Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na live ?


speedy555

Otázka

Zdravim panove...na xboxu hraji jiz tak rok ale internet jsem jeste nepripojil a ani sem nevedel jak...ted jsem mel doma notebook a ten jsem normalne propojil s pc pres sitovy kabel....jinak internet mam wifi pres specialni kartu v pc a antenu na baraku....no tak jsem i rikal ze zkusim pres sitovi kabl pripojit i pc s boxem a ejhle ono mi to jede a jde mi i internet:)mate s tim nekdo zkusenosti,ze to takhle jde:)?no ale otazka zni,ze vubec nevim kde se podivat jak si stahnout nejake dema nebo tak....jinak nemam xbox live gold ale to myslim an sdtahovani her byt nemusi ne?...jinak po na boxu si proti nekomu zahraji jen s xbox live kartou?....xhtel bych si zahrat proti nekomu pes 2008 ale nevim jak to mam udelat tak zadam o radu a taky jak si stahnoiut nejake ty dema...td tam mam zrovna,ze jsem si udedal toho panacka a mam tam media center,games libaryyyyyyyyyy,music libary atd.....velice dekuji kdo mi pomuze!

romeno: upraven nazev tematu , priste karta...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pro hrani her online potrebujes zlate clenstvi neboli GOLD ktere je placene ale tady na foru koupis kody za 60 kc na mesic coz neni hrozny,dema muzes stahovat i kdyz jsi SILVER neboli neplaceny ucet na Xbox LIVE ale na ty novejsi dema musi silver cekat dele nez gold uzivatele,gold je maji ihned,nezapomen ze na stahovani demoverzi musis mit hardisk jelikoz demoverze uz nezabiraji 50 MB ale i pres 1 GB a vice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pro hrani her online potrebujes zlate clenstvi neboli GOLD ktere je placene ale tady na foru koupis kody za 60 kc na mesic coz neni hrozny,dema muzes stahovat i kdyz jsi SILVER neboli neplaceny ucet na Xbox LIVE ale na ty novejsi dema musi silver cekat dele nez gold uzivatele,gold je maji ihned,nezapomen ze na stahovani demoverzi musis mit hardisk jelikoz demoverze uz nezabiraji 50 MB ale i pres 1 GB a vice

jo hardisk mam ale nevim kam mam najet abych mohl stahovat ty dema:/...ted jsem nekde asi v aktivaci xbox live...a zadal jsem emailovou adresu a ted to chce nejaky kod a nevim kde ho vzit:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu