Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj.Teď jsem to zapnul.Dal jsem tam hru a zavřel.Napíše mi to CLOSE TRAY a po chvíli READING.To vše je v pořádku,ale mechanika jednou "vrzne" a objeví se OPEN TRAY Zkoušel jsem to,asi pětkrát a teď to hru načetlo.No každopádně to,asi nebude REDY!A to jsem to chtěl dneska poslat přeflashovat.Přemýšlím,když to ještě neztratilo záruku to nechat vyreklamovat,ale to bude asi na dlouho . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:wohow::wohow::wohow: Lehce vám tu nastíním svojí story. Na aukru jsem prodal x-box, chlapík mi po jeho obdržení volal, že je nefunkční a že svítí RROD. Bylo mi to divný, neboť mně fungoval normálně. Tak mi ho teda poslal zpět, já ho připojil na zdroj a skutečně svítili červeně diody, ne ale tři jako u RROD ale čtyři. To mi bylo divný, tak jsem napsal o radu sem. Zde jsem se od vás dozvěděl, že to může být špatně zapojený AV kabel. Ten já jsem ale při zkoušce zapojený vůbec neměl, vrátil jsem se tedy ke konzoli a AV kabel zapojila hle! X-box se rozběhl! Ještě jsem to několikrát zkoušel odpojovat a zapojovat a jakmile se kabel vytáhne z konzole, hned se rozsvítí čtyři červené diody, když se píchne zpátky, okamžitě zelená. Kupující měl tedy jen špatně zapojený AV kabel!!! Volal jsem mu a situaci mu popsal, se zlou jsem se ale potázal! Borec mě defacto vypíčoval a že chce zpět peníze. :wohow::wohow::wohow: Co myslíte? Má na něco takového nárok? Vždyť já přece nemůžu za to, že neumí konzoli správně zapojit že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:wohow::wohow::wohow: Lehce vám tu nastíním svojí story. Na aukru jsem prodal x-box, chlapík mi po jeho obdržení volal, že je nefunkční a že svítí RROD. Bylo mi to divný, neboť mně fungoval normálně. Tak mi ho teda poslal zpět, já ho připojil na zdroj a skutečně svítili červeně diody, ne ale tři jako u RROD ale čtyři. To mi bylo divný, tak jsem napsal o radu sem. Zde jsem se od vás dozvěděl, že to může být špatně zapojený AV kabel. Ten já jsem ale při zkoušce zapojený vůbec neměl, vrátil jsem se tedy ke konzoli a AV kabel zapojila hle! X-box se rozběhl! Ještě jsem to několikrát zkoušel odpojovat a zapojovat a jakmile se kabel vytáhne z konzole, hned se rozsvítí čtyři červené diody, když se píchne zpátky, okamžitě zelená. Kupující měl tedy jen špatně zapojený AV kabel!!! Volal jsem mu a situaci mu popsal, se zlou jsem se ale potázal! Borec mě defacto vypíčoval a že chce zpět peníze. :wohow::wohow::wohow: Co myslíte? Má na něco takového nárok? Vždyť já přece nemůžu za to, že neumí konzoli správně zapojit že.

přesně tak, nemá na to právo... u těch nejstarších verzí to tak dělalo, když jsi neměl připojený av kabel, tak svítily 4 red... běžná věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, potreboval bych poradit, dnes se mi rozsvtili 3 pekelny svetylka, zarucak k xku nemam a mam ho flashnutej, mam nejakou sanci na reklamaci? cetl jsem ze to kontrolujou podle s/n a na flash se snad vykaslou.Jinak taky bohuzel nevim jestli mi flashem neporusil zaruku(myslim tim patent). popripade kam to mam odnest nebo poslat. DIky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec jak to tu čtu je mi do breku......každopádně se chci zeptat zkušenějšich....mam xko z roku 2008.....ja sem třeti ruka..tzn meli 2 predemnou už, mam ho tyden takže nevim co a jak.....typek mi řikal že má čip tzn že kdyby nastala nějaká chyba tak mužu hazet z okna? =(( hraní naprosto v pořádku jen jednou v army of two:the 40th day když sem končil shop se proste vypl obraz,žadnej zvuk nevysel...nešlo ani do dashboardu ani vypnout xko..proste nic..mechaniku sem nezkoušel_____není to doufám předzvěst nečeho. Dík

EDIT:vypnul sem tlacitkem na konzoli a naběhl v pohodě..od tý doby zatim žádnej zásek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec jak to tu čtu je mi do breku......každopádně se chci zeptat zkušenějšich....mam xko z roku 2008.....ja sem třeti ruka..tzn meli 2 predemnou už, mam ho tyden takže nevim co a jak.....typek mi řikal že má čip tzn že kdyby nastala nějaká chyba tak mužu hazet z okna? =(( hraní naprosto v pořádku jen jednou v army of two:the 40th day když sem končil shop se proste vypl obraz,žadnej zvuk nevysel...nešlo ani do dashboardu ani vypnout xko..proste nic..mechaniku sem nezkoušel_____není to doufám předzvěst nečeho. Dík

EDIT:vypnul sem tlacitkem na konzoli a naběhl v pohodě..od tý doby zatim žádnej zásek

Ahoj, no u těch starších verzí (zephyr, xenon, opus, falcon) je to opravdu problém, řeší to až xka s deskou jasper, které tak netrpí přehříváním. Já bych se toho zbavil a pořídil si Jasper. Sranda je, že finančně tě to vyjde u použité konzole stejně.... jak Jasper, tak ty starší mrdky :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, no u těch starších verzí (zephyr, xenon, opus, falcon) je to opravdu problém, řeší to až xka s deskou jasper, které tak netrpí přehříváním. Já bych se toho zbavil a pořídil si Jasper. Sranda je, že finančně tě to vyjde u použité konzole stejně.... jak Jasper, tak ty starší mrdky :wohow:

no mám elitu z roku 2008.....snad nebude rrod...jinak s tim chipem s tim nic udělat nemužu kdyby nastal nejakej error?:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví co s tím? v rychlosti: mám xbox už 3 roky, záruka teda už není..jednoho dne mi začal obraz blikat a barvy se začly ztrácet, vždycky jsem to vyřešil zatlačením na kabel. Jenže asi po týdnu obraz vypadl úplně, šel chvíli zvuk a poté odešel i zvuk. Hraji na úplně nové LCD televizi Sencor 82 cm. Myslel jsem si, že je to kabelem (komponentní HD kabel). Zkoušel jsem to jak na TV tak i na HDTV připojení, ale ani jedno už nešlo. Prostě xbox šel ale televize mi psala, že nepřijímá žádný signál.

Proto jsem si koupil VGA HD kabel ale nic to nevyřešilo a problém stále přetrvává. Proto se chci zeptat zda někdo neměl podobný problém nebo zda mi někdo nějak neporadí?! Předem moc děkuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví co s tím? v rychlosti: mám xbox už 3 roky, záruka teda už není..jednoho dne mi začal obraz blikat a barvy se začly ztrácet, vždycky jsem to vyřešil zatlačením na kabel. Jenže asi po týdnu obraz vypadl úplně, šel chvíli zvuk a poté odešel i zvuk. Hraji na úplně nové LCD televizi Sencor 82 cm. Myslel jsem si, že je to kabelem (komponentní HD kabel). Zkoušel jsem to jak na TV tak i na HDTV připojení, ale ani jedno už nešlo. Prostě xbox šel ale televize mi psala, že nepřijímá žádný signál.

Proto jsem si koupil VGA HD kabel ale nic to nevyřešilo a problém stále přetrvává. Proto se chci zeptat zda někdo neměl podobný problém nebo zda mi někdo nějak neporadí?! Předem moc děkuju...

opět jeden a ten samý problém starých verzí, konvo přečti si pár stránek zpátky :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu