na max. ale mě se ty větráky vůbec nezapnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj nevíte někdo radu mám divný druh rrod, po zapnutí mi blikají tři červené diody ale větráky se vzadu nezapnou vůbec, jen trošku v nich škubne a chladiče se vůbec nezahřívají, jen to bliká..co vím tak klasicky rrod se po spuštení aspoň zapnou větráky a jedou na max. ale mě se ty větráky vůbec nezapnou...

vyřešeno reflow GPU a ANA/HANA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně ale vybavení na reball nemám a k jejich cenám když to někde nechám udělat se to dneska asi vážně nevyplatí....dneska v elektrowordu se prodává novej xbox už za 3000..na Aukru použitej za 2000....takže bud doma reflow nebo nechat na ND:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

RRoD je chybové označení závady xboxu. Čili RRoD (red ring of death) může být i na jasperu, nebo slimu, tady se ale bavíme o přehřívání, které pramenilo ze špatné technologie.

Ta byla od revize Jasper podstatně vylepšena a tyto a novější kousky se již nepřehřívají. Další závady xboxu jsou v zanedbatelné míře, čili jako takové se už skoro ani nekazí, takže až se konzole opotřebuje, umře ;)

P.S. dříve opotřebuješ maximálně mechaniku.

Doufám, že ti to stačí takhle polopatě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu