Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lg kp501


poon

Recommended Posts

Hoj lidi

Mam narok od vodafone na levnejsi telefon jelikoz sem tam uz dva roky!

A líbí se mi tam tenhle co si o nem myslite

http://eshop.vodafone.cz/hs.htm?detail=74&nso=〈=cs

Zvlast o tom ze tam jsou hry s ovladanim tresem napr hozeni kostek se dela ze cuknete telefonem ale jine krome tech co tam jsou neexistuji ! A nema to ani Symbian kterej mam na N70 a ani Widle !!!! Ma to nejaky OS od LG:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš si nedávno bral LG KM900 Arena a ty kostky tam má taky. Je to bomba, prostě jako hry na iPhonu. Pokud tenhle můžeš mít za 2500 tak ti radím aby jsi ho bral. Vypadá pěkně, foťák taky dobrej a to ovládání co jsem tak zkoušel tu Arenu tak je taky skvělý.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no presne neco takoveho sem chtel slyset skusenost ok hele on tam take nema pokud vim winy ci symbian ze ne zeptej se ho kde na to bere hry diky jo a co bylo v baleni potrebuju take vedet (sluchatka a usb ) diky

PS:Mam n70 a jestli chci mit tenhle tak ji budu muset prodat a zbytek mi daji rodice proto se ptam abych nelitoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá to ani winy ani symbian. Ta Arena má systém M-Toy a podporuje java hry. On se v tom moc nevyzná, takže hry chtěl po mě. Zatím jsem je nějak podrobněji nehledal ale najít je asi nebude nejlehčí. Ale pořád tu jsou java hry.

Teď k tomu tvýmu telefonu. Taky podporuje javu, ale nemá tam napsaný žádný další operační systém. Takže nevím, zkus pohledat ty. V balení by mělo být:

USB kabel

CD

Osobní handsfree

Sluchátka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j ja uz koukal tam je velmi malo videii kde je presne kp501 cookie vetsina je kp500 ale je to to same co sem videl na netu ale tenhle je hezci bilej ;) ted sem tam jeste volal a opravdu to je on ne kp500 a navic jinde ho nesezenes

JEN AUKRO a ty aukraci to maj z vodafonu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle telefon se mi libi ale rozhoduji se mezi nim a palm treo 500 (http://www.mobilmania.cz/Testy/Palm-Treo-500-bez-rukopisu-znacky-test/sc-20-sr-1-a-1118418/default.aspx)...

jinak Lg je pry pomalejsi (jde to videt i na tech videich) a pri vice spustenych aplikacich uz nezvlada taky moc...

Tak sem trochu pokoumal a treba ti to trochu pomuze: momentalne se divam po telefonech z qwerty klavesnici nebo dotykacem... nejvic se mi libi tyto 4 (http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&catcomp=1&section=63&itemlist=8391%2c10586%2c10585%2c10628)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli si to Kpecko trochu googlil tak si na to urcite narazil ale stejne to sem dam:

http://www.mobilmania.cz/clanky/lg-kp500-cookie-korejska-susenka-test/sc-3-a-1121154/default.aspx

EDIT: 20.5.2009: Tak telefon dneska prisel (objednaval sem ho v pondeli vecer a a dnes (ve stredu) prisel) zatim vsecko ok, bal sem se ze bude pomalej ale reakce je rychla reaguje temer ihned po kliknuti na displey, ovladat se da i prstama, stylus pouzivat nemusis. akorat pri psani na qwerty klavesnici to moc nejde spis nehtem... a to psani textu rucne moc nefunguje ale to sem ani moc necekal ze bude fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten má kamoš a je uplně na hovno krom foťáku, skoro nic to neumí, nemá WIFI ani nezvládá víc puštěných aplikací najednou (teď si nemůžu vzpomenout jak se tomu říká)...

fotak mi je fuk, wifi nema to je pravda. a vic jak 2 aplikace sem zatim nemel zapnute a jelo t v klidu, myslim ze za ty prachy je to odpovidajici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu