Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

romeno

100% haluz páč to bylo před 3 až 4 měsíci a ted už to mám na hdd a v klidu jen jsem se chtěl zeptat ale zajímavé bylo když jsem stiskl big X tak normálně mi jelo ten mini dashboard ale ve hře v dalším kole to přestalo jsem rád že to není rrod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau,měl bych jednu otázku...jednoho krásného dne mi xbox ohlásil RROD....tak sem to nejak nechal byt,ze ho hold nekdy prodam....a dneska sem ho odpojoval a spadl mi asi z pul metru,tak sem ho zkusil zapojit a normalne funguje.zkusil sem tam dát hru a ta se načte,už nemám ovladač takže nemůžu vyzkoušet jestli funguje ta hra ale je to zvlastni....myslite ze to je jenom chvilkovej stav ze to funguje a nebyl to byl jenom fake RROD??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau,chtel jsem se zeptat,vcera jsem hral Need for Speed Schift a asi pi pul hodine me najednou zmizel obraz a zvuk,obraz se za moment objevil ale zvuk nic,tak jsem zkusil vypojit a zapojit HDMI kabel a zase to slo... pak se me to stalo jeste jedno a ted uz je to zase v pohode,neni to nahodou HDMI kabelem???? Je to original co byl pribalen k Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

langos.skate-Prehriva se ti konzole.

A to bud diky tomu ze jsi spindira a mas v xku peknou vrstvicku prachu pres kterou se neochladi a nebo:to je pravdepodobnejsi:mas vyschlou teplovodivou pastu ktera se musi nanest nova.

Kazdopadne bys na tom nemel hrat dokavad se tomu tak deje nebo si ho odesles do vecnych lovist :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hral sem COD5.najednou vypad obraz i zvuk a rozsvítili se tři červený diody. vypnul sem xbox a po chvili zase zapnul vse fungovalo ale pri hrani vydával xbox divny zvuky jako by se v mechanice sekalo dvd. Xbox mam dva tejdny.pred tim nez sem ho koupil byl na záruce a vymenily mu mechaniku.ma flash a 3letou záruku ale nemam zarucni plombu . Co s tim?? dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Roflmao-Takto se casto chova xko nez ti naskoci chyba E74

Ale nemusi to tim ani bejt.

Spise ti tv nepodporuje 1080p rozliseni nebo jsi mel napojen do tv 2signaly-treba xbox a dvd

tím chceš říct že když máš zapojenej settop box a xbox360 tak to nefunguje nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kolik z vás poslalo xbox do MS na reklamaci s flashem a kolika to opravili dík?

já mám xbox od vánoc(takže brzo rok)a žádný problémy jsem neměl akorát dřív se jednou začas sekla hra a tak jsem ho dal na ležato a od tý doby asi jen 3x oblivion(originály)tak jestli se vám tak někdy sekne hra

(pokračuju od svýho topicu (kde jsem probíral to že si chci nechat flashnout lite on a tam nejde vratit ten FW)

dík

EDIT:pardon jak říká piggy špatnej topic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau, mam mesic starej Xbox Elite s flashem a pri hrani mi zniceho nic skolabuje a zacnou blikat 3 cerveny diody. Vypnu, zapnu a zase chvili jede. To se mi behem hodiny stalo 3x. Jinak s nim nebyl zadny problem. Cet sem v tomto tematu, ze to muze zpusobovat zdroj. Kdyz sem ho poprve zapojil, nevsiml sem si jakou barvu mela indikacni LED, ale ted sviti oranzove. Je mozny, ze je spatnej zdroj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau, mam mesic starej Xbox Elite s flashem a pri hrani mi zniceho nic skolabuje a zacnou blikat 3 cerveny diody. Vypnu, zapnu a zase chvili jede. To se mi behem hodiny stalo 3x. Jinak s nim nebyl zadny problem. Cet sem v tomto tematu, ze to muze zpusobovat zdroj. Kdyz sem ho poprve zapojil, nevsiml sem si jakou barvu mela indikacni LED, ale ted sviti oranzove. Je mozny, ze je spatnej zdroj?

http://www.xbox.com/sk-SK/search.aspx?p=1&c=10&keyword=indikator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu