Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Umístění XBOXu


Sukacek

Otázka

Ahoj,

omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale mám XBOX krátce a nerad bych něco udělal špatně..

jde mi o umístění XBOXu..hodně jsem četl, že je pro něj lepší, když je postaven, ale já mám stolek přímo pro televizi a nemám možnost ho tam postavit, ale dát naležato. Má to nějaký vliv na chlazení, zahřívání, funkčnost apod.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,

omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale mám XBOX krátce a nerad bych něco udělal špatně..

jde mi o umístění XBOXu..hodně jsem četl, že je pro něj lepší, když je postaven, ale já mám stolek přímo pro televizi a nemám možnost ho tam postavit, ale dát naležato. Má to nějaký vliv na chlazení, zahřívání, funkčnost apod.

Díky za odpověď.

jj vetsina rika ze na stojato je to lepsi,ale pokud mas kolem xka dostatek prostoru a neni v teplem prostredi(léto,topení atd.) tak to vubec neva, ja ho mam treba taky na lezato a zatim v poho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale mám XBOX krátce a nerad bych něco udělal špatně..

jde mi o umístění XBOXu..hodně jsem četl, že je pro něj lepší, když je postaven, ale já mám stolek přímo pro televizi a nemám možnost ho tam postavit, ale dát naležato. Má to nějaký vliv na chlazení, zahřívání, funkčnost apod.

Díky za odpověď.

Ahoj, je to jedno, konzole je dělána jak na stojato, tak i na ležato. Žádný problém nebude ani v jednom případě. Jen to xko musíš položit na ty gumičky jak jsou na boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

J nastojato je to super pro ty sikovny , uz tu part expertu bylo co to za chodu prevratili a meli zniceny disk .

Muze to byt jak nalezato tak i nastojato , je to jedno ...

U starsich verzi xboxu jeste bez hdmi vystupu se doporucovalo nastojato z duvodu lepsiho chlazeni a mensi sanci odlepeni chladice od desky (RROD) .

Ted uz je to prakticky jedno .

Hlavne nemit xbox zabaleny nekde v dece a nebo ve skrini :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu