Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

proevo 2009


rysinho8

Recommended Posts

hoj mam proevolution soccer 2009 a mam to stahle takze to neni origos a chi hrat online pujde to kdyz se prihlasuju tak mi to hodi hlsku at si stahnu patch a vyhodi mi to na nej odkaz tak ho stahnu nainstaluju vse sem udelal spravne ale kdyz se prihlasuju tak mi to zase pise ze mam starej pacth a zase at si stahnu ten novej nevit jak na to abych mohl i s neorigos hrat po netu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj mam proevolution soccer 2009 a mam to stahle takze to neni origos a chi hrat online pujde to kdyz se prihlasuju tak mi to hodi hlsku at si stahnu patch a vyhodi mi to na nej odkaz tak ho stahnu nainstaluju vse sem udelal spravne ale kdyz se prihlasuju tak mi to zase pise ze mam starej pacth a zase at si stahnu ten novej nevit jak na to abych mohl i s neorigos hrat po netu???

mam takovej dojem že si neoriginální PES po netu nezahraješ,....někde jsem to četl...ale nejsem si tím stopro jist...zkus kouknout na googlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu