Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • 0

Zdravím,

mám xbox s RGH celkem krátce (koupen zde použitý) ... hrál sem na něm jen párkrát, ale něco mi na něm zlobím a zde hledám radu, po čem kouknout .... asi po 4tém zapnutí nechtěl vůbec najet. Když jsem vyndal disk, tak naběhl normálně do klasického microsoftího menu. Když jsem disk připojil k pc a nahradil tam F3 dash (přes nějakej xbox disk explorer či co) tak Xbox začal zase normálně nabíhat do freestyledashe a šlo normálně hrát hry jak z interního, tak z připojenýho externího disku.

Teď se ale vyskytla nová divočina. Během hraní najednou celkem rychle obraz zešedne do tmy a zvuk se zeslabí do nuly a xbox se vypne. Není to tedy náhlé šlus, ale prostě cca 2s ztmavení obrazu a snížení zvuku do vypnutí. Nevíte, čím by to mohlo být? Může v tom mít pařát ten interní disk a bylo by ho záhodno vyměnit? Jinak nijak drasticky xko není přehřáté ... když ho hned po tomto zapnu, tak není na více jak 70 stupních na CPU.

Jo a dioda červená nesvítí žádná a na zdroji je při vypnutí oranžáda po zapnutí zelená.

Předem díky za rady.

Doplnění: Ještě mne napadlo, že se občas sám i zapíná a tak ho, když nehraji vytahuji ze zásuvky. Nemohlo by být nějak poškozeno spínací tlačítko, které pak náhodně XBOX jak zapne, tak vypne?

Upraveno uživatelem TemnyProrok
Doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, sháním opravu xBox S Model 1439 co se v náhodných intervalech 1-20minut po zapnutí zasekne. Dříve už na něm svítila chyba E71 tak byl odložený a teď se chyba už neobjevuje, ale takto se seká. Ve stavu zaseknutí (statický obraz bez zvuku, ten se vypne) s ním nejde nic dělat než ručně vypnout. Stejně se chová i s vyjmutým diskem. Radši bych to dal nějakýmu fachmanovi co ví co dělá, než do servisu kde řeknou, že je třeba vyměnit celou desku a bude to stát co novej. Nevíte někdo o někom takovým. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

Naskytl se mi takový problém, vidím to poprvé a tak se ptám tady, pokud s tím měl někdo zkušenost a mohl mě navést k opravě.

- Pípání (jako při zapnutí/otevření mechaniky)

- Náhodné restartování/vypnutí

- Náhodné zapnutí+pípání

- Občas při restartu/zapnutí tlačítka nereagují(otevírání mechaniky/ on-off)

Napájení vypadá v pořádku -> oranžová/zelená.

USB porty v pořádku -> žádné ohnuté piny nebo nečistoty

Zkoušel sem Xko otevřít a vyčistit, ale nepomohlo.

Dashboard verze: 2.0.16537.0

Nějaké rady?

Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim mam dotaz.Obcasne mi konzola po vypnuti nejde znovu zapnut a vypise to chybu E64. Niekde som sa docita ze E64: E65: E66: DVD Drive Error, Drive firmware error. Poradi mi niekto co sa s tym da robit? Dakujem

zkus ho rozebrat koupit Sata s 90 stupněma na jednom konci ,odzkoušej zda to nedělá Sata kabel pak by se třebas mohlo stata že se nenačte a Xbox ti ji nenačte ,tudíš zahlási chybu mechaniky.(ale je to jen teorie )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám takový problém. Když hraju fifu 13 tak je xbox v pohodě, pokud ale zapnu GTA 5, tak se po chvíli vypne, na síťovym adaptéru svítí červená. Tak ho vypojim, zapojim a funguje a můžu tenhle proces opakovat do nekonečna. Podotýkám, že GTA jsem hrával třeba celý den v kuse, najednou mi to začlo kravnout. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi, můžete mi někdo prosím pomoct? Včera jsem normálně hrál na Xku (verze phat), dnes jsem jej zapnul, avšak po 5 minutách hraní se obraz sekl, rozsvítily se 3 červené diody a konec. Zdroj svítí zeleně a oranžově, takže v něm problém není. Má cenu jej někam posílat a nechávat opravit? Je tu někdo, kdo by to uměl?

Díky moc! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu