Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj vsem,

prave jsem zjistil RRoD na Jasperovi. Jak jsem si to tady prochazel tak jsem dosel k zaveru, ze by to treba nemusela bejt tak velka zavada jako v pripade starsich prehrivajicich se modelu a treba i snaze opravitelna, nebo se pletu? (3 blikajici ledky cervene, 2,3,4, ani vetrak se nezapne)Poradil by nekdo co s tim resp. komu to dat ve vychodnich Cechach popr. v Brne, kdo by to opravil? Zaruku samo nemam, na druhou stranu nechci vyhazovat prachy za docasny reseni, to radsi prodat ho nekomu na dily a koupit rovnou novej. Zaroven se tedy i zeptam, kolik bych mohl ocekavat ze by nekdo byl ochotnej dat za jaspera s rrod? neprodavam zatim, jen bych chtel co nejelegantneji vyresit tenhle maras. DIK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkus bližší závadu zjistit pomocí 4 dodatečných světel...držení tlačítka synchronizace a eject mechaniky..ale pokud máš RROD a netočí se ti ani větrák bývá to chyba napájecího zdroje nebo je to na výměnu mosfetů...v lepším případě problém GPU studeného spoje..viz sekundární chyba 0002 nebo 0003..http://xbox-experts.com/errorcode/E03/0003/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hodím to ještě sem :-)

poslední dny mám problém nelze se mi provést update,takže mi to píše nějakou chybu viz obrázek a nejde to ani přes flashku,tak jsem se dnes spojil přes chat s podporou xboxu...borec to se mnou prošel,ale jediný co mi udělal,že mě potom odinstaloval všechny update přes nějaky LB,RB,X a ještě jednou,když je zvolen HDD v nastaveni a ted to nejde pořád a pak se to odpojilo...dle typu chyby by to mělo být problém s připojením,ale nejde to provést ani přes tu flashku a když dám test připojení tak jak přes wifi tak přes kabel to je vše ok...nějakou mezipamět na HDD jsem taky mazal a stále to samé

nějaké tipy co s tím?

Když jsem zkoušel předchozí update nahrát na flashku a nainstalovat tak vše v pohodě,ale ten nejnovější mě hazí tuhle chybu.Konzole je v záruce u Kasa.cz a to poslední co bych teď chtěl je jí reklamovat,pač se už měsíc těším na nový GTA V a ve středu si jí vyzvednu a být bez konzole měsíc se mi moc nechce

obrázek s chybou

http://2i.cz/af584963b0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

..podobné kody mi to píše v případě když sem se snažil aktualizovat xbox s uplně odpojenou dvd mechanikou..musel sem provest update s externě připojenou jinou dvd mechanikou..což ty vzhledem k záruce nemůžeš otevřít a měnit mechaniky a zkoušet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím,zda tím dashboardem myslíme to samé,ale ten předposlední FW 2.0.16203.0 jde nainstalovat v pohodě,ale ten nejnovější 2.0.16537.0 už nejde a píše stále tuhle chybu...

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_system_software

A snažil jsem se postupovat i dle tohohle,ale nic nepomohlo

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live/errors/error-code-c000-0185

ještě mě napadlo,když jsem předtím si aktivoval členství LIVE GOLD na rok přes nějaký voucher a měl jsem to k přezdívce,tak to bude aktivní i po tom,kdyby mě vyměnili konzoli...Když vím jen nick,který jsem tam měl

Upraveno uživatelem nechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě tak jsem to zkoušel stahovat i z jiných serverů a stejně to nejde a přitom ten postup nahrání na Flashku a instalace z ní byl naprosto shodný...Ale bez toho nemůžu nic,bohužel po formátu HDD jsem přišel o své uložené věci na konzole a nemůžu se ani připojit ke svému účtu,protože po zkopírování na Flash pamět Xboxu mě to píše,že Profiles jsou corrupt,takže je asi pravděpodobné,že odešla ta flash pamět Xboxu,ale ta se legálně(bez ztráty záruky) odpojit nedá a spouštět to z originálního HDD Xboxu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já se prostě bojím,že je to HW problém s tou Flash pamětí.

např. tady

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/f/9/t/1571307.aspx?PageIndex=1

Protože oficiálně ten update většině lidí proběhl bez problémů.Ale asi nejsem ta štastná většina no.

Každopádně díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

před pár dny jsem normálně hrál. Dnes sem chtěl tento Xbox zapnout a svítí pouze červeně a nic se neděje (zapínací button (symbol power) svítí červeně). Není to tak že by svítily červeně části prstenu okolo ale ten symbol. http://www.ausgamestore.com/assets/i...th_250x222.jpg takto nějak. Zkoušel jsem vyndat i se zdrojem a nechat den bez napájení ovšem nic nepomohlo. Zbývá jen tedy zanést jej do servisu nebo to lze spravit doma? V čem je vlastně chyba? Děkuji mnohokrát za odpověď a rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím, chtěl bych se zeptat mam xbox360 slim. včera normálně hraju pak jsem musel odběhnout myslel jsem ze to bude chvilka,ale mezi tim se mi xbox vypnul,mam tam danou hodku a pak se vypne klasika. tak ho za chvili zase zapnu a pise mi to u pousteni diabla 3 ze nejde pustit ze to mam stahnout znovu. nemam stahlou verzi,mam normalne dvd. mam tam odehrano uz par hodin a nebyl s tim jediny problém. tak tam hodim darksiders a tam mi to pise ze je na nej update,ale ze nejde stahnout a nepusti ho to taky(taky odehrano neco hodin bez problemu). zkusil jsem par dalsich her a u nekterych to pise ze nejde nacist disk,pritom sem na nich predtim odehral treba 40 hodin bez jedineho zaseku a od te doby jsou v krabici ve skrini. a u nekterych mi to i samo hned dalu update a jelo. nemam na nem flash. nevite někdo s cim je problém? odchazi dvd mechanika nebo co to je? je mi divne ze u toho diabla to pise at ho stahnu a u darksiders ze je tam update co nejde najit. diablo jsem i zkusil odinstalovat a nainstalovat a nic. dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi,

chtěl bych se prosím Vás zeptat, stala se mi velice nepříjemná věc, půjčil jsem si od kámoše xbox 360. Hrál jsem na něm dva dny zcela bez problému pouze PES 2013, ale když jsem chtěl zahrát PESko i třetí den, xbox začal blbnout. Po spuštění se mi sekl hned v tom hlavním menu, když jsem to zapl znovu tak jsem ještě rozjel hru, ale ta se mi po chvilce sekla taky a teď už skoro ani nejde načíst hra vůbec ( maximálně tak do jejího menu ) . Je to xbox 360 4GB, někde jsem se dočetl, že by to mohlo být nedostatkem paměti, tak jsem zkusil připojit flashku 10GB aby to mohlo ukládat na ni, ale buď jsem to nenastavil správně a nebo ani tohle nepomáhá. Prosím Vás, nemůžete mi někdo poradit čím to je ? Když jsem se podíval na datum výroby, tak tříletá reklamační lhůta vypršela zhruba před třemi měsíci a mám takový neblahý pocit, že ty ku*vy to maj prostě tak vychytané, že se to oddělá těsně po reklamační lhůtě. Předem moc díky za každou radu. Pěkný den lidi

Roca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

GyroX: Ty jo, jako na něm to napsané nevidím, ale zdá se mi stejně tlustý, jako ten co jsem měl dřív já, takže to slim asi určitě nebude. Ty cache jsem již vymazal dřív. Taky jsem chtěl vytáhnout HDD, ale žádný v něm není, což mě udivilo, myslel jsem že tam bude ten 4GB, ale zřejmě je zabudovaný ve střevech co ? Když se na něj tak dívám, mám dojem, že se netočí ventilátor a přehřívá se asi proto. Teď nevím, jestli každé další zapnutí není hřebíček do rakve a jestli raději nebude levnější hned zprovoznit nebo vyměnit ventilátor za levnější peníz, než pak za celkovou opravu konzole. Co si myslíš ty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu