Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
čau. Už jste se někdo setkal u xboxu s červwně svíticím zdrojem ? Normálně hraju, vypadla elektrika, pak chci zapnout X a 3rod. Kouknu na zdroj a ten je rudej. Tak to vypnu, vytáhnu ze zásuvky, zapojim a je to ok.

Jo to je klasickej fake RROD při vypadnutí el. proudu.

Zdravim, xbox normalne jede, jde i zvuk, mechanika funguje proste jako normalne ale nejde jenom obraz dokazal by to nekdo opravit, zaplatil bych dost, icq 463056357 nebo PM, dekuji predem.

Máš to všechno dobře zapojený? Zkoušel si jinej kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže moje xko definitivní konec, E74, benq mechanika, flash na original, potom jsem hodil známku a včera přišlo opravené ze základní deskou a novou Lite-on mechaniku, kterou si už neflashnu, protože nemám CK3 a nebo Xtractor.Takže dávám na flash,ale jsem rád že mi zase jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

bohužel mám hnusnej nepříjemnej problém a to 3 RROD. Problém je v tom že mám ještě starou verzi Xbox 360 Premium ještě bez HDMI. Bohužel mi už došla záruka a to mě na tom vším nejvíc štve. Microsoft mi tedy už neuplatnuje 3 letou záruku a já nevím co mám ted dělat. Pozáruční servis jsem nějak moc nenašel a vůbec zda jim věřit. Našel jsem jeden a tam RROD opravují za 2 800 Kč a mě to příjde jako celkem velký záhul. To už bych měl skoro novou konzolu. Neznáte teda nějakej pozáruční servis? U Microsoftu by to bylo asi bez záruky na hodně peněz. Nevím. Ale strašně mě to štve :( Jednou mi naběhl a co jsem se dostal do dashboardu tak během 3s zapískal hnusnej zvuk a xbox se zase kusl a už to nikam nevede. Strašně mě to štve páč mi to udělá po záruce to je naschvál :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

bohužel mám hnusnej nepříjemnej problém a to 3 RROD. Problém je v tom že mám ještě starou verzi Xbox 360 Premium ještě bez HDMI. Bohužel mi už došla záruka a to mě na tom vším nejvíc štve. Microsoft mi tedy už neuplatnuje 3 letou záruku a já nevím co mám ted dělat. Pozáruční servis jsem nějak moc nenašel a vůbec zda jim věřit. Našel jsem jeden a tam RROD opravují za 2 800 Kč a mě to příjde jako celkem velký záhul. To už bych měl skoro novou konzolu. Neznáte teda nějakej pozáruční servis? U Microsoftu by to bylo asi bez záruky na hodně peněz. Nevím. Ale strašně mě to štve :( Jednou mi naběhl a co jsem se dostal do dashboardu tak během 3s zapískal hnusnej zvuk a xbox se zase kusl a už to nikam nevede. Strašně mě to štve páč mi to udělá po záruce to je naschvál :(

Jak radí piggy zkusti prodat. Pokud by jsi chtěl servis u MS, tak ten stoji kolem 75 euro (nejspis i s cestou), zkus jim napsat, oni ti reknou vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám pro vás informaci kolik stojí pozáruční oprava RROD u Microsoftu.

Oprava RROD včetně s cenou dopravy tam a zpět stojí 87€ což je v přepočtu 2 240 Kč. Což je stále lepší, než u neautorizovaném servisu kolem 3 000 Kč, problém u Microsoftu je ten, že platbu chtějí jenom přes kreditní kartou typu: MasterCard, Visa a American Express.

Výsledek je nakonec ten, že až Vám dojde záruka a Xbox 360 na Vás vyhrne RROD tak máte dvě možnosti. Vyhodit z okna nebo prodat na aukru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim, jestli to patri zrovna sem, ale snad se nic nestane. Posledni dobou mam pocit, ze se hry zacinaj malinko kousat. Vzdycky na par sekund to ,,zatrha,, /nezavisle na poctu objektu ve hre) a jede ok. Napriklad GoW, PGR 4, Banjo, obas i FIFA 09. HDD to nebude, pac to dela i u her, ktery nemam naistalovany, konzole je 4 mesice stara...nevi nekdo v cempak to vezi?

no rekl bych ze se ti t jenom zda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle mi občas udělá taky. Třeba RE5 mi to jednou udělal, ale přitom nainstalovat na disk (potom) šel a už se to nikdy nestalo.

Na Halo 3 jsem zničil asi DVD, vždycky ve hře potom undearable DVD, zkoušel jsem to pálit různými rychlostmi, zkontrolovat ISO abgx (nebo jak se to jmenuje :D ) a vše ok. Stejně tak i Race Driver Grid.

Takže zkouším teď sosnout komplet nové *.iso z torrentu.

Doufám, že to bude tím iso souborem a ne tím, že by mi odcházela mechanika :cheesygrin:

Jinak ale cokoliv ostatního mi běhá v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím...mám takovej problém xbox začal nějak blbnout...normálně hraju pak vypnu celou konzoli a když zapnu tak blikaj 3 červený diody...takhle to dělá třeba 2 dny a pak se to rozjede a xko funguje normálně...myslíte že xko odchází...nebo čím by to mohlo bejt...dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím...mám takovej problém xbox začal nějak blbnout...normálně hraju pak vypnu celou konzoli a když zapnu tak blikaj 3 červený diody...takhle to dělá třeba 2 dny a pak se to rozjede a xko funguje normálně...myslíte že xko odchází...nebo čím by to mohlo bejt...dík za odpověď

Netreba zabudat, ze aj napajaci zdroj moze signalizovat na konzole RRoD. Nemusi sa vzdy jednat o "odchadzajucu" konzolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

hral jsem hru a zniceho nic to vyplo a svitej dve cerveny diody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu