Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
takze predpokladam kdyz jsem xko rozebral ze jsem ji porusil....je neaka sance udelat aby to nebylo videt? :D nebo sance ze nebudou xko kontrolovat? :D Diky za odpovedi.

tak to těžko s tím něco uděláš aby to nešlo vidět. Leda koupit novou jestli se vůbec ještě prodávaj ale i tam je vysoké ryziko že na to příjdou. A šance jestli xko nebudou kontrolovat, no promiň ale to uvidí jen co otevřou přední kryt :D Takže verdikt: máš smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja sem nedavno prenasel xko poprve v zivote ke kamosovi. Druhej den doma zapojim, zapnu, spustim hru. A hleeee podelany RROD. Vypnu ze zasuvky, zapnu a bezi. Asi nabral druhej dech, doufam ze dlouho vydrzi.

EDIT: tak to mohlo bejt spatne zapojenym kabelem od napajeni ... Tak to jó

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, na kamosove xboxu se objevila chyba E 12, melo by to mit neco spolecnyho s teplotou, zkouseli jsme vymenit teplovodivou pastu, bohuzel to pomohlo jen z casti, xbox bezel asi 12 minut, pak zasek a zase E 12, nesetkal se nekdo s timto problemem, popripade nejakej tip na opravu, svy xko sem dal do kupy a uspesne na nem hraju uz trictvrte roku a bez jedinyho problemu, predem vsem diky za pomoc

EDIT: jeste jedna vec nenasla by se na netu fotka zakladni desky s popisem co je co, kde je cpu, gpu vim zbytek spanelska vesnice, opravu sem delal podle videonavodu, jeste jednou dik

Voltr+Petr.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, pred casem jsem dostal chybu E74 na svem Xku. Jelikoz moje konzole uz byla zabanovana, flasnuta a v zadnym pripade by neprosla reklamaci, rozhodl jsem se to "spravit" sam :D.

Aplikoval jsme teplovodivou pastu na GPU, k tomu jsem jeste cely GPU chladic natvrdo prisrouboval 10mm sroubky (s 1mm nylonovymi podlozkami), aby poradne dolehal na chip. Vsechno vypadalo fajne a Xbox se hned chytil. Asu po 1 tydnu jsem dostal znovu E74. Stejnej postup to zase asi na tyden vyresil.

Kdyz se mi to stalo potreti, nemel sem naladu to znovu "spravovat" :D a az dneska jsem ho znovu asi po 2 mesicich otevrel :D. Ocistil jsem GPU chip az se lesknul a nakydal tam zbytek termovodive pasty s dojmem ze by to mohlo aspon chvili chodit. Ale hned po startu to zase hodi E74. Takze jsem to uplne vzdal a chci se zeptat:

Co s rozbitou konzoli? Dalo by se to nekam prodat na nahradni dily nebo neco? Protoze se mi to jen tak nechce vyhodit, kdyz tam mam flashnutou mechaniku a HDD kterej je taky funkcni.

Hry, ovladac a vsechny kabely asi prodam a pudu do PS3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj, já jsem schopen ti to vykoupit na n.d. ale cena je zlomková, takže to už se ti možná vyplatit, nechat to spálit, možná z toho budeš mít lepší pocit :)

:D no uz jsem se to chystal hodit z okna, kdyz me to takhle dneska zprasilo. S tou cenou mi to je jasny... asi by to bylo k nicemu to nekomu posilat, kdyz bych zaplatil vic za postovny nez kolik bych dostal z konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar mám problem, zapl jsem po ranu xko a hral jsem dirt2 a prislo mi ze byl obraz tak hnusne fialovej tak jsem xko vypnul a znova zapnul po zapnuti uz neni ani fialovej obraz ale jen cerno a monitor se vubec nechytne, zapojene mam vsechno dobre zkousel jsem i jine kabely zkousel jsem to dat do televize a nic obraz nejde ale zvuk jako intro xboxu a klikani v dashboardu jde xbox sviti normalne jeden zelenej prouzek jakoze gamepad .. nemate nekdo stejny problem a nevite jak ho vyresit ? zaruku uz nemam xko mam pres 3 roky diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kámoš má takovej problém má xbox taky nějak starší už a už ho reklamoval měl tam tři diody asi tak před 3 měsícemi mu tam o5 naskočil RRod hodil to do servisu (do krabice dal hru na odzkoušení, zdroj,ovladač) vyměnili mu tam chladič pak zase chvíli hrál a pak mu o5 naskočil RRod tak šel zase do servisu reklamovat opravu xboxu ta mu do ted jela a asi včera mu zase naskočil RRod. Je možné, že je chyba u zdroje, poněvadž když zapne xbox tak se mu to v dashboard, ale jakmile tam hodí hru tak se mu to za chvíli celé sekne a pak xbox nenaběhne cca 2 hodiny a po dvou hodinách to samé... Nevíte někdo co s tím má ? Je také možné že v servisu neodzkoušeli zdroj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám xbox vyr. březen 2008 a začal blbnout- začal se sekat někdy my naskočí rrod, ale pak zase chvilku běží. Je už teda po záruce, tady na foru jsem našel, že na rrod je záruka 3 roky, tak mě zajíma jestli když ho upeču, aby furt ukazoval 3 červený diody tak jestli ho teda můžu reklamovat. Myslíte že by my microsoft mohl poslat nový? Musí se dávat nějaký doklad třeba o koupi xka když ho budu posílat na reklamaci?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na nic nečekej a šoupni ho na reklamaci, ani to nezkoušej nějak mrvit, jenom to tam šoupni a řekni co se ti s tim děje, nejspíš ti daj nový Xko nebo ti aspon vyměněj základní desku, teda jestli máš v pořádku plombu ... Doklad o koupi bys neměl potřebovat, pro jistotu bych ho ale vyhrabal :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak me muzete privitat v klubu. Nska zapnu xko, nabehlo NHLko a behem prvnich 10sekund zapasu se rozpadla grafika (respektive jakoby ji tvorily 1 a 0). Vypnul sem a po zapnuti 1cervena dioda a e74. Procetl jsem to tady a zjistil ze sice zaruku na xbox mam, ale je v nem flash a jina nez puvodni mechanika. Ma smysl to posilat na reklamaci, nebo hned jak to otevrou poznaj ze je jina mechanika a to jeste s flashem a budu mit peska. Pecet mam nalepenou. Samozrejme kabely a podobny veci sem testoval. Mno neudelalo mi to radost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

řekl bych že toto video mluví samo za sebe

http://www.youtube.com/watch?v=Nc-U86qOcLc

E71 je erroe který hlásí možnou chybu na základní desce nebo v db...

E71: možná nová chyba základní desky. Konzole musí být poslána zpět do MS na opravu.

podle všeho je to jen chyba update... a nejedná se o závažnou chybu...

Daval som tam iba update (spätna podpora xbox1 hier [mam BAN a inak ten update nemam ako stiahnut] )

Prvy krat ma to zaskocilo, ale ked som to vyskusal viackrat,tak som pochopil ze to robi ten update na USB a12.gif

Takze kto chce docasny E71,stiahnite toto a dajte si to na USB (staci stiahnut subor a dat ho na usb a zapnut xbox) :

http://www.multiupload.cz/files/get/jVT-TEvxfi/default.xex

takže stačí jen dát nový update na fleshku a xko by mnelo být ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kamarád má problém s Xboxem. Potřeboval by ho poslat na reklamaci, ale neví, jestli mu jí uznají. Plombu má v pořádku, ale má trochu "oškulená" místa, kde jsou takové ty západky casu XBOXu (koupil si průhledný a na reklamaci chce samozřejmě poslat s originálem). BUde s tím nějaký problém, když je nálepka v naprostém pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdárek lidičky chci se zeptat mám problém s mechanikou, poslední dobou mi nějak špatně bere DVD, musím ho několikrát vysunout a pak zase zasunout a až třeba na desátý pokus se chytne. Co radíte dá se to nějak vyčistit nebo je mechanika v pr..li.

DVD používám Verbatim DVD+R DL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu