valdoDK Odesláno Březen 22, 2007 Nahlásit Odesláno Březen 22, 2007 No cafte takze mam tento problem ked strcim UMD do PSP tak zacne akoby nahravat ale su tam take cudne zvuky ze to tak akoby praska alebo co a mam problem ze nemozem skusit ine UMD lebo mam len jedno. Neviete co to moze byt?
0 Co!.Ron3 Odesláno Březen 22, 2007 Nahlásit Odesláno Březen 22, 2007 No cafte takze mam tento problem ked strcim UMD do PSP tak zacne akoby nahravat ale su tam take cudne zvuky ze to tak akoby praska alebo co a mam problem ze nemozem skusit ine UMD lebo mam len jedno.Neviete co to moze byt? Ja nevim neco podobnyho mi to delalo taky,ale az potom co sem PSP rozebral a smontoval.Bylo to tim ze sem zapomel na zakladovce zastrcit jeden kablik.Ale to asi neni tvuj pripad. Sorry za spam
0 valdoDK Odesláno Březen 22, 2007 Autor Nahlásit Odesláno Březen 22, 2007 A dodam ze este ked ho tam dam a vraciam sa napr. s recovery menu tak nenacita menu. Az ked ho vyberem.Alebo ked ho tam strcim tak nemoze sa nacitat a nejde mi nacitat ani karta lebo sa nacitava.
0 MAMUTH Odesláno Březen 22, 2007 Nahlásit Odesláno Březen 22, 2007 mrkni jestli nemas uvolnenej ten plast na umd, jedno umd me taky jaksi mlatilo a bylo to tim uvolnenym plastem...melo by to tam jit zacvaknout pomoci toho kotoucku,ale bacha
0 valdoDK Odesláno Březen 22, 2007 Autor Nahlásit Odesláno Březen 22, 2007 mrkni jestli nemas uvolnenej ten plast na umd, jedno umd me taky jaksi mlatilo a bylo to tim uvolnenym plastem...melo by to tam jit zacvaknout pomoci toho kotoucku,ale bacha No hej mas pravdu byva to kvoli tomu ale toto nejde nvm preco a zistil som problem musi byt chybne UMD lebo dal som tam ten demodisc a ide takze je totym UMD. A dost blbo su vymyslene tie UMD-cka lebo sa strasne rychlo nicia alebo sa daju rychlo nejak pokazit.
Otázka
valdoDK
No cafte takze mam tento problem ked strcim UMD do PSP tak zacne akoby nahravat ale su tam take cudne zvuky ze to tak akoby praska alebo co a mam problem ze nemozem skusit ine UMD lebo mam len jedno.
Neviete co to moze byt?
4 odpovědi na tuto otázku
Recommended Posts