Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX360 po reklamaci


saberrider

Otázka

Zdar lidi, na cca třech týdnech jsem dostal vyreklamovaný x360, ale strašně zlobí. mám podle papíru novou "základní desku". mě jsem E74 - VGA chip vada nebo něco takového. Některé hry my fungují, ale UFC nebo Terminátor ne. Každou hru už jsem vypálil 2x a pořád nic. UFC jsem už hrál training, ale když to teď chci zase zapnout, tak mám černou obrazovku a mechika nic:-( Terminátor už jsem hrál, a najednou to zahlásilo špinavý disk. Na podruhé už jsem hru ani nezapnul. Když chci hru zapnout s dvěma připojenýma ovladačema(na coop) tak mi "z černá obrazovka" a to je asi tak vše. Já tipuji, že mám v pr...i mechaniku. Nestalo se to někomu z vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám Verbatim. Vypaluji na ně všechny hry. nikdy jsem s nima problémy neměl.

U UFC mi to nehlásí nic, načetlo si to achievmenty, už jsem tu hru jednou hrál. Ale teď h.v.o. Mechanika se netočí, jenom černá obrazovka. Terminátor nejdřív házel chybu špivaný disk - ale až při samotném hraní!!! Nejdříve jsem hru bez prblémů spustil a jakmile se to načetlo do hry, tak po chvilce - špinavý disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám Verbatim. Vypaluji na ně všechny hry. nikdy jsem s nima problémy neměl.

U UFC mi to nehlásí nic, načetlo si to achievmenty, už jsem tu hru jednou hrál. Ale teď h.v.o. Mechanika se netočí, jenom černá obrazovka. Terminátor nejdřív házel chybu špivaný disk - ale až při samotném hraní!!! Nejdříve jsem hru bez prblémů spustil a jakmile se to načetlo do hry, tak po chvilce - špinavý disk.

Ja sem ted zapojil novy HDD a jak zkusim instal tak mi pise to same, ze je disk spinavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja sem ted zapojil novy HDD a jak zkusim instal tak mi pise to same, ze je disk spinavy.

Hm, Já jsem jim to na reklamaci posílal bez HDD. Třeba je to tím že mi dali novou "základní desku" Všechny hry, které jsem hrál před reklamací mi fungují, ale ty dvě po reklamaci ne. To je divný, jsem se těšil jak si zahraji a ni:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je dalsi vec ktera to muze zpusobit, pokud mas starsi FW jak 1.5 tak budes muset jednoduse hry pred vypalenim opatchovat,je to otazka 20 vterin a neni to nic tezkeho,podle me to bude asi tim protoze je divne ze nektere hry ti jdou a nektere nove ne a pritom to mas na stejnych mediich,ja bych rekl ze na 90 % mas starsi FW a nespustit hry bez patchnuti,to by ta hlaska necitelny disk sedela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu