Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kopírování z vypáleného DVD???


Mr.Unknown

Otázka

Zdravím všechny a prosím o pomoc :cry:

Je mi někdo schopný poradit, jak zkopírovat hru na XBOX360 z vypáleného DVD (tedy ne z originálu, ani z image - to není problém). Snažil jsem se to tu projít, ale odpověď jsem nenašel. Pokud by byl někdo tak hodnej a napsal postup + soft co k tomu používá, budu moc vděčnej.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
presne tak jednoduse dej kopie disku DVD v neru a facha to

hmmm ...tak to byla první věc, kterou jsem zkoušel, ale tento postup mě nefunguje. Kdyz dam takovéto dvd do mechaniky, tak se mi rozjede "přehravač" , jako by bylo dvd detekovano jako film :-(

Má prosím někdo nějaký jiný potup???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ja to delal v clone cd , das normalne prvni moznost ulozit na disk , vytvori se ti takove zvlastni image , priklad :

hra.001

hra.002

hra.003

hra.dvd

Vytvori ti to cca tyto soubory , mozna jich bude vic .

Ale to te nemusi trapit.

Po ulozeni das druhou polozku zleva v menu clone cd a najdes si soubor .dvd co je u tech image souboru . No a vypalis .

Ze se ti to v pc hlasi jako film je normalni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja to delal v clone cd , das normalne prvni moznost ulozit na disk , vytvori se ti takove zvlastni image , priklad :

hra.001

hra.002

hra.003

hra.dvd

Vytvori ti to cca tyto soubory , mozna jich bude vic .

Ale to te nemusi trapit.

Po ulozeni das druhou polozku zleva v menu clone cd a najdes si soubor .dvd co je u tech image souboru . No a vypalis .

Ze se ti to v pc hlasi jako film je normalni...

Díky ... tak takhle to jede v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu